0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu gün dışarda görüyor gel kızım gel babaannene diyor bu gün babaannelik yapacağı tutu tahammül edemiyorum bu lanet kadının kızıma dokunmasına 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Naısl yani 3 aydır çocukla da mı  küstü 
tarafından
Aynen öyle kuzum 3 aydır benimkd eşimle kızımla bile kus
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah akıl versin el kadar çocuk ne yapmış ona
tarafından
Böyle bir lanet insan işte canım aldım içeri soktum öyküyü
tarafından
Boşver cnm takma Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Bu kaynanalar nasıl can verecek hiç bilmiyorum gerçekten
tarafından
Kul hakkıyla canım
tarafından
Kız valla bi salın bizi ya
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Böyle yapıp yapıp sonra da torun delisi gibi davranmazlar mı aşırı ayar oluyorum ya. 3 aydır görmemiş aklına babaannelik şimdi mi düşmüş. 
tarafından
Aynen canım şimdi düşmüş aklına
0 oy
tarafından
El gordumluk hep benimde cinnetim geliyo böyle olunca aynı ortama dahi girmek istemiyorum 
tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Bebeğe küsmek nedir ya Allah akıl versin kuzum buna
tarafından
Allah elden ayaktan düşursun benim bir bardak suyuma muhtaç olsun canım
tarafından
Boşver kuzum yine beddua etme
(1,366 puan) tarafından
Benim kayinpederim torunu daha görmedi bile 5 aylık kızım şuan beni istemedigi için (açık olduğum için istemiyor )  ne hali varsa görsün umrumda degil
0 oy
(319 puan) tarafından
Kız benim kaynana doğdu doğalı bebeğimi sevmedi şuan konuşmuyoruz ve hala da sevmiyor asla aramaz çocuğu görmek için.  Oğlum 1 buçuk yaşında.  Ve bebeğim de var bebek görmeye bile gelmedi . Benden uzak Allaha yakın artık bende onların yüzüne bakmam
(444 puan) tarafından
Keşke banada öyle yapsa kendi çocuğu gibi nereye gitsek o tasiyo bana vermiyo bebeğimi o bebeğimi aldıkça fenalık geliyo bana keske gitse de hiç gelmese bidaha
(319 puan) tarafından
:))))))
0 oy
tarafından
Senin yerinde olsam alır kucağıma ilerlerdim babanneligi yenimi aklına gelmiş 
tarafından
Etrafim insan doluydu
tarafından
Yemisim insanları ya boşver öyle babaennemi olur
tarafından
Olmaz olsun zaten canım
0 oy
(444 puan) tarafından
Ayy bende ya herkes sevsin bebegimi ama o alinca fenalık geciriyorum çünkü alinca beni sinir etmek icin herseyi yapiyo bana vermiyo, uyutma dedigim halde sürekli uyutmaya calisiyo, hastaneye vs onla gidiyoduk istiyodum bebegimi vermiyodu. 2 gün önce yine uyutmaya calisirken uyutma anne bin kez söyledim dedim aglama krizlerine girdi esimin yaninda beni haksiz duruma düşürdü sen sen ol sakin tartisma canim daha kötü oluyor bin pisman etti beni suclu durumuna düşürdü bide üst katimda oturuyo 2 gündür ne esimle ne benle ses seda yok. Hergün bizden cikmazdi nefretlik kadin sinir oldugmu bile bile gelmiş şimdi gelmez insallah hergün gelme haber ver dedim
tarafından
Allah elden ayaktan düşursun benim bir bardak suyuma muhtaç olsun insallah kuzum ben başkada bişi istemiyorum Allah'tan
(326 puan) tarafından
Tövbe dee Allah göstermesin sen çekicen gene kuzum bırak senden uzakta Rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsın
(444 puan) tarafından
Valla düşürmesin canim inan öyle daha zor bizden uzak olsunlar kim ne düşünüyorsa Allahindan bulsun ben artik öyle diyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 447 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 889 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mestan_00 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 929 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.