0 oy
150 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (130 puan) tarafından
Selam bayanlar besik almayı düşünüyorum internetten besik alıp memnun kalan varmı bana sayfa onerebilirmisiniz ? 

8 Cevaplar

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben hepsiburada dan aldım 2senedır kullanıyorum ahsap sallanabılır kenarı inip kalkıyor anne yani oluyor gayet de buyuk 3 yasına kadar rahatlıkla yatar
(130 puan) tarafından
Foto atma şansınız varmı zahmet olmasa
(1,826 puan) tarafından
Hafızada cok resim oldhndan mi bilmiyorum ama resim atamıyorum uzun zamandır ama eski postlaeda olacakrı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Civilimden maccon nirvana anne yani aldım çokta memnunum 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
N11 den sepwt besik aldim 6 ay kullandim odam kucuk oldugu icin onu almistim .memnun kaldim sökup kaldirdik 
0 oy
tarafından
https://www.hepsiburada.com/chubby-baby-sallanir-tenteli-sepet-besik-p-HBV0000138LAD?magaza=CHUBBY+BABY&url_src=and-product-detail

Bunu aldım kullanıyorum gayet memnunum canım. Kendı odası ıcınde montessori yatak aldım bunu kendı odamdayken kullanıyoruz suan 7 aylık kızım hala yatabılıyo 
0 oy
(7,791 puan) tarafından

imagebunu almistim canim simdi de satiyorum dolapta :D cunku bundan ayri bide buyuk park besik var

0 oy
(11 puan) tarafından
Ben kiwi markasının almıştım park yataklardan kaliteli güzel geldi ama ben kullanamadım daha sonra setay mobilyadan aldım çok çok memnunum 
0 oy
(11 puan) tarafından

Beşikte bu canım setay mobilya 80×130 

image

(130 puan) tarafından
Çok güzelmiş siz satmayı dusunuyormusunuz
(130 puan) tarafından
Yanls anladım bunu kullanmadınız sandım başta ne kadara aldınız instegrmi var bu sayfanin
(11 puan) tarafından
1080 tl filandı sanırım kiwi olanı kullanmıyorum dur onu da atayım
0 oy
(11 puan) tarafından

Bu canım kullanmadığım 

image

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
6 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynep Osman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.

379,611 soru

11,363,942 cevap

34,841 kullanıcı

...