0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim lohusaligim çok kötü geçti hem eşimin annesi hem eşim burnumdan getirdi.

Annem ve eşim lohusalık lohusalık diye diye başımın etini yediler ama ikisi de afedersiniz totolarini devirip yatıyorlar  gece gündüz ben ugrasiyorum

Bı ara psikolojim bozuldu karanlıkta uyuyamıyorum.

Ayak sesleri duyuyodum evin içinde.

Gözlerimi kapatınca değişik yüzler bı çift göz görüyordum.annemi görüyordum değişik değişik hareketler yaparken ama uyurken değil gözlerimi kapatınca.

Sonra kulağıma bir ses geliyordu eşimin adını söylüyordu falan.

Bebeğim o aralar kuvezdeydi.simdi geldi 15 gündür falan sadece ben bakıyorum ikimiz bir odada kalıyoruz.bebegim değişik hareketler yapıyor bazen korku geliyor içime mesela geçen gece öyle değişik baktı ki korktum.sonra hiç bir derdi yok ama iki üç gündür gece özellikle uyuyamiyor.aylik muayenesi yapıldı iyi.atesi yok karnı tok bezi değişik gazi yok.ama tam uykuya dalıyor gözlerini açıyor bı anda.surekli aralayıp bana bakıyor.sonra uyuyor on dakika geçmeden böyle sanki hani bı yerini acıtmissin gibi sıçrayıp ağlamaya başlıyor ama nasıl diyim yüzünden gözünden korku akıyor.uyudugu zamanda da uykuda sürekli ağlıyor eli kolu hiç durmuyor çırpınıyor.40 ıma dört gün var okuyacam ama merak ettim sizce korkutuyor olabilirler mi.bi de bende küçüklükten beri büyü var üstüme yapılmış iki tane.bozamiyorlar malesef.ara ara bana oluyor sıkıntılar.bir hoca bebeğe de tesir edeceğini söylemişti aylar önce.hic aklımda yoktu ama iki üç gün olanlardan sonra aklıma geldi acaba dedim.hic bebeğine olan var mı acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Aklina kötü seyler getirme benim bebeyimde cok agliyodu besigin altina demir kaşik koy dediler koydum duzeldi sonra hep cevsen taktim yakasina

Banyo falan yaptirirken surekli oku nas suresini nazar ayetlerini falan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bahsettiğin şeyler normal bebek refleksleri canım korkutma kendini Allah en güçlü varlık olarak biz insanoğlunu yaratmış 
0 oy
tarafından

Senin psikolojiyi iyi bozmuşlar:) hiçbir büyünün ömür boyu etkisi yoktur. 

Toplumun bize aşıladığı lohusa tek birakilmaz lohusaya 3 harfli gelir gibi saçma sapan şeyleri aklımıza soktular sende o psikolojiye girmişsin kötü düşünme dua oku uyu bebek hareketlerinden korkuyor olabilir çok sıcak değilse yarım kundak yaparak uyut 

tarafından
Bu saçma sapan değil.gercek ben bizzat yaşadım ilk üç günü tek başıma odada uyudum ve ilk gece çatı aralarind agezen kara kediler derisi soyulan köpekler ve daha sonra o köpeklerin kartal.haline dönüşüp beni ısırmaya cakismasiyla.basladi ve üç yıla kadar sürdü . Lütfen bunları basit biseymis ve gerçek değilmiş gibi anlatmayın üç harfliler vardır biz insan oğlundan önce yaratılmışlardır ve lohusa bı kadın tek başına kaldimi korkutulur
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Evinde bakara suresi aç yüksek sesle dinle her gün 

Kendini ve bebeğini bol bol oku ve korkma kötü düşünme böyle şeyleri hiç düşünme aklından çıkar Allaha sığın
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bol bol oku cnm böyle zor süreçte insalarla çok ilgilenebiliyorlar bütün odalara ihlas nas Felak Ayetel Kürsi okuyup odayalara üfle bebegine de oku eline üfleyip bebeğinin heryerini sivazla cnm inşaallah geçer 
0 oy
tarafından
Yurt dışında yaşayan yabancılarda doğumdan sonra böyke korkular oluyor mu hayır neden peki çünkü gençleri batıl inançla zehirleyen yaşlıları yok ben sana bunu dedim gerisini sen düşün canım 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcin olsun canim. Bahsettigin hal ve haraketler hepimjzin bebeginde oldu cok normal yani. Euzu besmele cek kafani dagit bazen
0 oy
tarafından
Canm aklina kotu seyler geturme senin psikolojine yer etmis ondan boylr seyler goruyosn ayrica bebek bu aglarda bakarda gözlerinide kısar senide izler takilma boule seylere gece yatmadan önce ayetel kürsi oku 
0 oy
tarafından
Bu senin elind eolan bişey değil aklını beynini zaptedemiyirsun hayal olduğunu biliyorsun ama gene de gözünün önüne geliyor ve korkuyorsun .. bunu bizzat ben yaşadım benimki üç yıl boyunca sürdü .. sonunda dayanamadım.abime söyledim abimle aramız çok iyidir herşeyimi oaylasiriz o da annemlere söylemiş bı hocaya sormuşlar  korkutmaya çalışıyorlar demiş dua falan okutmustu kağıt yaotirmisti gece uyurken yastığına iğne batir toplu iğne ... 

Bebeğinin besigine de demir bişey köy makas olur kicik iğne olur ama dikkat et derin yataginin altına koy ki bebeğe gece batmasın ... Ve şunu sormak istiyirum kirkliyken tek başına hiç uyudun mi  hala.kirkin da çıkmamış tek kaldın mı uyudun mu 
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım kendini boşyere korkutma anlattıkları her bebekte olan şeyler öncelikle bebeğini kundak yapmanı öneririm çünkü bebekler elleri oynadıkça çok korkar bide bebeğin sesten ürküyo olabilir sana az gelen ses ona çok yüksek gelebilir sürekli dua oku beşiğine Cevşen koy aklına kötü şeyleri getirme ne kadar düşünürsen o kadar çok korkarsın
0 oy
(794 puan) tarafından
Bebekler dogdugunda korkarlar ama benim bebegimin ismini okumaya gelen  hoca normal dedi  nas suresini okuyun zamanlada gecti ama sizin durum farkli bi yardim alın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mavi kelebekler (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 864 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 685 göst.

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı