0 oy
337 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Nasılsa güzel anneler grubumuzdaki güzel anneler aydınlatır diye düşünüp detaylı incelemedim ilk başta bakip mana veremeyince şimdiden teşekkür ederim 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bebeği bany yaptırırken suyuna bir kaşık kaya tuzu atmak bunu araştırabilirsiniz vucıdu rahatlatana da bir etkisi var . Ayak yıkarken de suya tuz atılır sanki bütğn ağrıyı çeker bu da öyle bişy çocuğu salamura gibi tuzla kaplamıyosun bazı kesim öyle zannediyor malesef
-Reklam-
+1 oy
(115 puan) tarafından

Şu psikologtan bahsediyorsun sanıyorum kitabı var bi de tuzlu suyla yıkanıyorlar bence inanırsan işe yarar bir de tuzlu su sirkeli su dinen de nazar vb için falan iyi gelir üzerindeki o kötülüğü atar ben ağırlık hissettiğimde yapıyorum canım inandığım için belki de iyi geliyor :D

tarafından
Siz yaptınız mı peki
(115 puan) tarafından
Evet merak etmiştim :D ama biraz da kendim için düşünerek yaptım aşırı stresli sinirliydim saçma sapan şeylere bağırıyordum falan yani dediğim gibi inanıyorum iyi de geldi eşimde ya bendeki sakinlikten ya da tuzdan artık bilmiyorum çok şükür tartışma azaldı ilgi arttı
tarafından
Ay çok iyi denemeye değer o zaman inş evinizdeki iyilik giderek artar
tarafından
Dua falan okunuyor mu yaparken telkin falan da yapılması gerekiyor mu orayı da merak ettim
(115 puan) tarafından
Sizinde artsın inşallah canım ❤ yok dua falan okumadım yani içimdeki niyetle iyi anlaşalım pozitif olalım falan diye dua ederek yaptım
0 oy
tarafından

Herbokologların kıçından uydurdugu bebegi balık yada salamura hıyar sanarak tuzladıkları bir çeşit gerizekalılık

BENCE :D :D

tarafından
Yok Kiz instafenosu kocanizi kendinize bağlamak için yaptığı rituelmis ama baktım baktım sıkıldım dedim en iyisi güzel annelerimize sorayim onlar ozetlerler bana diye düşündüm aslı astarı var mı ola
tarafından
sosyal medyadan uzak kaldıgımdan suan senden duydum boyle bısey oldugunu ama gram ınanmam boyle seylere :)
tarafından
Nasrettin Hoca misali "Ya tutarsa" diye meraklandım:)
0 oy
tarafından
En saçma adetlerden 

Tuzlayınca kokmazmis çocuk 

Kaynanam kokucak diyor tuzlatmadigim için oysa bunun hormonlarla ilgisi var tuzla değil 

Cahiliyeeeet ....
tarafından
Kız öyle yazsana madem deli bizde bebek anlıyoz:D
(48,735 puan) tarafından
bende bebek sandim ya☺️☺️☺️
(644 puan) tarafından
Tuzla kocami baglanirmis ya Allah aşkiniza böyle seylere inanmiyin hetseyi Allahtan bekleyin
(644 puan) tarafından
Kocayi bqglamqnin en iyi yolu iptir :)
tarafından
Yorumlara sesli güldüm Allah hepinizin iyiliğini versin:))Medet ummak degilde bu aralar enteresan sprituel şeylerle ilgilenesim var
0 oy
tarafından
Suya biraz tuz atmak canim hepsi bu 
tarafından
Denediniz mi
tarafından
3 cocgumda yaptm
tarafından
Bebeklere yapailandan değil canım benim büyüklere yapilandan
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kitabını aldım okuyacağım.
tarafından
Ben düşünmüyorum tuzlama etkisi görürsem olabilir
0 oy
(48,735 puan) tarafından
yikama suyuna tuz konuluyomus bizide tuzlamislarda ben kizimi tuzlamadim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde rabiaans (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 301 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde rabiaans (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 399 göst.
21 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 2,124 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu

381,270 soru

11,413,873 cevap

34,960 kullanıcı

...