+1 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar galiba tükenmiş anne sendorumuna kapildim nasil atlata bilirim interneten baktim ayni semtomlari yasiyorum 17 aylik cpk zor bir oglum ve 2 bucuk aylik bebegim var oglum asiri yaramaz her sabaha bu sabah ne yapti diye uyaniyorum her dakika ayakatayim uyuyuyamiyorum kimsr yardim etmiyor annem yok gibi bişi zaten kaynanam elinden geldigince yardim etmeye calisiyor ama oda bas edemiyor diye bakmiyor esim zaten ayri bir dert her gun cocuk icin kavga eder benle artik bittik durundayim yardim edin litfen nasil atlatacam ben bunu

7 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sabirla cocuklarin buyumesini bekleyeceksin allah yardimcin olsun cocuk isi sabır isi...
tarafından
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikiyatriden randevu aldım bende bunun için =// son umudum o kaldı yardım edebilir mi bilmiyorum yardıma ve desteğe çok ihtiyacım var ama kimsenin umru değil eşim ben çalışıyorum uykum bolunuyo diye yanimda dahi yatmiyo annemlere gidiyorum ne ikide bir valizini toplayıp toplayıp buraya geliyon evinde dur dedi annem kaynanama gel dedim zerre umrunda olmadı o kadar yoruldum ki uykuya hasretim kafam rahat bi bardak çay içmeye hasretim dışarı çıkıp boş beleş vitrin bakmaya hasretim doğum sonrası depresyonu dedikleri bu herhalde çocuğumu emziremedim daha doğrusu emmedi mama başladık oda hem gaz sancısı yapıyor hem kabız o devamlı ağlıyor iki yaşındaki kızım sürekli ağlıyor beş yaşında ki kızım sürekli ağlıyor e ben aşağı kalır miyim bende oturup ağlıyorum =// toparlanamadim bir türlü 
tarafından
Yok öyle bi dünya kimse kusura bakmasın yapma yavrum b o k götürsün evi gerekirse al evlatlarını çik parka git hava alın yemek mi lazım yap makarnayı kocana biraz kes ilgiyi bak nasıl peşinde geziyor
Benim eşimde öyleydi malesef istiyor ki hem eve yeteyim hem çocuğa hem ona bi felç geçirdim yoğun bakımda kaldım 1 gün dahi benim yaptığımı yapamadı o zaman hal verdi bana şimdi sağolsun destek olur
(1,120 puan) tarafından
Eşinin mesleği masa başı değilse sen üzülüyorsun sabahtan akşama kadar çalışıyor yazık desteğini esirgemez ama çamaşır bulaşık olmadan da olmuyor bi yandan çocuk zor çocuğu sakin olanlar anlamaz
tarafından
Annemde belkide evde dur alış bu duruma diye dedi belkide ama diyorum ya aynı durumda olmadan kimse empati yapamıyor ne düşünüp ne hissettiğini bilemiyorlar rabbim isyana sürüklemesin isyana girmemek için çok uğraşıyorum rabbim evlatlarımin canına zarar zeval vermesin sağlıklarını almasın ama o kadar zor ki inşallah çabuk geçer bu günler
(1,120 puan) tarafından
Yaşamayan anlamıyo canım ben yeri geldi çok isyanda ettim deliriyorum çünkü o an gözün dönüyo bunalıyorsun
tarafından
Allah yardımcımız olsun bu günler böyle kalmayacak elbet geçecek mutlaka büyüyecekler ama işte ah büyüyene kadar bize neler olacak onu da ancak rabbim bilir yine buna hamd olsun demek lazım dert verip dermansız bırakmasın rabbim asıl o zaman çok daha zor rabbim acılarını göstermesin
0 oy
tarafından
Benim bitane o da 7 aylık ama ona bilr zorlanıyorum Allah sana sabir versin canım elbet akıllanır ama sen de baya yorulursun
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Canım ya o yaşlara uygun kreşler var istersen oraya gönder. Sonucta cocuk enerjisini atamıyor hem arkadaşları olur hem birşeyler öğrenir daha iyi olmaz mı senin icin de iyi olur.
0 oy
tarafından
Sabırlı olman lazım canım çok zor malesef bide senin kayınvaliden var bende hiç kimse yok 29 aylık oğlum 5 aylık kızım oğlum aşırı yaramaz çok zorlanıyorum ama hamd olsun rabbim güç veriyor istan etme 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Bende öyleyim hergün kızımla gerilim bağırış çağırmış sinirimden ağlıyorum bağırıyorum nasıl atlarcam bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Allah sabır versin cnm.ev işinde yardım al bence.yemek konusunda kaynanan destek çıksın.cocuklarla vakit geçir onlar uyuduğunda uyu dinlen.kisaca onlara endeksli yaşayacaksın bir süre.bazen kendine kahve yap.konu komşu ile vakit geçir .eşin oğlanı arada parka götürsün enerjsini atar.bnm tek var 14 aylık.zor baş ediyorum tek bakıyorum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 219 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 458 göst.
0 oy
13 cevap 266 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 596 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu

396,295 soru

11,854,561 cevap

35,948 kullanıcı

...