0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kzlar bebeğimin kırkı çıkacak 2 gündür çok huzursuz  normalde 2 günde bı banyo yaptrirdm smdi 4.5 gündür yaptiramadm banyosu biraz gecikti hava sıcak ondan olabilir mi 2 gündür gündüz uyumuyo

9 Cevaplar

0 oy
(44,724 puan) tarafından
Hiç yikamadinmi.  
(389 puan) tarafından
Yıkadım tabiki 2 günde bir yikiyodum smdi 4.5 gün oldu yikamayali
(44,724 puan) tarafından
Yıka canım bu havalar da yikanmazmi çocuklar rahatliyo ben hergun yaptırıyorum ikisinide akşam da güzel uyuyolar banyonun ustune
(389 puan) tarafından
Canım ben tek oldgm için yaptramiyorm eşimi bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Nasıl yani hiç yıkanmadı mı bebek
(389 puan) tarafından
Yıkandı
(25,224 puan) tarafından
Hergün yıkanması en uygun olanı hele ki nu havada ben 40 gündür yıkanmadı sandım ondan sordum. Hergüm yıkanırsa çok rahat eder
(389 puan) tarafından
Teşekkür ederm :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kiz yika yika huysuzlugu ondan tabii biz bile dayanamiyoz gunde 3 kez dusa giriyoz gariplerim nasil daynsin annesi
(389 puan) tarafından
Canım yanlış anladın galiba normalde 2 güne bı yikiyodm ama 4.5 gündür tek oldgm için yaptamadm
(2,840 puan) tarafından
kiz ac cesmeyi şöyle bi tut cesmenin altina o bile yeter
(3,419 puan) tarafından
Valla hep tek yikadim canm eşe bir guveniyorsun sen annesin bunuda yaparsın haydiii leğene biraz su köy içine battaniye şer başına hafif yastık köy yatır içine güzel bir yıka ben hep öle yaptım valla
(389 puan) tarafından
Yaptırdk canm teşekkür ederim:)
0 oy
(601 puan) tarafından
Alisiyolar yıkanmaya canim çok olmuş yikamayali hava sıcak 2 günde bir yıkanınca alışmıştır kuzu tabiki biz bile rhatsiz oluyoz huzursuz oluyoz sıcakta terliyoz vs dusunu alır bebisin bı güzelde kremle yda bebe yağınla masajini yap oohh misler gibi uyusun kuzucuk :)
(389 puan) tarafından
Teşekkür ederm yaglarken üşür mu acaba ondan korkuyorum
(601 puan) tarafından
Bebeğin henüz küçük yel alır derler odanın camını yinede açık tutma canim hemencik yağlar giydirirsin evin güneş aliyosa gündüz yka gunesligi cekince odan ısınır zaten gece biraz serin oluyo bazen benim öğleye kdar gunes goruyo bı iki saat bazen bnde gündüz yıkıyorum o yuzden
(389 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim:)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya bı arkadaşım 40i çıkana kadar bebeisini yikamamisti. O geldi aklıma sendemi öyle yaptin
(389 puan) tarafından
Hayiiir :D sadece bi kaç gün gecikti banyosu bu hafta yani
0 oy
tarafından
Kiz nie uikamadn benim kizim ocakta dogmasjna ragmen sabah aksam yikardm rahatlasn die. Simdi 6 aylik gunde 3 kez banyo yaptiriuorm isilik olmasin die 
(389 puan) tarafından
Canım yaptırdım ama bu hfta braz gecikti onu demek istedm
tarafından
Anladm canm okufum zaten 2 gunde 1 yikiyomussun simdi yikayamamissin 4 5 gun olmuz okudum . Azicik cesaretlen canm teksin die yikayamiuosn sanirm kziim 6 aylik 6 aydsn beri ben yikiuorm cNm her gün
0 oy
(13,904 puan) tarafından
Evet huzursuz oluyordur. Artik hergün yaptir bence. 
0 oy
(863 puan) tarafından
Ondan huzursuzluk yapıyordur ben artık hergün suya sokuyorum çok sıcak çünkü o kadarkende bu zamanlar hergün yapmasam birgün arayla yıkardım 
0 oy
tarafından
4 gun sen yıkanma bakalim huzursuz olacakmışım bebekler yikandikca rahat uyur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suraali (519 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 129 göst.
0 oy
7 cevap 79 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 327 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...