0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Kayınvalidemle ne zaman bir araya gelsek aynı sorunu yaşıyoruz.Demiştim bağ bahçe var orda eşim işi olduğu için beni de götürüyor 1 hafta kaldık bu sefer.Ben konuşmayı,gülmeyi seven bir insanım.Ben konuşmasam zaten sessizlik olur.Birsey anlatıyorum yüzüme bakmıyo,yada aval aval bakıyo, yalandan gülüyo,hı hı diyo.Bende sinirleniyorum.Bu sefer ben susunca sadece hastalık anlatıyor.Oram ağrıyor buram ağrıyor.1 hafta bunları dinliyorum.Agzindan bir kere duymadım bugün çok iyiyim cok mutluyum diye.Kızmakta haksızmıyım kızlar.Insanin sinirine dokunuyor.Bende meraklı değilim.sohbet etmeye ama ikimizden başka kimse yok napabilirim.

Sinirlendim yazayım dedim başka anlatacak kimse yok uzun oldu hakkınızı helal edin ♡

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi kendine takıl boşver sende ona hı hı de geç 
(123 puan) tarafından
Öyle bir alan yok işte mecbur birarada duruyoruz
-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Benimki de öyle sürekli oram ağrıyor buram ağrıyor der durur bende diyecek bişey bulamam onun suratına bakarım öyle sonra derin bi sessizlik 
(123 puan) tarafından
Aynı durumu yaşıyorum.Surekli aynı şey anlatılınca dicek bir sey bulunmuyor harbiden
(2,792 puan) tarafından
Evet çünkü verilecek cevaplar tükeniyor artık her seferinde hastaneye git diyorum nasi gidim kimle gidim kim götürecek cart curt diyo bende artık bişey demiyorum doktor değilim onu iyileştireyim yani napim
(123 puan) tarafından
Doğru söze ne denir bu arada efsane yorum doktor deilim onu iyilestiriyim :D
(238 puan) tarafından
Aynı bizim iletişimimiz de böyle :)))
0 oy
tarafından

Ne bekliyosun yaşlı başlı kadından yaa Allah için dert ettiğin şeye bakkk

(123 puan) tarafından
Yaşlı deil ki 43 yaşında
tarafından
Oha benden 9yas buyuk sadece:))
(123 puan) tarafından
Yanı işte dinç olması lazım:D
tarafından
Bencede :))
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bende kaynanam bisiler anlatinca oyle yapiyom valla yuzune bakmiyom baska bisilerle ilgileniyorum cunki hergun ayni seylerden bahsediyo tanimadigim insanlardan bahsediyo ilgimi cekmiyo yani belki onunda cekmiyodur 
(123 puan) tarafından
Yok bizim konular ortak ama deli gibi hissediyorum kendimi kendi kendime konuşuyormuşum gibi
(293 puan) tarafından
Ben de denicem bunu bnmki de sadece hastalık anlatır ya da kendi anasını abisini över durur
0 oy
tarafından
Oda oram agriyo buram agriyo diyince sen hı hı de bos bos bak bukadar germeyin kendinizi 
(123 puan) tarafından
Germek deil bu kaç yaşına gelmiş karşısındaki insana değer vermeyi öğrenememiş ben o aynı konuları anlatsa bile can kulağı ile dinliyorsam oda dinlemeli
tarafından
İste dinlemiyosa germiycen bukadar basit
0 oy
(7,988 puan) tarafından
Benim kaynanam öyle değilde annem öyle oram buram ağrıyor der sürekli evin işlerinden dert yanar :)  
(123 puan) tarafından
♡♡♡♡♡
0 oy
(49 puan) tarafından
Aha ayni benimki yemin ederim :)) artık bende o bisey anlatırken yüzüne bakmıyorum hihi diyip geçiştiriyorum :D hiç sinirlenme bence sende aynısını yap  :)) 
(123 puan) tarafından
Ben öyle yapınca benimki surat yapıyor çok güler yuzluymus gibi suratını çekmemek için dinliyorum:)
(49 puan) tarafından
Ben bi kere şey demiştim artık canıma yetti yani konuşur konuşur ben konuşurken yüksek sesle konuşur özellikle biri varken. Yine konuşuyo az Bi saniye bende konudcam dedim snra sustu :)))
(123 puan) tarafından
Benim araya girmek gibi birseyim olmuyor bak ha duvara ha kaynanama o derece zannımca beni sevmiyor :DD
(49 puan) tarafından
Amaan görmezden gel :))
0 oy
(235 puan) tarafından
Klasik kaynana na çok ta takma kafana boş ver benim ki de aynı altlı üstlü oturuyoruz bazı sebeplerden dolayı çıkmıyorum yanına kafam çokta rahat 
(123 puan) tarafından
Takmıyorum zaten sinir oluyorum hemen geçiyor
0 oy
(1,387 puan) tarafından
O hastaligindan bahsetme ye baslamadan sen de anne iyidin iyi gördüm seni gibisinden ayni bitanede bende var hergun bi yeri agriyor ama gezmeye gelince hic birseyi yok sonra gelde aci yardimci olmayi dene olmuyor istee 
(123 puan) tarafından
Bütün kaynanalar birbirine bu kadar benzemez hepsi aynı:))
(1,387 puan) tarafından
Bu gelinleri ne olarak gorurler hic anlamam zaten
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Teke tek mi yapıyor eşinin yanında mı? Teke tekse özellikle, seni sevmiyor mesafeli olmak istiyor sen de sus aynı şeyi ona yap eşinin yanında konuş onlar öyle yapıyor çünkü 
(123 puan) tarafından
Yani normal olarak hep bayık ama kızı falan varken gayet konusuyor bana gelince böyle galiba.Ama senin söylediğini uygulucam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 283 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 472 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde El1997 (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 479 göst.