+2 oy
835 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
meraktan soruyorum kızlar

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kendinden soğutacak şeyler yapmasaydı belki sevebilirdim 
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Hiç sevmem  gıcık karıyı :) 
tarafından
Valla buda aynı o şekildir bi otuz boyu var gelen gideni eleştirir boş konuşurur kıskanç pislik evimdeki muhabet kuşunu bile kıskanıyor :)
(294 puan) tarafından
haykırdım resmen . Allah iyiliğini versin yaaa Allah'ım
tarafından
Sevmem kendisini oda kimseyi sevmez çocuklarına sürekli bedua eder özellikle eşime tek ogul olmasına ragmen ediyor onu parçalıyasm var :)belki vururumda hele bi sinirli tarafma denk gelsin :):)
(294 puan) tarafından
aynen öyle ya buda çok beddua ediyor çocuklarına.  çok tamahkâr dünya malını çok seviyor .
tarafından
Buda aynı öyledir valla o kadar gözü yükseklerdeki kendini benle yaşıt sanıyor sinirlerimi hoplatıyor valla allahtan korkum olmasaydı onu bi odaya kapatıp sabaha kadar vurardm :) :) düsüncesi bile huzur verici
+3 oy
tarafından

Orta :)ne anne ne kaynana öyle diyim normal biri gibi benm için

tarafından
İlk zamanlar annemden ayırmazdım aslında çok da güzel anlaşırdık her şeyi sorardım arardım ayırmazdım son zamanlarda hoş olmayan şeyler yaşadım bi insan için bende güven bittiyse bitmiştir en güzeli mesafedir ne sıcak ne soğuk şuan ortasını buldum .iyiliğine iyidir hakkını yiyemem bişey yaptı diye de her iyiliğini silemem ama böyle olmak en doğrusu bizim için
(12,924 puan) tarafından
Mesele doğru olanı bulmak zaten canım hayırlısı olsun
(294 puan) tarafından
kesinlikle bende de öyle . başımın üstünde taşırdım onu ama yüzüme karşı andım olsun ben oğlumu evlendiricem diyince bende sevgi merhamet herşey bitti ona karşı   hamile halimle yüzüme dedi ölürsün inşallah kendinden hayır göremezsin diye böyle bir kadına ben sevgi mı verecem birde. rabbim hakkından gelsin inşallah
(274 puan) tarafından
Hayır hayır hayır hayır.
Bazen düşünüyorum cenazesinde hakkınızı helal ediyor musunuz dediklerinde hayır diye bağırsam mi diye
Yaptıklarını hicbir zmn unutmam unutmicam da benden uzak Allaha yakın olsun
(159 puan) tarafından
Pek fazla sevmem ama anlaşırız iyiysen iyi kotuysen kötü.
+2 oy
tarafından
Ayyy seytan gorsun yuzunu evlendigim 3.gunden berli nefret ediyorum
+2 oy
tarafından

Bazen gozume iyi gorunuyo bazen seytan gormus gibi oluyorm bilmiyorum ben de sevip sevmedigimi :D

(294 puan) tarafından
shshdjbxnsnxb yaaa bu ben
(1,772 puan) tarafından
Bende böyleyim bazen diyorum iyi kadin ya seviyorum bazen de bi kaşık suda boğasım geliyor dediği ufak bişeye takılıyorum sanırım benim ruh halimle alakalı
tarafından
Evet bence de bizle alakali bi durum olabilir
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Seviyorum ben .
+1 oy
(1,552 puan) tarafından
İlk başlarda seviyordum, her vardığımda elini öpüyordum, ben otururken o iş yapmasın diye hemen kalkıyordum.. Elimden geldiğince sevgi saygı gösteriyordum.. Bazen iyi, bazen kötü davranıyordu çözemiyordum.. Ama kendisi iğneleyici laflarıyla kendinden soğuttu.. Şimdi iyi bişey yapsa bile ısınamıyorum :-/
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hayır........      
(294 puan) tarafından
 he valla
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sevilecek yani olsaydı severdim
(294 puan) tarafından
kesinlikle katılıyorum
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Evet seviyorum 
0 oy
tarafından
Seviyorum yaa çok cömert :D
0 oy
(859 puan) tarafından
Hayırr bi sıkıntım yok ama yinede sevmiyorum çünkü yaşadığım hayatı sevmiyorum dolaylı yoldan sevmiyorum akakskd 
0 oy
(221 puan) tarafından

Hayır resmen onu sevmeyim die elinden geleni yapıyor o bni seviomus ama okadr sayıyo sovuyor sonrad seviyom dio bnd anlamadim:wassat:

(294 puan) tarafından
inan ki aynısını buda yapıyor . henüz gelinlikle iken diyordu ay ben kendime gelin getirmedim ki bu benim kızım diye ama şimdi resmen eşimle aramızın bozulup ayrilmamız için dua ediyor resmen . bunu yüzüme karşı söyledi yani o derece . öylelerinden kendini soyutlamak daha güzel bence . öyle yapıyor ki diyor yani ben kötü olmayayım
0 oy
tarafından
Severim çevremde sevmeyen kimse yoktur
(294 puan) tarafından
büyük bir mucize gibi geldi
tarafından
Kayınpederim de öyledir camii hocasıydı herkes de saygı gösterir itibarı var yani..kaynanam 65 yaşında çok merhametli hiç kötü söz çıkmaz ağzından bir alo diye arasam dua eder
(461 puan) tarafından
Benim kayınvalidem ve kayınpederimde çok saygılı iyi niyetli 3 yıl olacak evleneli 5 yıldır tanıyorum daha hiçbir kötülülerini görmedim sınırlarını bilirler her zaman bende öyle davranırım çat pat konuşmam kızımla da güzel ilgilenirler eşim huy bakımından onlara çekseydi keşke diyorum nasip :) ama hakkını yiyemem eşimde genel olarak iyi :
tarafından
Ne güzel cnm iyi insanlarla karşılaşmışız..ben 9 senedir evliyim daha hiç tartışmamız dahi olmamıştır..eşim kardeşleri de iyidirler hepsi abim ablamdır sağolsunlar çok iyilikleri vardır
(461 puan) tarafından
Aynen öyle canım bu konuda şanslıyız çok şükür bir kaynım var 19 yaşına girecek ama bildiğimiz genç sosyal çocuklardan değil yüzünü gören cennetlik pek konuşkan değil bi kaç ameliyat geçirdiği için ağzından bir kötü kelime saygısızlık duymamışımdır inşallah da hep öyle gider :)
0 oy
(13 puan) tarafından
Seviyorum hiç bir şey yapmasa bile eşimi dünyaya getirip emek verip büyütmüş kızımında babaannesi ne olursa olsun Allah başımızdan eksik etmesin. Sevmeyenler olabilir adı üstünde kaynana ama saygı göstermek zorundayız
(294 puan) tarafından
valla yüzüme karşı sebepsiz yere ölürsün inşallah kendinden hayır göremezsin diye el açıp yalvaran birine ne diyebilirim bilmiyorum uzak olsun da
(13 puan) tarafından
Bu duruma eşin ne diyor peki bir de istemeden de olsa zoruna gidecek bir şey mı yaptın bu şekilde beddua edilir mi üzüldüm çok
(1,664 puan) tarafından
Alla alla ne oldu da öyle dedi ? Deli mı ne
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Seviyorum fikomu
0 oy
tarafından
Annemdir severim 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Nefret ediyorum
0 oy