+1 oy
884 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Daha 2 yaşındaydı büyük oğlum tuvalete gitmişdim ordan çıkana kadar 2 litrelik yağı koskoca halının üzerine yaymışdı birde elleriyle halıya yaymışdı bir girdim salona gözlerim yuvalarından fırlamışdı halı çöpe gitti tam 1 günümü aldı o yağı temizlemek oturup ağlamış hemde temizlemişdim oğlum ise gülüyo du bana :D bakalım en yaramaz kimin bebesi çıkacak :woot:

47 Cevaplar

+2 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşim çiğ köfte yoğurdu yoruldu dedi tepsi kalsın gel bi sigara içelim öyle devam edelim oğlum o zaöan 18 aylıktı koltukta uyuyordu sifar içtik içeri bir geldik avuç avuç çiğ köfte yemiş kan ter içinde su gibi terlemiş hem burnundan hem gözünden ter akıyor ama hala acı acı yiyor şok olmuştuk inan gece soluğu acilde aldık karnının ağrısından jajsjsjjajs geçen de babam geldi oğlum babamın yanına popoma şaplak atıp hatunn hatunnn oh oh dedi yerin dibine girdim eşim şakasına şaplak atar resil etti beni ha bidr içerde misafir varken çekmeceden çamaşır doldurup kucağına salonun ortasına koymuştu.. 
(6,053 puan) tarafından
Saplak kismina kahkaha attimmm ☺☺☺☺☺
tarafından
Ohh ohhh demesine ne demeli ahaahaaaaa:=)
tarafından
Kız çocukların bu özentiliği eşimde südyenimi aldı kendine taktı memme meme yaptı çocuğa (yeğenim) misafir var nişan zamanı evde okadar kalabalığın içinde çocuk tuttu yenge memelerini getirdim die verdi
tarafından
Anammm ayyy bir ev dolusu insana rezil olmak kıpkırmıızı olurdum :=)
(13,203 puan) tarafından
Yaaa Eymen ben bile utandım :)
-Reklam-
+1 oy
(7,411 puan) tarafından

Ay benim kiz klozete girip oturmuştu dıppaaaa diyor:D dıppa banyo oluyor bu arada :D

tarafından
Dıppaaa mı heheeeeee :=)
(7,411 puan) tarafından
Valla yaptığı bi cok sey var çocukların canim. Rabbim kazadan beladan korusunda bunlar da olacak napalim:)
tarafından
Benim sağlam bişeyim yok mesela hep kırık dökük :)
+1 oy
(6,683 puan) tarafından
Saklanmişdilar bulamamişdim deli olmuşdum 
tarafından
Tövbe estağfurullah nerden çıkdılar kız ahahaaaa :=)
(6,683 puan) tarafından
Yatak başliğinin arkasindan :)) inanirmisin esim dusup mahalleni falan bile aradi
+1 oy
(1,690 puan) tarafından
3 kere 5 litrelik yağ tenekesini devirdi,3 tane halıyı çöpe atmak zorunda kaldık haliyle.. 1 kere çamaşır yumuşatıcısı, 1 kere sıvı çamaşır deterjanı bidonunu devirdi.. Bizim ev dubleks merdivenin basamak araları açık.. Merdivenin girişine kapı koyduk yukarı çıkmasın diye.. Ama kim tutabilir benim oğlumu :) basamak aralarından merdivene çıkıp kaçmış yukarı :) :) şifonyerin çekmecesini açıp kendine basamak yapıp şifonyerin üstüne çıktı sonra beni görünce de panikleyip şifonyerden düştü kaşı patladı.. Bir olayımız daha var onu hiç unutmuyorum sanırım unutamam da ama uzun olur sıkılırsın diye yazmıyorum :) 
tarafından
Anlat anlat heyecanlı oluyo :=)
(1,690 puan) tarafından
Çarşıda işimiz olduğu için annemle çarşıya gitmek zorunda kaldık.. Oğlumu da dedeme bıraktık.. Evden çıkmadan önce de oğluma yemek ısıtıp vermiştim o yemek yiyordu biz çıkarken.. Neyse çarşıya gittik ama aklım oğlumda kaldı.. Dedemi arıyorum ne yapıyor diye sormak için dedem telefonu açmıyor.. Bir yandan aklıma türlü türlü şeyler geliyor, bir yandan sakin kalmaya çalışıyorum.. Telefon oğlumdadır çizgi film izliyordur dedem o yüzden duymuyordur diye düşünmeye çalışıyorum.. Meğer dedem ilk defa gündüz uyuyakalmış.. Benim oğlum fırsatı kaçırır mı hiç.. Bizim salonun camı boydan boya.. Bir tane kapısı var o hep açık hava sıcak olduğu için.. Sineklik takılı ama oğlum yaramaz olduğu için o sinekliği normal açılır şekilde yaptırmadık.. Özel geçmeli bir şekilde yaptırdık açamasın diye.. Dedemin uyumasını fırsat bilip gitmiş o sinekliğin oraya.. Tekmeleye tekmeleye sinekliği yırtmış.. Önünde de 1 ayak boyunda bir mermer var sonra da korkuluk var araları açık.. O mermere çıkmış ayaklarını korkuluk aralarından sallamış.. Komşu görmüş, oğluma sesleniyormuş içeri gir içeri gir diye bizimki kahkaha atıyormuş.. O mermere oturmaya çalışıyormuş.. Kadıncağız dedeme sesleniyormuş duyuramıyormuş.. Zile basmaya da gidemiyorum oğlum düşerse tutabilmek için.. Zar zor dedeme duyurmuşlar seslerini de dedem almış hemen oğlumu içeri.. Ölümden döndü yani.. O olaydan sonra oğlum yanımdayken bile dışarı çıktığımız zaman bizim prmcereye bakıyorum oğlum orada olabilir mi diye, halbuki oğlum yanımda.. Ama çok kötü oldum..

Diğer olayımız da..
Sosyete pazarına gitmiştik yasaklar kalkınca.. Annem, bir akrabamız, oğlum ve ben.. Benim oğlum ciddi anlamda çok yaramaz.. Bebek arabasına koydum oğlumu ama mümkün değil durmuyor inmek istiyor.. Tamam diyorum in ama elimi tutacaksın öyle gezeceğiz.. Onu da kabul etmiyor beyefendiyi serbest bırakacağız o tek başına gezecek.. Pazar aşırı kalabalık.. Ben o çocuğu bıraksam mümkün değil bulamam bir daha.. Ama oğlum kıyameti koparıyor hüngür hüngür ağlayıp avazı çıktığı kadar bağırıyor pazardaki herkes bize bakıyor çocuğu dövüyor mu diye, yani normalde anca dövsen o kadar ağlar bağırır.. Oğlum yapma oğlum etme diyorum ama dinleyen kim.. Kucağıma alıyorum susmuyor, telefon açıyorum susmuyor, simit alıyorum susmuyor, çikolata veriyorum susmuyor gerçek anlamda kıyamet kopuyor.. Sonra bir çamaşırı gördü sütyen yıkama topları var ya tutturdu ondan istiyorum diye ne olduğunu da bilmiyor :) neyse yeter ki sussun dedim aldım ondan.. Bu sefer de tutturdu bebek arabasından inip onunla top oynacakmış.. Oğlum olmaz, hayır, o top değil diyorum ama anlamıyor ki.. En son dayanamadım artık baya bir sinirlerim bozuldu anneme bebek arabasını verdim çantamı da anneme bıraktım ben otoparka gidiyorum dedim oğlumu da alıp.. Benim oğlum kimin kim olduğunu biliyor ama herkese anne diyor.. Dede nerede diye soruyoruz gösteriyor ama dedemi gösterip bu kim diyoruz anne diyor :) herkes anne onun için :) oğlumu kucağıma aldım pazarın çıkışına gidiyorum oğlum yine feryat figan ağlıyor.. Annemden uzaklaştıkça anneme bakıp bakıp anne anne diye ağlıyor bu sefer yine herkes bize bakıyor.. Bu arada bne eşimle boşandım ve oğlumla soyadımız farklı haliyle.. Aklımdan o an neler neler geçiyor.. Çocuğu kaçırıyorum sanacaklar diyorum kendi kendime.. Sinirden stresten oğlumun soyadını unuttum bana soyadını sorsalar neydi soyadı diyorum.. Kan grubunu sorsalar kan grubu neydi diyorum.. Çantam da annemde kimliğimiz falan da yanımda değil Allah ım bana yardım et diyorum.. Oğlum hala çığlık çığlığa ağlıyor.. Neyse pazardan çıktık arabanın yanında geldik.. Bu sefer ben sinir boşalması yaşadım başladım ağlamaya.. Benim ağladığımı görünce oğlum sakinleşti benim yanağımı okşayıp anne anne diyor göz yaşımı siliyor :) bu sefer de içimden diyorum ulan eşşak sıpası susacaktın madem pazarda niye susmadın ağlamam mı gerekiyordu illa :) :) bu iki olay benim unutamayacağım kötü günler..
(5,720 puan) tarafından
Oyy kuzum benim Rabbim başka felaketler göstermesin çok kotu anlattiginda içim urpermisti çok fenalar valla
(1,690 puan) tarafından
Canıııımmmm valla Allah kimseye yaşatmasın o korkuyu çok kötü.. Başlarına bir iş gelmeden Allah ın izniyle bir büyüseler başka bir şey istemiyorum kuzum
(5,720 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum benim amin ♥️♥️♥️♥️♥️
+1 oy
(5,720 puan) tarafından
Benimkiler de yağ şişesini devirdi küçükken ufak tefek şeyler oldu onlari unuttum tabi kızim iki yaşındaydı mama sandalyesinden düştü mutfak dolaplarına sıyrıldı dikiş var alnında sonra dort buçuk yaşlarında benim kısa dönem çalışma hayatım oldu annem bakıyordu kızım plastik kutuyu ters çevirip üstüne basmış TV dolabi kenari cenesiin yanını patlattı oğlum daha hareketli aslında durmaz hiç ama kızımın başına çok şey geldi
0 oy
tarafından

Bez almaya gittim geçen sene odasına sen halının üzerine yap büyük tuvaletini ve bana bakarak üff demesi :D

tarafından
Ahaahaa ayyyy iğrenç :=)
tarafından
Hiç hatilatma rahimem ve kış günü halı yıkammaaya gitti ahah
tarafından
Ahahaaa yorumlara kahkaha atıyorum şu anda :=)
tarafından
Bebeler cildirmis olmalı ahaha
(1,767 puan) tarafından
Ahahahaha
0 oy
(224 puan) tarafından
Sürekli birşeyleri kırıp döküyorlar zaten hergun aksiyon
tarafından
O ayrı kız baya büyük hataları mutlaka vardır :=)
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Benim daha doğmadı yegenim de mutfak halıma koskoca nuttellamı sürmüştü beyefendi sonra damacana suyu devirmiş ti birde gülüyor du onu öyle görünce ben daha kötü gülmeye başlamıştım
tarafından
Ayyy o chokella nasıl çıkdı kız hiç çıkmıyo meret su neysede:=)
(1,790 puan) tarafından
Çıkmadı zaten atta ya gitti yeğenimin diliyle teyze attaaaa diyordu
0 oy
tarafından
Kader ortagimm benimde aynisi :( suan halimla ugrasiyorumm
tarafından
Ayyyy ciddenmi çıkmadı ki kız makinaya atılan halıydı bide 4 defa yıkandı banamısın demedi valla :=)
0 oy
(120,115 puan) tarafından
maden suyu siseeni kirdi ve camlarla oynamak istedi
tarafından
Hihhh en tehlikeli şey sevda bundan sonra ona çok dikkat et şimdi başlıyo yaramazlıkları yandın sen
(120,115 puan) tarafından
valla yandim
0 oy
(11,069 puan) tarafından
Televizyonu kırdı. Perdelerimi yırttı. Hatta evde zarar verilmedik eşyam nerdeyse yok. Sağlık olsun
tarafından
Abbowwww okadar yani :/
(11,069 puan) tarafından
Daha neler var neler anlatsam gerilim korku komedi üçlüsü roman olur :)  Benim ufaklık sırf masraf :D
0 oy
tarafından
Kziim 6 aylik ama görsen 16 aylik canm :) geçen aydı bezini degistirirken bi kaka yapti bana oylr boyle degl surat sac baş maf oldm nasl fırlatti o sıvı kakayi bana anlamadm agzimin icine kadar girdi valla :))))
tarafından
Oha çiş yapan erkeği duydum da güdümlü sıçan gızı ilk defa duyuyorum :Dd ağzıma sıçılmadıda demezsin artık
tarafından
Heheheh sorma canm nasl oldu hala şaşıuorz eşimde yqnimdaydi neye ugradigimizi şasirduk :)))
tarafından
:DD benim kızım olacak evleneceği kocasına kadar herkese söylerdim bak anasına bunu yapan sana neler yapmaz die ahahau
tarafından
Hele bi büyüsünde derim :)) kız 2 gun öncede kuzenim bizdeudi 5 yasinda krndisi kız neyse banyo dolabi var ordan orkid aldigimi gordu teyzeme verdim teuzem adet olmistu (kuzenimin annesi oluyo ) neyse aradan 1 saat felan gecti babamlar.enistemler eşim kardeslerim.masada yemek yiyorz kuzemin elinde orkidler koşa koşa geldi annem bunu burasina takıyooo die ortalikta gezdi teyzemin poposynu gosteriyo :))))) ayyyy gülsemmi aglasammi.bilemedm
tarafından
:DD Ayyy Allah ımmm
0 oy
(313 puan) tarafından
Türk kahvesi fincanıni masa da unutmuşum üstünde çiçek böcek arı falan vardı 3 oda dolaşmis sonra bı ses ciceeek boceeeek arı :) bembeyaz halıların hepsine kahve dökülmüştü not halılar yikanali 3 gün olmuştu :)))
tarafından
Hihihihih anammmmm kız yorumları okudukça gülme krizine giriyorum :=)
(313 puan) tarafından
:)) işte hiç sinirlenmeye değmiyor geçip gidiyor
0 oy
(6,912 puan) tarafından

:D bizimkide oğlum 1,5 yaşında mama kutusunu tamamını kilime dökmüştü, çorabını değiştirdim öbür odaya kitledim ( süpürgeden korkardı o zamanlar) mutfağı süpürdüm bi yandanda çocuğa deyiniyordum "seni sıpa seni" :woot: 

tarafından
O mama da çıkmıyo ki yapış yapış kız :=)
(6,912 puan) tarafından
Sildim valla canım çıktı.
tarafından
İyi bari ona kalırsa daha ne yaramazlıkları oluyordur:=)
(6,912 puan) tarafından
Oooo 10 çoçuğa bedel benimki:dddd  canı sağolsun ❤☺
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Yeni aldığım mutfak halima bur demlik çayı devirdi Allah'tan Kendi yanmadı eltimlerde bir anlık boşlukta TV yi çekti yere düşürdü  en son dün ben yemek yaparken yağ teknesini devirmiş üstüne oturmuş davul çalıyordu birde yumuşatıcı bidonuna el atmış ama dokememiş onu 
(9,134 puan) tarafından
Ayy bide biz yemek yerken masa örtüsünü çekip üzerinden bı kaç biseyi devirdi yarıda tuttuk ama Kalan sağlar bizimdir
tarafından
Amannnn neymiş kız böyle vıyhhh ahahaaa:)
(9,134 puan) tarafından
Çok yaramaz kız dün pazara gittik ilk defa bebek Arabasına koyup yanımızdan gecen kadınları yakalamaya calisiyo tuttuğunu çekiyor  :D
tarafından
Tövbe tövbe kadınlaramı sulanıyo hihhiih:)
0 oy
tarafından

Daha 2 aylıkken bezi açmamla tuvaletini fırlatması bir oldu. Sağ el kol omuz yerdeki halı battaniye ne varsa pisletmişti. Hareket edemeden eşimi çağırmıştım bi bez versin de üstümü biraz olsun temixliyim diye. Yeni yıkanmış beyaz çamaşır veriyordu bana  :D  ve bu olay gecenin 3ünde olmuştu.. 

tarafından
Uykulu uykulu çekilmez cinnet sebebi ahaahaaa :=)
0 oy
(16,301 puan) tarafından
Dolaptan pekmez recel ve tahini çıkarıp yere döktüler halılara dolaplarw surduler her yeri batırdılar üstüne esimin sigarasini getirip kirdiler parçaladılar tahine buladılar. 
tarafından
Tahinli pekmezli sigara kızz bugün çok güldüm :=)
0 oy
(14,060 puan) tarafından
5 litrelik yağı halıya devirdi, koca damacana yi devirdi, kosucam diye düştü kaşını yardı ah yaramaz çocuğum benim 
tarafından
5 miiğğğğ anammm kız nasıl temizledin de hele ahahaaaayyy :=)
(14,060 puan) tarafından
Önce ziril ziril ağladım çünkü yağı daha yeni önce ki gün almıştık sinirlerim bozuldu sonra kaldırdım halıyı attım kapıya yağı aktı sonra eşim yıkadı bı güzel sonra bahçeye koydum gidince üstünde oynuyor oğlum :D
0 oy
tarafından
Yorumları okumaya geldim 
tarafından
Hiç sorma kız kahkaha atıyorum şuan
tarafından
Sen asıl yağmurun kini oku yağmurun donları meydanda :))
tarafından
Hee yaa gördüm hepsini
(6,912 puan) tarafından
Büşracım darısı inşallah seninde başina olur minnak ın yaramazlıklar ❤☺ İnşallah olur.
tarafından
Aminnn aminnn bende heralde gülme krizine girerim yaaa eltimin kızı koltuğunun bastan basa kırmızı rujla çizmişti görünce gülme krizine girmiştim yanına cagirdim gelmedi bende annesine göz kırptım ona kızmaya çalıştım ama beceremedim hahah
0 oy
tarafından

Mutfak halısına kaka yapmış ben de görmedim terlikle bastım gezdim ::O  yaramazlık sayılmaz ama bilerek yapmamış  :))

tarafından
Kız sen nasıl görmedin ayyyy yıkıldım yarabbim :=)
tarafından
Top top bırakmış işte :D  koyu halı da görmedim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 362 göst.
0 oy
18 cevap 315 göst.
0 oy
47 cevap 879 göst.
0 oy
32 cevap 1,544 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mizantropist (2 puan) tarafından soruldu