0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Belki yine koronadır sürekli bir yerlere gidiyor asiliyim diyor ben hamileyim ve asili değilim size gelecem dedi istemiyorum dedim gelecem dedi çok yüzsüz zaten bebekte kanda enfeksiyon var istemiyorum ne yapacağım sizin basınıza gelse ne  yaparsınız 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Böyle arsız lara sinir oluyorum bende yeni eve taşındım eski komsularim ev görmeye gelmek istiyor gelme diyemiyorum, annem Rabia utanma kabul etme kimseyi dedi ama nasıl diycem dusunmeleri lazım 3 tane evladım var
tarafından
Ben diyorum hala bizden geçmedi diye inkar ediyor tek onlar koronaydı ondan sonra herkese geçirdi sırayla kime gitse bulaştı şimdide bana bulastotacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kabul etmem kimse kusura bakmasin canımı yolda bulmadim 
tarafından
Halada ben den geçmedi kanıt yok diyo o korona oldu 1 gün sonra kardeşine gitti sonradan ondada çıktı annesine bulaştırdı sondada diyo yanlış anlama benden gecmedi
0 oy
tarafından
Alma evine senin gibi yapardım istemiyorum derdim. Ben eşimin halası ile kavga ettim canım evime karıştı diye bu yüzden de kavga ederdim :) eşine söylee o da müdahalle etsin
tarafından
Eşimin sesi çıkmaz hamileyim zaten sürekli moralimi bozuyor ya korona isen diyorum herkese geçirdin diyorum halada kanıt varmı diyo
tarafından
Kizz biz hamilelerin üzerine neden geliyorlar. Ayy cahille asla laf anlatmazsin evde yokum gelme dee eşinde ses cikarsin korona bizler icin riskli malesef
0 oy
tarafından

Gercekten sen istemiyorum gelmeni dedin ve o gelcemmi dedi :ermm:

tarafından
Evet canım korona bulaştırdı herkese dedim kanıt göster dedi
tarafından
Valla eger oyle yuzssusse kapima gelsede acmam bilerek biyere giderim
tarafından
Kanıt göster diyip durdu ondan gecmemis
tarafından
Yav siktiret o laflari papagan gibi tekrarlasin dursun
tarafından
Papagan resmi yolladım ona anlamadı
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evden giderim o kadar yüzsüzse ben komşuya kapıyı açmaya açmaya ayağını kestim. Hem de hala geliniydi. 
tarafından
Korona geçti senden herkese dedim kanıt göster dedi
(13,203 puan) tarafından
Cahil
0 oy
(252 puan) tarafından
O ne yaa öyle ne kadar arsiz bir insan düşünce olması lazım sende kuzum açma kapını duymadım dersin sessize alirsin evde olsan bile açma bazen böyle insanlara da gerekiyo 
tarafından
Kanıt istiyormuş ondan geçtiğine  dair
(252 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hee şimdi anladım yorumu okuyunca bu kadın dengesiz mi ya korono geçirmiş ne kanıtı seninle mi bozdu kafayı bu hala dedigin kaç yaşında ki kuzum seninle yaşıt mi yoksa yaşlı mi
tarafından
45 vardir
0 oy
tarafından

Gelme deyince nasıl gelecem diyo yaa ne kadar karaktersiz insan

tarafından
Aşırı pislik
0 oy
(10,742 puan) tarafından
Gelme dedigi halde geliyorsa ultura yüzsüz
0 oy
tarafından
İyi gel kal kapıda de canım gelincede açma kapını gerekirse çık dışarı ev senin almak zorunda değilsin 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esinn halasi sorunlu sanirim. Acma kapiyiii evde degildim dersin 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende dogurana kadar aşı olmamıştı o zaman kayinpederimi almadim eve ters konuş kalp kır
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Gelme müsait değilim de sende

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Gelirsen şikayet ederim de..
0 oy
tarafından
Terbiyesiz yaaa gelme sene ne rahmen nasıl gel der 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 455 göst.
2 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 364 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 475 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miskokulum (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 393 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde hilal02 (61 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,291,951 cevap

34,710 kullanıcı

...