+1 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Daha 2 yaşındaydı büyük oğlum tuvalete gitmişdim ordan çıkana kadar 2 litrelik yağı koskoca halının üzerine yaymışdı birde elleriyle halıya yaymışdı bir girdim salona gözlerim yuvalarından fırlamışdı halı çöpe gitti tam 1 günümü aldı o yağı temizlemek oturup ağlamış hemde temizlemişdim oğlum ise gülüyo du bana :D bakalım en yaramaz kimin bebesi çıkacak :woot:

47 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ayy kendikilerime şükrediyorum suan biri 30 biri 12 aylık :D ikiside erkek ama en fazla yaramazlıgı tuvalet egitimi zamanı altına kaçırıypdu o da herkeste var :D Allah tan gidip koltukların arkasına balkonda flan yapıyodu onu da :D iş çıkarmıyodu bana 
tarafından
Seninkilerde yaramazlıkdan mı, sayıyon gııı:)
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Valla düşündüm de aklıma öyle büyük bişey gelmedi hep yeltendi ama çok şükür engelledim:D

tarafından
Tek çocuk tabi kolay :))
0 oy
(5,220 puan) tarafından

benim bebişim henüz 2buçuk aylık vukuatı yok ama ben küçükken amcalar yengeler misafirler falan evdeyken bigün annemin sütyenini alıp herkesin olduğu odaya gelmişim annem şok hhahahahah :D

tarafından
Ahahaaa bütün mahrem gitti ahahaa:)
(5,220 puan) tarafından
sorma hhahah :))
0 oy
(418 puan) tarafından
Oğlum viledayı klozete sokup ev silmiş balkondan içeri bi geldim ben şok
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Canm sana özel mesaj atılmıo geçen gün deotak die bi krem önermiştin o ter kokusuna iyi geliomuydu
tarafından
Atılıyor kız mesaj sen atamamışsındır evet çok iyi geliyo 7 gün boyunca koruma sağlıyo canım çok memmun kaldım
(2,831 puan) tarafından
Kız şimdi rossmanda 22 tlye inmiş bida almak istersen haberin olsun çok uygun fiyatı araştırdım da bende alıyım bari inş iyi gelir
tarafından
Yaa şimdi param yok canım nasip değilmiş tüh
(2,831 puan) tarafından
Aynen canm nasip bende indirimde die bi diim dedim
0 oy
(16 puan) tarafından
Küçük oğlum daha çok büyük bise yapmadı  çok yaramaz olmasına rağmen. Büyükte çok akıllı olmasına rağmen ayağına bur koca kaynar suyu döktü 2 ay çekti yavrum izi kaldi ayağında nazar boncuğu oldu onun 
tarafından
Ovvvv çok Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
1 bucuk yasindayken cam ketilimi ve topfak surahimi kirmisti
tarafından
Gülermisin ağlarmı sın işde :=)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 361 göst.
0 oy
18 cevap 315 göst.