0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından

Porsiyon miktarı elbette kişiden kişiye göre değişebilir ama gün içinde alınması gereken miktarlarda yaziyo umarım faydam olur sizede okunmayan yer olursa sorabilirsiniz..resim yüklüyorum geç tamamlanabilir

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen herkese aynı liste veriyorlr
(601 puan) tarafından
Kahvaltı saati yada öğündeki miktar değişebilir diye dedim canım bı ablayla gitmiştik ona öğlen yemeği yazmış mesela bana farkli yazdı ama dediğin gibi yine benzer şeyler oluyo
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Aslında bunlara hiç gerek yok yiyeceklerden  kısıp ekmeği 1 er dilim yedikten sonra zaten dikkat edeceğin yiyecekler belli bu biraz kişinin iradesiyle alakalı ben kendime özellikle akşamları tatlı konusunda dur diyemiyorum 

Sagol canm yinede :)
(601 puan) tarafından
Orası öyle tabi canım iş boğazda bitiyo :)
0 oy
tarafından

Normal şeyler vermiş uyarsan verirsin  2 ayda 10 kilo falan tatlı yokmu tatli:D:D

(601 puan) tarafından
Hiç sormadı valla tatlıyla aran nasıl diye kızım 14 aylık ilk bı hafta güzel uydum öğünler bazen uyuttugum zamana denk geliyo hiç sadık kalamadim listeye hiç yemekte yiyesim yok zaten ama yinede 2.5 kg verdim irade çok önemli gerçekten :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Devlet hastanesinin mi. Öyleyse standart oluyor zaten.
(601 puan) tarafından
Devlet canım aynen
(7,118 puan) tarafından
Düzgünce yazmıyorlar. Şunları yeme su kadar ye tamam :) Bir de kişiye özel olur diyet listeleri derler. Kolay gelsin sana canım :)
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Et tavuk yemeklerini nasil yemeni öneriyor:)
(601 puan) tarafından
Yağlı şeyler yasak tabi kızartılmış tavuk flan :) haşlama olcak ama kim sadık kaliyo ya :) saatleri kaçırıyorum olmuyo kızından
0 oy
tarafından
Özel diyetisyene gittim

2 sene önce

Bir sürü kan tahlilinden sonra liste verdi ve bundan tamamen farklı

Iyi niyetle yapmışsın farkındayım ama herkesde değişiyor bu liste canım 
(601 puan) tarafından
Zaten belirttim canim herkeste farklı olabilir diye banada tahlil yaptı öyle verdi öğün olarak ürünlerime değilde günlük yenecek miktarları dikkate alsın tabiki herkes

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 292 göst.
0 oy
2 cevap 141 göst.
29 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...