0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Arkadaşlar Düşük yaptm kürtaj olmadım ama. 3 Adet geçti hala hamile kalamıyorum. Yaa millet soruyor artık Bunalıyorum yaaa. Ağlıyorum hatta. Ne yapayım yani doktora gidecem ama eşim olacak efendi ailesinin yanına gitti orda 2 ay ne yapacam ben gitmedim. Ama herkes soruyor Bunalıyorum artık bu ayda olmadı siz ne zaman hamile kaldınız

4 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim ne zaman nasıp ettiyse oldu bı dur   hayırlısı olsun inşallah  
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ben dusuk yaptim 1 adet gordum sonra hamile kaldim ama malasef oda kalmadi kurtaj olundum o yuzden nasip ne zamnsa ozaman kismet olur ve sağlikli olur insallahh 
0 oy
tarafından
Canım ovulasyom testi kullanmayı denedinmi ben ovulasyon testi kullandım 2 ay sonra hamile kaldım . Bı trendyoldan falan araştır satılıyor onlar yumurtlama günlerini bilir ona göre degerlendirirsin en azından tabi hersey Allah'ın takdiri Allah bir an önce nasip etsin inşallah 
(166 puan) tarafından
Canm adetim düzenli genellikle yani günlerini tahmin ediyorum değerlendiriyorm bu defa ona da bakacağım canm ona umarm ise yarar
tarafından
İnşallah en azindan yumurtlama günlerini bilirsin bazen farklı oluyor stresten havalardan yediğinden içtiğinden
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Millet kendi işine baksın sinir ediyorlar ya onlara ne?.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 399 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 196 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 144 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Deryamdmrrr (17 puan) tarafından soruldu

379,958 soru

11,374,233 cevap

34,857 kullanıcı

...