0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
2.5 yaşında bir tane oğlum var her şeye bağırıyor ama öyle böyle değil her şeye bı duzeliyor bı geri başlıyor gece uykularimizda gerilemeler gün içinde ağlama bağırma krizleri ev işiydi akşam koca kişisiydi derken artık tukendigimi hissediyorum bugünler de geçecek biliyorum ama nasıl davranacağımi ne yapacağımı şaşırdım artık a dostlar nasil başa çıkacağım bunlarla tavsiyelerinizi bekliyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(3,231 puan) tarafından
Bol bol dua ederek geçecek
(129 puan) tarafından
Bir an önce geçer o zaman diyelim inşallah :)
(3,231 puan) tarafından
Bakara süresi bana iyi geldi. Bide felak nas ihlas tabi ki
(129 puan) tarafından
Evde açıyorum gece oğlumu uyuturken de açıyorum ama değişik bi huyları var herşeye eziyet ediyor anlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Benimkide o yaşta anlıyorum kuzum bazen bitiyor insan ama iyi düşün evladın iyi sağlık derdin yok gerisi zaman geçecek eşinin desteği de onemli
(129 puan) tarafından
Şuan kendimin sağlık problemlerim var belkide oda mi etkiledi anlayamıyorum sabrım tükenmiş gibi hissediyorum ama haklısınız bugünler de geçecek elbette eşim çok şükür elinden geldiği kadar destek olmaya çalışıyor
(8,956 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum
(129 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum :)
0 oy
(2,135 puan) tarafından
3 yaştan selam olsun aynı durumdayim birde 2.5 aylık kolik bir bebeğim var.
(129 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun bazen bunu da düşünmüyor değilim ya 2. Bı bebeğim daha olsaydı ne yapardım diye yine her halimize şükür diyelim ne yapalım artık:)
(2,135 puan) tarafından
Şükret valla bacım bazen çok yorucu oluyo ama canları sagolsun
(129 puan) tarafından
Aynen öyle rabbim imtihan etmesin kötü günlerini göstermesin inşallah
(2,135 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(227 puan) tarafından
Dinleyip dinlememek sana kalmış bisey bu konuyla ilgili isinin ehli birinden fikirlerini aldım seninle de paylaşayım. Bebegine ofkeyi unutturman gerekiyor bunun yoluda onunla kesinlikle inatlasmamaktan onu ofkelendirmemekten geçiyor park görünce ağlıyorsa parkin önünden gecmiceksin mesela bisey istiyosa imkanin yok yapamiyosan ordan gecmiceksin yani o sana degil sen ona ayak uyduracaksin. Her istediğini yapmaktan bahsetmiyorum simdi oyle diyenler olur kesin. Yapabilecegin imkanlar olan yerlerde dursun çocuk yaninda kavga etmeyin ofkeyi bilmesin yani izni olmadikca opmeyin bile dover gibi sevmeyin unutmayin ne ogreniyorsa bizden öğreniyor 
(129 puan) tarafından
Kesinlikle haklısınız ama bu konuda anne babanın da ortak bir kararlari olması gerekiyor ben düzgünce sınırlar koymaya çalışsam da eşim tam aksini yapıyor hırçın hareketlerini gösterme desemde gösteriyor eşimle belki de ortak sınırlar koyamadigimiz için oluyor
(227 puan) tarafından
Eger hırçınlik goruyorsa ondan oluyordur bebekler sandığımız gibi dışarıdan gördüğünü yapmıyor aslında evden gördüğünü yapıyor. Anlamayan bi bebege kızmak hayır demek kimilerine gore terbiye etmek aslında sadece küçücük bir bebegin kişiliğini bastırmaktan baska bisey degil buda malesef ileri ki yaslarda ortaya çıkıyor. Yani aslında siz suan bebeğinizin karakterini olusturuyosunuz. Eşinize bi pedagogtan falan video izletebilirsiniz aslında uzman agzindan duyunca belki daha etkili olur
(129 puan) tarafından
İzletiyorum ama çokta etkili olmuyor hani derler ya çocuk ailenin aynası diye eşimin de çocukluktan gelen tramvalardandir belki diyerek üzerine düşemiyorum ama dediğiniz gibi kendimizi düzeltmemiz gerekiyor çocuğumuzun duzelmesi için bilgileriniz için teşekkür ederim:)
(227 puan) tarafından
Rica ederim Rabbim yardımcınız olsun..
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Dün gece sinirimden ağladım çünkü oğlum hem atak dönemi hem diş dönemini birlikte yaşıyor asla gece uyumuyor gündüzde mızık mızık mutlu edemiyoruz inan bende tükendim banyo yapmaya vaktim yok ya 4 gündür duşa giremedim delircem 
0 oy
(859 puan) tarafından
Seni ben anlarim ayni seyleri hissediyoruz ama bizim oglan artik duzeldi. 1 yasinda oglum var surekli aglar sizlardi tuvalete bile gidemezdim. Namazlarımi dahi kilamiyodum. Sonra dedim ben niye namazlarimi kilmiyorum Allah buyuk bi sekilde kilarim. Bi basladim namaza cocukta sakinlesti ev iside azaldi kocamda sakinlesti inanki hersey Allahtan.
(129 puan) tarafından
Kesinlikle çok doğru söylüyorsunuz Allaha teslim olduğumuzda herşey daha kolay olmaya başlıyor
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Al bendende o kadar küçükle ortancı oğlanlar hiç memnun değiller ne gece ne gündüz 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ben de akşamları giriyorum o sendroma pilin bitiyor artık iki çocukla 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Osaf bugnaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
15 cevap 309 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu

377,997 soru

11,314,105 cevap

34,753 kullanıcı

...