0 oy
1,932 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlumu dışarı çıkardım bi parkta oturuyoruz park kalabalık ama her çocuk tek başına oynuyor birbirlerinin yanına gidince de anneleri büyükler bağırıyor buraya gel diye. Çocuk oyuna dalmış halası bağırıyor duymuyo nasıl kızıyor neden ses vermiyosun diye. Her şeyden korkuyoruz bi teyze geldi oğlumu sevmeye bende bay bay yap dedim kadın şaşırdı daha bi yaklaştı konuşmak için. İnsanlar birbirleriyle iletişimi kaybediyor giderek

9 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Böyle bir zamanda doğru olan bu keşke böyle olmasaydı ama
tarafından
Maalesef ki doğru söylüyorsunuz keşke olmasa
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Napısın insanlar..günde neler duyuyorlar..korkuyorlar..(
0 oy
(530 puan) tarafından
Evet dünde oglum kumda oynuyodu bi tane kiz geldi yanina kadin oyle bi bagryoki yanima gel diye sanki yedik kiz yaklaşti bize oysaki
0 oy
tarafından
A 101 e gittik yaşlı bir adam geçerken bı kızın saçını okşadı annesi ortalığı yıktı yani gerçekten insan korkuyor şahsen doğuma gideceğim kızımı kime bırakacam diye düşünüp duruyorum 
(194 puan) tarafından
Sadece saçını okşadı diye yaşlı adama sapık  muamelesi yapıp ortalığı yıkmak da olmaz ki çocuğunu al git hemen yani
tarafından
İnsanlar çok ince çizgide doğruyu bile yanlış olarak görüyorlar maalesef
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Ve ne yazıkki böyle şeyler yine insanlar yüzünden oluyor. 
tarafından
Maalesef
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Mecburuz böyle davranmaya zaman çok kötü çünkü
tarafından
Maalesef
0 oy
tarafından
Kızımın uzaktan selamlasmasina oynamasına eglenmesine izin veriyorum ama tensel temas bana da çok yanlış geliyor artık. Çocukluğumdan hatirliyorum bı adam beni kucağına alıp öpmustu. Yani yanlış bir hareket göremedim ama tiksindim midem bulandı o çocuk yaşta. Kimin ne niyetle dokunduğunu bilemeyiz  Allah affetsin ben artık gördüğüm duyduğum bunca şeyden sonra amcalariyla bile yalnız birakamam kızımı:(
0 oy
(119,168 puan) tarafından
ama boyle olmasi gerekiyo karsimizdaki pedofilimi degilmj bilemeyiz
0 oy
tarafından
eskiden sacimizi oksayanlarin da belki niyetleri kotuydu ama bilmiyoduk, bosver boyle olsun cocuklara bisi olmasin da .
tarafından
Öyle tabi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 407 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Venedik42 (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
0 oy