0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Spor ac dokunmustu bi kere dokunursa diye cesaret edemiyorum sabah ac karna yapmaya bide kahvlati diyette 12 de 11 de yapılıyor. siz napiyosunuz spor yapiyor musunuz nasıl yapıyorsunuz.bide haliyle diyet yaptığım için saat 7den soñra da bisi yemedigm için enerji düşüklüğü oluyo spor yapsam daha da acikcam zorlanirim diye akşam dan sonra falan yapmak istemiyorum sizce nasıl yalamalıyım 

6 Cevaplar

0 oy
(171 puan) tarafından
Ac yaparsan yag yakarsin tok yaparsan yedikleriden gider nasil istersen oyle yap canim aksam yemekten öncede olabilir bence
(723 puan) tarafından
Ac karna yürüyüş yapmayı dsnyom yarın yarim saat 45 dk da olsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
cnm  yediklerimize pırsiyonlarına dikkat ederek sporla verilir kilo..bayramdan önce biraz vermiştim evde de leslie yapıyordum köye gittik geldik düzen bozuldu geri aldım maalesef
(723 puan) tarafından
Leslie de çok iyi oluyo ya çok iyi terleriyo ben dans ederek zımba yapiyodum bayadır yapmiyom bıraktım sporu diyeti bırakmadım ama
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Ben hamilelikten once yapiyodum, sabah 10-11 gibi kahvalti, 2-3 gibi meyve, 5-6 gibi aksam yemegi, aksam da cay bazden bitki cayi, spor yapmadim ama gunde en az 1 saat yurudum, 3 ayda 4 kilo verdim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Benim bu diyette ikinci haftam geçen hafta diyetisyen oruç diyeti yaptırmıştı bana o kadar iyi geldi ki hiç acikmadim sabah kalkıp iki gün Leslie yaptım iki günde yürüdum başka birşey yapmadım hatta sporu zorunlu tutmadı bu hafta normal 3 öğüne geçtim ben akşam yemeğini 6 da yiyordum bana en geç 8.5 gibi ara öğün yap demişti bir haftada 3 kilo 100 Gr vermişim 
(723 puan) tarafından
Sen akşam 8.30 gibi ara öğün yapıp ondsn sonra mı bisi yemiyodun ben sabah 11 gibi 12 gibi yiyom akşam 7den sorna yemeyi bırakıyom iyi gidiyo suanlik ama spords ekleyip kilo verimimi hizlandirmak istiyom saat 6 7 gibi sabah erkenden ac karna yuruyuse çıkayım diyom yarim saatte olsa
(7,441 puan) tarafından
Evet canım akşam 8.30 da ara öğün sonra sabah 11 e kadar sadece sıvı tüketimi dur sana listeyi atayım en alt köşesinde yazıyor akşam 9 dan sonra serbest olan lar
0 oy
(723 puan) tarafından
Kızlar burda mısın,i

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asikar (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

379,734 soru

11,367,847 cevap

34,849 kullanıcı

...