0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar artık dil dokmekden yoruldum evde eksikler var en basiti yağ yok 2 haftadır kahvaltilik yok diyorum kahvaltılık al adam resmen umursamıyor ya sabah işe giderken yağ yok dedim para ver umursamadı resmen ya bir yanım annesini ara şöyle diyer yanım sanki napacakki diyorum çocuk olmasa umursamiyacam almassan alma diyecem 

20 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Parasını mı yok 
(190 puan) tarafından
Var cnm herşeye para buluyor
-Reklam-
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Niye böyle yapiyo olurmu evde yağsız ne yiyeceksin yemek yemiyomuda
(190 puan) tarafından
Bilmiyorum 2 haftadır böyle
(3,767 puan) tarafından
Hım cabukmu bitiriyon   hiç soylendimi niye. Çok harciyosun diye filan
(190 puan) tarafından
Zaten büyük yağ alma huyu yoktur canım hep 1 lt yağ alır onla idare ederim yani öyle çok harciyan biri değilim ki bana hiç para vermez
(3,767 puan) tarafından
Bilemedim tuhaf
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Çalışıyormu kocan 
(190 puan) tarafından
Çalışıyor bide markette çalıyor herşey elinin altında
0 oy
(8 puan) tarafından
online marketlerden sipariş verebilirsiniz eğer kartınız veya maddi imkanınız varsa.
(190 puan) tarafından
Kartlar onda para verme huyuda yoktur
0 oy
(148 puan) tarafından
Onu kapı önüne koyman lazım evin eksiğini almayan adam da be diye evlenip çocuk yapmış . Umursamayacaksa önüne su bile koymam onun 
(190 puan) tarafından
Ahhh keşke öyle bir gucum olsa bir dakika bile cekmem
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Evinin ihtiyacı sonuçta mevbur alması lazım keyfi keder istemiyosun sen o parayı 
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Yeminle bu bazı adamları anlamıorum evlenmeyi biliolar sorumlulk almayı bilmiolar ya insan evdekileride düşünmz mi çock var vitmn alması lazm peynr yumurta vb yemesi lazm 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hep mi boyledir eşin yoksa sonlarda mi böyle oldu 
(190 puan) tarafından
2 haftadır böyle
0 oy
(1,663 puan) tarafından
O kadar iyi anliyorum ki seni canim evde o yok bu yok diyorum babamge de ee bende utaniyorum Allah razi olsun veriyolar ama bazende kiziyolar bu para ne oluyo diye bende bilmiyorum nerde bu para  ne yapsak bos umursamamazliktan hersey su siralar zaten canima tak dedi yasaklar kalkar kalkmaz kostu arkadaslarina 2 gundur disarlarda biz aylardir gezmeye gidelim diyip duruyoruz cocuk olmasa sende umursama evdekilerle idare et derdimde evde cocukta var onu bile dusunmeyene ne yapsak bos 
(190 puan) tarafından
Erkek eline bakmak çok zor gerçekten ben babamdan alistigim için adam cebindeki son paraya kadar eve bırakırdı benim eşim öyle değil mesela en son bana bayramda 50 TL vermişti o kadar
(1,663 puan) tarafından
Yemin ederim ayniyiz benim esimde market calisani oda harclik vermez bir ara her ay 50 vereceksin diye anlastik 2 ay verdi daha yok babam hala bana harclik verir ve onun verdigi harcliklarla kizima dogum gunune kiyafet aldim  kayinvalidemgil olmasa ac kalirdik cok şükür onlar var
(190 puan) tarafından
4 ay önce falan bende kendi ailemin yanına gittigimde orda para biriktirmiştim 2 ay babamlarin verdiği parayla idare ettim sonra eşim bana kızıyor niye ailenden para aliyorsun diye
(1,663 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin canim insallah duzeliriz de mutlulugumuzu da paylasabiliriz
(190 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(447 puan) tarafından
Yapma yemek Bi abla demişti hayatım bişey bulamadım malzeme yok deidnse mecbur alacak diye 
(190 puan) tarafından
Bugün yapmadım zaten cnm
0 oy
(115 puan) tarafından
Benimde babam aynı maalesef kaç yaşına geldiler parası yok değil çok şükür annemin de alışveriş huyu hiç yoktur ama hep bu konuda üzüyor ben artık evli bi de hamile olunca biraz sesimi çıkarmaya başladım da utanmaya başladı ama huy çıkmıyor söyleyeyim alıştırma güzelce konuş para ver alırım de cüzdanını getir iste uğraş yani hak bu yapmak zorunda alışması lazım 
0 oy
(501 puan) tarafından
Ee yağsız kahvaltılık olmadan ne yiyorsnz güzellikle söyleme cemkir al de
0 oy
tarafından
Parası mı yok acaba bi insan neden evine yag almazki
0 oy
(261 puan) tarafından
Evini gecindirmek islami olarak da eşinizin boynunun borcu ki istediğiniz şeyler temel ihtiyaclar yag filan ne bileyim 5 litre bile kısa gidiyor zaten tatli dille oturup konusun bakalim elaleme mi çıkayım bu zamanda yaga diyin
0 oy
(3,050 puan) tarafından
O evde yemek pişmiyor mu canım 2 haftadır nasıl yapıyorsun. Sormuyor mu yemek yok mu diye
0 oy
(265 puan) tarafından
Bence ailesiyle paylaş bu durumu. Yarın daha büyük bir problem yaşarsan neler yaşadığını bilsinler. Bir erkek evinde alınması gereken bir şeyi eşi söylediği halde cebinde parası varken almıyor ise ben ona adam diyemem, lütfen üzmek istemem. Ve bu sineye çekilecek bir durum değil. Sen ailesiyle paylaş daha sonradan bizim haberimiz yoktu vs. Denmesin bence 
(190 puan) tarafından
Teşekkür ederim anlatacam zaten ailesine
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben olsam o uyurken cebinden gizli gizli alırdım. Bir kadın bunu nihat hatipoğlu na sordu oda eşin vermiyorsa günahı olmaz dedi. Sorduğunda da ya dışardan isteyecektim yada bunu yapacaktım de. Dışardan isteyemedşm bu yöntemi sectim sen beni buna mecbur bırkstın de. 
0 oy
(313 puan) tarafından
Tüh yazıklar olsun ne diyeyim ki madem öyle sen ne diye eline bakıyorsun böyle adamın gir bı ise çalış 
(190 puan) tarafından
Çok isterim ama bebeğime bakacak kimse yok cnm
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Mesela bufun ne hazırladın kahvaltı da 
(13,030 puan) tarafından
Kendi demiyor my kahvaltı yok ne yiyeceğiz diye
(190 puan) tarafından
Kahvaltı hazirlamadin mi diyor varda ben hazirlamadim diyorum sormaz olur mu
(13,030 puan) tarafından
Al götür dolabın önüne bak ne var dolap da desen
(190 puan) tarafından
Kendi acip bakıyor cnm yani kör değil yani
(13,030 puan) tarafından
Allah Allah ne garip insan
Rabbım akıl ihsan eylesin
0 oy
(425 puan) tarafından
Bigun yemek yapma sadece onune ekmek koy bak bunu ye evde bisey yok de veyada kendine gel eve ekmek parasi birakabiliyosan adamsjn de 
(190 puan) tarafından
Yapmadım cnm valla bugün ne yerse yesin yani ben babamın evinde valla daha rahattım ya en azindan cebime beş kuruşda olsa para giriyordu
(425 puan) tarafından
Kiyamam sana ya bi ders versen hani bikac gun ailende kafa dinlesen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 216 göst.
0 oy