0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Kizlar kizim 24 aylik bez kullanırken bazen çişini söylüyordu ve tuvalete gidince gerçekten yapıyordu bende artık vaktinin geldiğini düşündüm suan ben 25 haftalik hamileyim. Bugün başladık eğitime ve sadece 1 kere tuvalete küçük çişini yaptı oda benim dikkatimle. 7-8 kere altına yaptı büyüğunude küçüğünüde yapar yapmaz yanıma gelip anne çis yaptım diyor ama tuvalete yapmıyor napmaliyim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lazımlık kullan cnm belki ilgisini çeker 
(49 puan) tarafından
Var evde canim ama ona hiç oturmuyor tuvalet adaptorumuz var ona oturuyor bi soru  yok ama yapmıyor altına yapınca anne cis geldi tuvalete gidelim diyo
tarafından
Alıştırm külodu da alabilirsiniz yıkanabilir olandan en azından iç çamaşır batmaz
(49 puan) tarafından
Aldim canim onuda takıyorum ama kilotu daha rahat buluyor sanirim onu istiyor
-Reklam-
0 oy
(3,860 puan) tarafından
İlk bikac gün öyle oluyor canım, tüm halıları kaldır , yatağına 2 alez köy , koltuklarına örtü koy
(49 puan) tarafından
İnşallah alışır canim yaa dua edin nolur erken doğum riskim var doğmadan öğrensin istiyorum
(3,860 puan) tarafından
2 haftaya öğrenir.  Onun söylemesini bekleme , devamlı götür tuvalete
(49 puan) tarafından
İnşallah canim cok sagol benim çişim varmis gibi kandırıp götürüyorum ben yapıyormuş gibi yapıp sonra onu oturuyorum çişini yaparsan tuvalete şeker vercem falan diyorum
0 oy
tarafından
Çok normal daha dur bismillah ilk gün 1 ay altına yapanlar var dikkat ettiğinde tuvalete yapıyorsa daha çok dikkat etmen lazım canım 
(49 puan) tarafından
Ne konuda dikkat etmeliyim mesela
tarafından
Demişsin ya dikkatim sayesinde 1 kere tuvalete yaptı diye işte onu diyorum canım
(49 puan) tarafından
Anladim canim sagol.ama olmayacak gibi yaa hep altına yapiyor yaa hep gözüm üstünde olamıyor illaki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 192 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
9 cevap 189 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birbalannesi (13,035 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...