0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Oğlum 33 aylık ve dün tuvalet eğitimine başladım. Dün 4 defa altına kaçırdı. Akşama dogru 5 dakikada bir tuvalete gitmek istedi. Bugünde uyandığından beri 5 dakikada bir tuvalete gidiyor ve azda olsa yapıyor. Bu kadar sık çıkması normal mi? Herhangi bir sıkıntı yoktur dimi? Araştırdığımda ürolog gormesi lazım yazıyordu kuşkulandım.

3 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Az yapıyorsa ondan da sık çıkıyor olabilir. Yani tamamen yapsa uzun bi süre rahat olur
(54 puan) tarafından
Evet az az yapıyor sık sık yapıyor
(2,443 puan) tarafından
Ben de kızıma geçen ay öğretmeye çalıştım. Bütün gün tuttu tuttu akşam pes peşe az az yapmaya başladı. Ertesi gün lazımlığa az vişey yapıp kalkıncq 5 dk geçmeden üzerine yapıyordu. Tabi sonra kriz geçirince erteleme kararı aldık
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bizde 23 aylık olduk ve bıraktık bezi :Dnormal hiç korkma hatta onunla beraber tuvalete git sende yap o da yapsın ben öyle biraktirdim 

(54 puan) tarafından
Maşallah size biz baya geciktik peluş kukulisi var ilk kukuli yapıyor sonra oğlum yapıyor tuvaleti gelince dalıyordu bazen altina yapıyordu ama kukuliyi isin icine katinca her geldiginde tuvaletimiz geldi demeye başladı ama bakalım umarım düzgün bir şekilde ilerler sürecimiz
0 oy
(564 puan) tarafından
Meraktan gidiyor olabilir az az yaptığı içinde sık gider tuvalette oyalanması için kitap okuma çizgi film izleme gibi şeyler yaptırabilirsin biraz fazla oturur yapar tuvaletini 
(54 puan) tarafından
Birazda öyle deniycem disaridaykende sık sık gelmiyor kapının önüne çıkarmayı deniycem bi de
(564 puan) tarafından
Dışardayken sık gelmiyorsa meraktan sürekli gitmek istiyor olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 367 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu

381,493 soru

11,421,684 cevap

34,977 kullanıcı