0 oy
885 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sabahtan beri etlerle uğraşıyorum neyseki bitti falan eşime dedim hadi bayramlaşmaya gidelim o da dedi kime bizimkilere dedim ben gelmem oraya onlar bana hastanedeyken neler dedi bi daha asla gitmem dedi bende dedim ki o zaman çocukla ben giderim bi daha da geri gelmem dedim ne alaka falan dedi ben senin ailenle yaşıyosam sen de yılda 2 kere benim ailemin yanına gitmek zorundasın dedim gelmicem diyo başka bişey demiyo 

Ben şimdi bunu öldüreyim mi napayım ya 2gündür hep tersime gidiyo sinir :angry::angry:

10 Cevaplar

0 oy
(2,447 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Al bebeyi de çantanı da git. Gelmezse gelmesin :angry:

tarafından
2 yıl olcak evleneli bu 2 yılda 2 kere gitti
(2,447 puan) tarafından
Hastanede ne dediler bilmiyorum canım da haklıysa esin ondan dolayı gelmediğini söyleyebilirsin
tarafından
Doğumum başka ilde oldu ailem oraya geldi eşimde hiç hoş geldiniz falan dememiş babam da ona sinirlenip ben senin için gelmedim kendi kızım için geldim dedi şimdi bu da gelmek istemiyo
(964 puan) tarafından
Pardon ???
Hem insanlar kalkıp yanınıza geliyor hemde bir hosgeldini güler yüzü onlara çok mu görüyor kocan ??
Haa bide ailen sucluymus gibi surat asip bayramda gitmiyor öyle mi ??
Neyin kafasını yaşıyor arkadaş anlamadım.
Çok ayıp ediyor ama. Hem suçlu hemde küçük olarak gitmek zorunda bence. Fikrimi paylaşmak istedim canım kusura bakma
tarafından
Yok canım ne kusuru doğru olan o
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Ne yapsan haklısın bence Bende olsam çok kızardım. Sen birde onun ailesi ile yaşıyorsun. Hiçmi sende kızmıyorsun onlara ama hala yaşıyorsun onlarla. Mecbur senle gelmeye. Tut kolundan götür
tarafından
Gelmez ki keçi inadı var
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Kız ne kavga  ediyoruz hasret giderin:)  esin hatalı  ollursa olsun aile 

tarafından
Hatası şu doğum başka il de oldu ailem geldi hiç hoş geldiniz falan dememiş babam da ona sinirlenip ben senin için gelmedim kendi kızım için geldim dedi şimdi bu da gelmek istemiyo ben onun ailesiyle yaşıyom ama hiç bunu görmüyor beni bu sinir ediyo
(2,423 puan) tarafından
Oda hoşgeldiniz flan  dememiş önce kendi hatasını görmeli  bence
tarafından
Aynen canım ama öyle demiyo işte
0 oy
tarafından
Böyle eşlere varya sinir oluyorum nasıl insanlar ya sen bide aynı evde yaşıyosun gir odaya yüz verme ailesine işlerini yapma bakalım napacakmış ne saçma ya 
tarafından
Ben bu gün ve yarın kendi tarafımı gezicem gelmesin  bende onların akrabalarına gitmicem s.lak gibi bütün akrabalarına güler yüzle yaklaşıyom ama eşim gelmiyo bile
tarafından
Aynısını yap git kal annenlerde bebeğinide al mecbur gelecek
tarafından
Gelmese bile kendi bilir valla ne kadar sevsemde kendimi hiç türlü ezdiremem
0 oy
(902 puan) tarafından
Gelmek istememe sebebi nedir ? Ailesi mi dolduruyo yoksa Sizinkilerle sorumu yaşadı ?

Yanlış.anlama canım benim eşim bir sure gitmesek o der hadi annenelere gidelim.bi sebebi olmalı ama yaptığı hic doğru değil insallah yanlisinin farkına varır . sen onun için ailesiyle hoş beş oluyosan oda olmak.zorunda en azından gelip orda bulunmak saygı duymak zorunda.bazı erkekler gerçekten çok tuhaf.sanki kız tarafı mecbur erkek tarafının hicbir şeye mecburiyeti flaan yok oh ne güzel valla.tavrını koy smdi huyunu suyunu sen en iyi bilirsin ikna et gidin ailende kırılır bu durumda insanın damadı oğlu gibi oluyor.ki ailen haksiz bile olsa esin küçük olarak saygı göstermeli.üzülme canini da sıkma bayram bayram ağzının tadı kaçmasın  
(902 puan) tarafından
Sakin olmaya çalış Allah uardimcin olsun inşallah düzelir bu durum sende rahatlarsin
tarafından
Koz önceden böyle değildi askerlik çok değiştirdi bunu
(902 puan) tarafından
Normalde askere giden akillanir buna ters tepki yapmış anlaşılan
tarafından
Aynen bi trip bi atar ben düşünüyodum ki o kadar ay ayrı kaldık kıymet bilir ama nerdeyse nefret ediyo gibi
(902 puan) tarafından
Boşver canım üzme tatlı canini oglusunu düşün.onun er yada geç akli başına gelicek sabir çek.ayni evdesiniz ama ona mesafeli ol mesela eskiden gulucukler atar peşinde dolaniyorsan.biraz geri çek kendini
0 oy
(126 puan) tarafından
Bende eşimin ailesiyle yaşıyorum 2 senelik evliyim kac kere gittik şimdiye kadar sizin eşiniz 2 yılda 2 kere mi gitti ezdirme kendini asla ben eşime dıyıyorum ben ailene kıymet verıyosam sende benim aileme kiymet verecen allah razı olsun kıymet verio bugün yoruldu yarin gidelim annen gile dedi tamam dedım
(126 puan) tarafından
Onun ailesi kıymetlıyse seninde ailen kıymetli seninki de ana baba ama keşke kacmasaydın
tarafından
Çok büyük sebepler vardı canım kaçmak zorunda kaldım gibi bişey oldu
(126 puan) tarafından
Dogrudur kimse kimsenin halini bilmez ama sen yuvanda dur o senin ailene nasil davranıyosa sende esinin ailesine oyle davran
tarafından
İşte ben onun kadar katı duygusuz olamıyorum yapımda yok
(126 puan) tarafından
Vala ol yani
0 oy
tarafından
Sende onun ailesinin yanına gitmiyceksin ki empati yapicak anliycak 
tarafından
Onun ailesinin yanına gidememe gibi bi durum olamıyor maalesef ki aynı evde yaşıyoruz
tarafından
Hadi ya çok üzüldüm sana inan
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Babanda suçlu bence belki heycandan hoşgeldin demeyi unuttu yani benim eşim aşırı heycan yaptı  benim babamda eşimin çok kusurunu görüyor ama ona hiç  bashsetmiyor bana söylüyor bende Uygun bı dille eşime söyleyip hallediyorum ama eşin el öpmeye gitmek zorunda 
tarafından
Gelmicekmiş gelmesin ya napıyosa yapsın
(1,291 puan) tarafından
Çok ayıp ya benim eşim ne kadar kötü olursa olsun bensiz bir yere gitmez yetim gibi gidemem der ve benide göndermez bence kıyamet kopar ama kendinle götür nasıl alışsa öyle gider
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Peki annenler ne dedi kocana hastanede
tarafından
Doğum için geldi ailem eşimde hiç hoş geldiniz falan dememiş babam da ona sinirlenip ben senin için gelmedim kendi kızım için geldim dedi şimdi bu da gelmek istemiyo
(12,777 puan) tarafından
Baban hic demeseydi keske tabi baban hakli da
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Yaptğı ayıp sen onun ailesiyle yasiyon  o ziyaret bile etmiyo aileni 
tarafından
Evet hemde çok yanlış ama kendini haklı görüyo

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 383 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy