0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Az önce Bir post vardı. Anne karnında Bebek vefat etmiş.  2 gün varmış doğuma  doktor bugün tehlikeyi atlattin diyince birşeyler alayım dedim ama o Postu okuyunca ben yine vazgeçtim.  Ve sitres yaptım. :'(.        Korku sardı beni :'(.    İyice paranoyak oldum 

11 Cevaplar

0 oy
(928 puan) tarafından
Valla bende korkuyorum o postlardan görünce çok etkileniyorum ya başıma gelirse diye 
tarafından
Benim 2 kere başıma geldi cnm o yüzden.  Çok ama çok korkuyorum.
(928 puan) tarafından
Benimde kalbi durdu ama iki aylıktı iki kere kürtaj oldum sürekli doktordayim o yüzden bile psikolojim bozuldu kızımı sanki 9 ay değil 9 yılda doğurdum o zaman geçmek bilmedi bir türlü şimdi yine hamileyim yine böyle korkuyorum
tarafından
Kaç haftalık sin cnm.  Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(928 puan) tarafından
Amin canım inşallah hepimiz öyle sağ salim alalım kucağımıza .. 21 haftalığım
tarafından
Yolu yarilamissin cnm.   Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(667 puan) tarafından
Bence o tarz postları hamileler okumamalı ister istemez etkileniyor ALLAH herkesin yavrusunu korusun ona bağışlasın 
tarafından
Denk geliyor cnm
0 oy
tarafından
Böyle şeyleri okuyup kendini yipratiyorsun
tarafından
Önüme çıktı kız normal de bakmıyorum.  Başlıkta uyarlinca
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Düşünme böyle canım sağlıcakla alırsın kucağına inşallah ❤️
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yookk hayır aklına sakın getirme oglusunda etkilenir bakk doğurdum postunu aç hemen tamam unutma bekliycez sağlıkla gelsin pasa
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️.
0 oy
tarafından
Canı ben paylaşmıştım o postu kuzenimin bebeği öldü o yüzden burda da paylaşmak istedim diğer anneler ihmal etmesinler dikkat etsinler diye ama sonra hamileler etkilenir diye sildim postu hakkınızı helal edin kimseyi üzmek değildi niyetim..
0 oy
(261 puan) tarafından
Rabbime emenatiz  bir saniye sonrasına çıkacağımızın garantisi yokken bizde ilk evladimizi kaybettik simdi de korkuyorum ama sonra diyorum Rqbbim koruyacak onu Rabbim in isimlerini elinize koyup okuyun bol bol Insallah Ya Mübdi hayat veren demek ben okumaya çalışıyorum tavsiye ederim 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bak ben boşuna o postta yorum yapmadım böyle postları paylaşmayın hamileler etkileniyor diye, bende öyleydim, sende şey düşün RABBİM ne eylerse güzel eyler, nasibi varsa zaten h bişey olmaz o yüzden de tskıp moralini bozma derim 
tarafından
O postu ben paylaşmıştım canım diğer hamileler dikkat etsin kontrollerini ihmal etmesin diye çünkü 40. Hafta sonrası cok tehlikeli oluyor ama düşünemedim hamilelerin etkileneceğini sen beni uyardıktan sonra sildim zaten postu hakkınızı helal edin lütfen kimseyi üzmek değildi niyetim
(1,766 puan) tarafından
Kız zaten sen anlayışla karşıladın ister istemez insan etkileniyor, ben hamileyken çok etkilenir dim her hafta doktora giderdim şükür şimdi 7 aylık
tarafından
Aynen  öyle bende hamileyim 27 haftalık  ,sağlıkla doğururuz inşallah hepimiz .
0 oy
tarafından
Böyle şeyler  etkiliyor gerçekten ben de o postu gördüm  ama girip okumadım. Her şey kader ölçüsünde Rabbım hayırlısını  nasip etsin.
0 oy
tarafından
Rabbım o anneye peygamber sabrı versin kuzum aklına getirme kader de ne varsa onu yaşiyoruz  sağ salim aliriz inşallah yavrularimizı kucağimıza
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aynı dertten bende yanıyorum annemin de bebekler ölüyordu karnında bende çok etkilenmiştim.dogumum yaklaştı daha biseyelr.alamadim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 742 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 187 göst.
0 oy
7 cevap 368 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu