0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün kızan o annesinin yanında seni seni döverim insan insan içine çıkacak hal bırakmam diyen o bende dün ona küstüm yani ne dese cevap dahi vermedim yanaştı birşey olmamış gibi karşılık vermeyince bu sefer laflar saydı bende derdin senin galiba beni boşamak su kardesimin istemesi bitsin derdin neyse komple çözeriz dedim.Git sana durmu diyecem dedi küfür falan etti.Bende benim ahım tutuyor hiç bir işin düzgün gitmiyor dedi. Oda her havlayan köpek kemiğe sahip olmuyor dedi Aksamda yanaştı pas vermedim  elalemin karısı nasil dedi.birde sana bak.şimdi kendi tavır almış bana?

6 Cevaplar

+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Elalemin karısı nasılmıs cok karilar görmüş heralde :ermm:

-Reklam-
+1 oy
(54 puan) tarafından
Deseydin sanane elalemin karısından 
0 oy
tarafından
Erkrkler mlaesef boyle kendileri herşeyi desin istediğini yapsın ama kadınlar küsmesin söz dinlesin istiyorlar boşver sen tavrını koy
0 oy
tarafından
hepsi aynı sanirm
0 oy
(15,823 puan) tarafından
 tövbe yarabbim en nefret ettiğim şey milletin karısından kocasindan sizene bu kıyaslamalar dan nefret ediyorum demekki milletin karısına heves ediyo 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Rezil o elalemin karısına değil sana baksın nasıl diye valla kusura bakma ama bacım senin kocana sayılcak bi ton laf varda susuyorum yine edepsiz...!

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 203 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 5,954 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 325 göst.
0 oy
11 cevap 392 göst.

377,955 soru