+1 oy
1,485 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Esim sok market elemanı onceki postan bilenler bilir ordaki bi kızla biseyler olmus dün ögrendim bugun gittim marketin önunde arabayla bekliyordum esimi sonra o kiz bugun yoktu geldi onu gorunce iceri girdim esimi gorecek sekilde icerde oturdum hemen bolge muduru gordu sizi arkaya alalim falan dedi bende boyle iyi tesekkur ederim gozumun onunde dursun istiyorum esim dedim niye noldu ki siz gencsiniz falan dedi ne alakaysa burda oyle seyler olmaz falan dedi esin yapmaz dedi bende baskalari yapar dedim ondan sonra disari cekti esim izin istiyor ailevi bi durum var diyo vermiyor noldu dedim boyle boyle calisaninizin esimle boyle bi durumu var bundan ne var ki diyor bana ters dedim kimse benim esimin cebine elini sokup telefonu alamaz ayni seyi kariniz yapma ne olur diyorum sen esine guveniyorsan bisey olmaz diyor ben esime de guvenmiyorum diyorum o zaman cik isten diyor esime sonra da senin icin eleman kovamam git evine esime de sen icero gir diyor bana da git diyot kovuyor beni esimde diyor ki o kisinin sevgilis var zaten diyor bisey yok dedigi kiz esimi goruntulu aryor konusuyorlar fotograf atyor esim uygunsuz bi fotograf degil diyor ama kiz memeleri acik dolasiyotmus resmen esim kizi dolastiryor gezdiyor ben ailemin yanindayken esimin cebine elini sokuyot kiz telefonunu aliyor yine karin mi aryor diyormus esimin anlattigini gore esimin cinsel yerlerine dokunmus esim diyorki yanlislikla eli carpti diyor esimde adamin tavrina sinirlendi arabaya bindirdi beni eve geldik saat 10 da adam aryor ise gel adam lazim diye 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konuşan adamların hiç birinden b*k olmaz. Eşin dahil kusura bakma. 
-Reklam-
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Kocan serfsiz o kzda tam yollu anlatılana göre 
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Böyle bir durumda ikiside işten çıkarıldı çok saçmalık 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bune ne okudum ben şok bu olanları sana kim anlatiyo anlamadim
0 oy
(2,147 puan) tarafından
Eşinin sana anlattığı bu kadar. İnşallah sadece bu kadardır göğüs cinsel organa değme falan ne bileyim kız azmis. Hakkında hayırlısı olsun o kızı ailesine söyle en güzeli o bence
0 oy
tarafından
Allah sabır versin burda kimseyi kışkırtarak konuşmayı sevmiyorum ama iyi sabır etmişsin üçünede 
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Walla  K.b ama  eşinden  demekki  birsey  görmüş  ki kızda  o şekilde  davranmış   hersey  eşinde  bitiyor  kızın  bütün  yaptıklarına  ses çıkarmamış  hoşuna  gitmiş  yanı  sert bir  dille  uyarsaydi  kız  o şekilde  davranmaya  devam  edemezdi 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sinirden çatladım burda pislikler ikiside Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(301 puan) tarafından
Türkiyenin durumu hiç iyiye gitmiyo kimin eli kimin şeyinde belli değil Allah sonumuzu hayır etsin 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yaa haksız çıkmamışız malesef bir şeyler oldu derken başka şeyler de mi var? Eşin ne diyor şu an napıyor nerdesin? Kızdaki yüzsüzlüğü bak Allahım korusun
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ne yanlışlığı ya sen kızla konuşsaydın ya saydırcam şimdi terbiyesiz 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Önceki postunu falan filan bilmem okumadım da su yazdıklarından sonra hala eşim eşim eşim de eş diyorsun böyle demeye devam edersen adamın daha ellenmedik yeri kalmaz gidip kızı gozetleyecegine bence adamına dersini ver bu kabullenilecek bir durum değil 
(1,297 puan) tarafından
İnanmak istemiyor cnım butun gün bunları söyledik hala gıdıp kızı dikizlemış. Eşine kusye bulmuyor çok yazık o adam da bu kadına daha neler eder düşünemiyorum
(7,441 puan) tarafından
Adamın fikri kötü olmasa kız önünde soyunsa bile umrunda olmaz kızı haklı bulmiyorum ama böyle işlerde başkasını suçlamaya hiç gerek yok fırsatı erkekler veriyor o fırsat vermese hiç birşey yapamaz bu kadar erkek düşkünü olmaya gerek yok dimi ama adamı elde etmeye çalıştıkça altatilmayi da elde ediyor
0 oy
(992 puan) tarafından
Keşke noktalama kullansaydın
(1,297 puan) tarafından
Bitek buna takılman da güldürdü benı gece gece saol canm :)
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Yemin ederim dallas gibi okurken başım ağrıdı ve tek anladığım şey o adamin sana eş koca olamacaği kişiliksizin teki 
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Market işi en son yapılacak iş canım. Git bk temizle yine yapma market işini. Yıllarımı verdim market işine. Bu süreçte çok kişinin boşandığınu duydum... Gelen müşterilere bakmalar falan. Her pislik var orda.. Edebinle çalışırsan tabi kimse bişi yapamaz ama edepsizi de çok fazla cidden. Gitsin Baska bir işe girsin. 
0 oy
tarafından
Adam seni aldatıyor ve sen hala eşim mi diyon helal olsun vallaha ben olsam orda bölge müdürünü falan dinlemem kızın saçını başını yolardim canlı yayın açıp herkese rezil ederdim kızı o adam in da yüzüne tükürüp giderdim 
0 oy
(610 puan) tarafından
Tugcee naptın canim ses seda yokk
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Cinayet sebebi nettttt

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (861 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.