0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından

Pazar günü yazmıştım buraya kaynanam bizle pik IgE geldi bebek mevludu yapcaz künye falan muhabbeti vardı. Eşimle kavga ettik o gün annesini savunuyor bana haklı diyor konuşmuyor benle iki gündür ayrı yatıyor. Ben napacagimi şaşırdım kayinbabam varken yanlarına gidip konuşmak istiyorum bilsin karısını. Biz toruna herşey alıyoruz yapıyoruz diyip benim annemgilden de istiyor daha neler anlaticam hepsini oğlu da bu yüzden küs benimle bilsinler yeter artık. 

Eşimi çok seviyorum annesinin sözünü dinleyip niye bizim huzurumuzu bozuyor daha iki aylık bebeğim var benim ne olcak elim ayağım titriyor bugün 

Hiçbir zaman saygısızlık yapmadım hep sessiz kaldım ama hata etmişim her yaptığı dediği şeyde keşke lafı ağzına tiksaymisim bu hale gelmezdik tepeme çıkmış artik

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herseye tamal derseniz kendinizi ezdirirseniz  cok ustunuze gelir
(846 puan) tarafından
Aynen şimdiye kadar hep tamam dedim zaten sessiz biriyim ama çok sinirliyimdir bu yüzümü göstermedim onlara ama haketti artık
-Reklam-
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Git konuş güzelce huysuz kadın belki düzelir eşine dersen en azından huzurum bozuluyo de düşsün yakandan
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama eşinin evlenmeye, çocuk yapmaya aklı yetiyor da annesinin lafıyla babanlardan mal mülk istememesi gerektiğine mi kafası basmıyor?? Öncelikli problem kocan sonra kayınvaliden..
(846 puan) tarafından
Kocam evet biliyorum ona laf anlatamıyorum bir türlü hep aynı şeyi diyor baban görgüsüz torununa hiçbir şey yapmıyor almıyor diyor yetti artık canıma ya o kadından duyup geldikleriyle bana bağırıp çağırıyor ya
tarafından
ee tamam problem eşinde. bugün kaynanan susar, başkası konuşur sende bu koca oldukça.  kaynanandan nefret ederken bu adamı nasıl sevebiliyorsun asıl problemli eşinken? Allah yardım etsin
0 oy
(421 puan) tarafından
Bu adam çocuk mu ya triplere bak ben olsam kısasa kısas suratına bakmam gitsin annesinin evinde yatsin ***** . Yatak ayırmak nedir hayret birşey.  Öncelikli sorun kocan kayinvalideye bilmem neye sıra gelene kdr ohooo
0 oy
tarafından
Bu postta kendimi gördüm bu zamana kadar ne dedilerse görmezden geldim sustum bilinçli yapmamışlardir dedim dedim sustum taa ki anneme laf edene kadar doktor doğum için gün verdi beni kimseye muhtaç etmeyen ben gelir bakarım kızım o benim ilk torunum diyen kadın ben senin dikisime pansuman falan yapamam ben bayılırım şöyle annene 2 hafta izin alsın baksın sana dedi benim annem calisiyo okulda tam ara tatil bitti okullar açılacaktı dogumumda hemde özel okul öğrenciler veliler gelcek okulda hademe olmayacak iş yerinden güç bela 2 gün izin almıştı annem begenmediler onu kayinbabam beyefendi canı istese izin alır bakmak istemiyodur ondan dedi ben gittim ağlaya ağlaya annemi aradım eşim geldi sen ne agliyon ne dediler sana ne çok anneni savunuyon dedi bi de onlar yüzünden eşimle kavga ettik bi de üstünü kaynanam ne biliyim benim kızım olsa nasıl bakardım milletin nasıl içi rahat ediyo diye anneme laf etti sesimi çıkaramadım akşamına sancım tuttu erken doğum yaptım bi de üstüne eşim benden habersiz hastaneden sonra gelir sizde kalırız demiş mecbur kaldım 1 hafta orda kaldım annem ramazanda ağzının orucuyla laf ediyorlar diye iş yerine yalan söyledi kızımı hastaneden çıkarmıyorlar kötü durumu dedi 2 gün daha izin aldı artık ne kaynanama ne kayınbabama karşı içimde en ufak bişey kalmadı çok severdim önceden sofrada kayinbabam yemeği önüme uzatirdi bi yanlışım olmadı onlara karşı ne oldu ne değişti de boyle oldular anlamıyorum ama çok soğudum hatta eşime karşı bile o aileden herkese buz gibi soğuğum artık gidip gelsem de için almiyo geçende kayinbabam torun sevcekmis görüntülü aradı eşim acım geliyorum dedi çocuk durmadı yemek yapamadım bi yandan sıkıştım wcye gidemedim açmadım telefonu esimede wcdeydim aramış duymadım dedim acsaydin derdi çünkü geri eşimi aramış Merve niye telefonu acmiyo rahatsız ediyosak bi daha aramayım demiş laf sokmuş geçende çocuğa mevlüt yapcaz artık dedik ben ta nisanliyken Corona zamanıydı yeni evlilere ziyarete gelinir ya virüs var diye şimdi kimseyi kabul etmeyelim virüs bitince bi mevlüt okuturuz herkesi davet ederiz hem kuran okunur dedim bütün komşular haber bekliyo üstüne hamile kaldım doğumdan sonra okuturuz hem çocuğun mevlutu olur dedim 2 senedir Mevlüt okutcam mevlüt okutcam kimsenin sesi çıkmıyordu şimdi çocuk doğdu kirki çıkmak üzere iş ciddiye binince biz yaptirmadik hocaya soralım bi o bilir gerekiyomuymus dediler kendi paramızla yapcamiz şeye karisiyolar eşimde onların aklına uymus gerek yok diyo bende ben özeniyorum ama dedim kayinbabami kardeşinin bi gelini var bizden 1 sene önce evlendi beni sürekli onunla kiyasliyolar bende onu dedim herşeyde Meryem şöyle Meryem böyle diyolar Meryem mevlutu gec diş buğdayı yaptı ogluna bana bi mevlutu çok görüyosunuz ben ay değil kac yıldır mevlüt mevlüt diyorum hep böyle son dk hevesimi kiyiyosunuz dedim sonra gelmiş tamam yapalım ne zaman istiyosan diyo 
(213 puan) tarafından
Benim görümce büyük ilk çocukları ve 11 yıldır evli 2 çocuk var kızları için hep bana derler ki ablan ablan damat için oğlumuz o bizim ama ne kızı ne damadı bir faydası yok hep maddi manevi zarar ben 3 yıldır ailedeyim kalkarım iş yaparım hiç boş durmam yinede kıyas yinede laf sokma ama susuyorum Allah'a havale ettim şimdi kızlarıyla düşman oldular
tarafından
Sana bişey diyim mi bak iş yapiyosun ya o senin içini rahatlatiyo biri bişey dese bende işinizi yaptım diyebilirsin benim kaynanam bana bulaşık bile yikatmiyo tenezzül etmemiş oluyo aklı sıra kayinbabamda bana kiziyo annene yardımcı ol diye ya da kayinbabam kızsın diye yapiyo verecek cevabım yok oraya gidiyodum kos kos oturup lafımı duyup geliyorum Allah'tan artık oğlum varsa onunla uğraşıyorum
(213 puan) tarafından
Hiç görmeyin duymayın ufacık bir laf etmeleri doğru bile değil bile isteye yapıyorlar sonradan gelecek olan eltide bir yalan dolan iki yüzlülük görsünler göreyim ben onları. Ben ilk günden bu yana Allah için yapıyorum ailem nasılsa onları da aile bildim ayrım yapmadım ama kızlarıyla oğulları arasında fazla ayrım var fazla yalan dolan var kulağımı tikiyorum Allah yukarıda içiniz rahat olsun
tarafından
Aynen öyle benim elti bizim ev çok eskiydi dökülüyordu tadilat yaptırdılar eltime yeni ev vercekler bizim evinde tadilat yaptırdılar diyomus su odaya su yapılsın bu odaya bu yapılsın herşeyi istiyomus dediği olmayınca kaynimla kavga ediyorlar hatta bende kendi evini yaptirirlarken hiç biseye karismadim hatta hiç yaptırma baba bi badana yaptıralım yeter dedim ahir gibi eve yerde parke bile yoktu çelik kapı bile yoktu ama daha anlamadılar hele bi gelsin eltim görecekler onlar
(213 puan) tarafından
Hak ettiklerini yaşarlar bende de görümce annesine babasına dirsekten su içiriyor kavga dövüş tv alın bana yemek yapın bana valideme gelir ne görse alır gider kavga eden riyakar olan bu devirde kıymetli oluyor ama diyorum ki Allah'ın yanında bir şey kaybolmaz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 406 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Venedik42 (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
0 oy
9 cevap 1,932 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 734 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu