0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Tam şey edemedim yazamadım:) yani mesela benim çocuk acayip hareketli ve çok inatçı galiba bu yönü bana çekmiş:) Hiç laftan anlamıyor bağırıyorum gülerek yapıyor yapacağını ve bana çok düşkün her an benim kucağımda olmak istiyor o yüzden hiçbir iş yapamıyorum daha 11 buçuk aylık:) Ve birde aslan burcu kizlar sizinkiler nasıl burç özelliklerini taşıyor mu 

16 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bnmkide 11 aylik aslan burcu

Şükür kucaga hiç aliştirmadim şu anlik tek sorunumuz mama sandalyesinde koyup eline bisey verince hayatta ağzina almaz oynar eliyle birakir
(7,972 puan) tarafından
Bnde maşa ile koca ayinin sarkilarini aciyorum oglum maşaya aşık bildigin 1 gun sesini duymasa rahat edemz:))
(1,946 puan) tarafından
Disi çıktı mı seninkinin birde geceleri kalkıyor mu
(7,972 puan) tarafından
3 disi var biride cikti cikacak gece arada uyanir cok nadir
(1,946 puan) tarafından
Bizimkinin daha çıkmadı hiç ama yakın galiba 1 haftaya cikar insqllah
(7,972 puan) tarafından
Çikar cnm birden cikiyo zaten arada kasikla hafif tiklat varmi belli olir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim 3 tne var oglum kizm kizm 10 5 yaşları 9aylik benden cocuklarm korkar yeri gelince yeri gelince beni hiç takmzlar bazen evde cocuk ben oluyorum oglum oglak kizm babasının burcndan koç en kucugude terazi ben ise ikizler burcuym
(1,946 puan) tarafından
Benimki benden hiç korkmuyor bağırınca gülüyor:) ama babasından çok korkuyor hafif bağırdığında bile iç ceke çeke ağlıyor
tarafından
Şükür cocuklarm biliyor taniyor beni diyorum yaa bazen ben cocuk oluyorum
0 oy
(51 puan) tarafından
Benim 8 yaşındaki oğlum inatçı yapma dediğim şeyi inadına yapar aşırı aksi hareketli bir çocuk koç burcu

2. Oğlum 2.5 aylık daha henüz huyunu keşfedemedik:)
(1,946 puan) tarafından
Valla Allah yardımcımız olsun :) küçükken  de mi öyleydi yoksa sonradan mı inatçı oldu
0 oy
tarafından

Felaket     :D

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Benim kız sakin bazen neden böyke skin diyorum 14 aylık
(1,946 puan) tarafından
Maşallah de kiz bizde ilk aylar sakin diyip duruyordu şuan yapma oğlum etme oğlum dur oglumdayiz;)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Oğlum boğa burcu çok fena metroda otobüste yolda öpücük atıyor kızlara bir erkek sevse ağlıyor kızların kucağına gitmek istiyor boğa burcu erkeği anneye düşkün olurmuş gölgem gibi gezer öper beni iyiki doğurdum canımın canı 14 aylık 
(1,946 puan) tarafından
Maşallah maşallah:) İlerde çok fena olacak belli
(4,698 puan) tarafından
Yok babası onu kendi gibi eğitir kimsenin ahını aldırmaz karşıyız can yakmaya
(1,946 puan) tarafından
Insallah akıllı uslu ahlaklı hayırlı evlatlarımızı olur
(4,698 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
tarafından

6 yaşındaki aşırı yaramaz susdan durdan anlamaz daha 3 gün önce kapının camını kırdı 

2 yaşına girecek olan ise kendi halinde ama aşırı çok çığlık atıyo 

9 aylık olanı ise aç olunca aşırı mızmız oluyo yürümeye çalışıyo artık koltuk başlarından tutunuyo öyle işde 

(4,698 puan) tarafından
Aşkım çocukların burçları ne
tarafından
İkisi terazi birisi de ikizler
(4,698 puan) tarafından
Teraziler çok iyi olur ama ikizlerden çekersin bacım hep Bi kararsız olur içine kapanık olmaz inşallah
tarafından
Büyük oğlum öyle işde
0 oy
tarafından
Tam kova erkeği ve inatçı 
(4,698 puan) tarafından
Anam çok zeki olur bilmediği şey olmaz inadını kimsede kıramaz
tarafından
Babasıda kova şimdiden huylar ikisininde aynı ikinciye hamileyim oda benim burcumdan terazi olucak gibi :)
(4,698 puan) tarafından
Terazi ha ben terazi kadınını çok beğenirim kadında erkeğinde zeki olur
tarafından
Zekiliği bilmiyorum ama denge şaşınca fena oluyur :)
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Benimki koc burcu. Burç özelliklerini tam bilmiyorum ama genelde sakindir. Uyumludur. Girdiği ortamlarda kendini sevdirir. Hayal dunyası çok geniş. Birde aşirı merhametlidir. 
(4,698 puan) tarafından
Koç burcu erkeği düzgün olur eşim koç burcu serttir ama adaletlidir espri yeteneği çok kuvvetli ve en belirgin özellikleri zeki olmalarıdır
(13,837 puan) tarafından
Benimki erkek degil kız.  Benimde eşim oğlak , kizimla eşim cok iyi anlaşiyorlar.
(4,698 puan) tarafından
Kız koç kızın varsa çok şanslısın adaletli olur hakkını yedirmez ailesine düşkün olur zeki olur oğlak erkeği inatçı ve hırslı oluyor bende koçum erkek kardeşim oğlaktı birbirimize çok bağlıydık
(13,837 puan) tarafından
Vallahi kizim konusunda bende sansli oldugumu düşnuyorum. Gercekten anlattiğin gibi. Oğlak erkegide dedigin gibi. Eşimle ben çoğu zaman çatışırız ama kizimla cok iyi anlaşiyorlar. Bende yengec burcuyum bu arada.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Büyük olan 3 yasinda sakin sabirli tek durmayi bilir cok sukur akillida.

Kucugu daha 1 aylik aşırı gazli tek durmaz sabirsiz cok sinirli fazla hareketli.Öyle yoruyor ki tum enerjimi emiyor gaz damlasi fayda etmiyor.

Ilki boga burcu ikinci ikizler.
0 oy
tarafından
Büyük kızım başak 

Küçük kızım la oğlum boğa burcu ve tam burçlarının çocukları ") 

Onun dışında küçük kizim sürekli ağlar sürekli birde dudaklarını sıkar booooğğğhhhhh diye bi ses çıkarır ay elim ayağım titriyor sinirden o ağladıkça ") şeş etmedikçe daha çok bağırıyor yorumlama kadar bağırıyor ağlıyo 

Büyük kızım sürekli dışarı ister 5 yaşında oğlum daha iki aylık olduğu için habire çıkamıyorum bir ani bir anımı tutmuyor çocuğun sonuçta bide devamlı kucak ister kucakci oldu 

Oğlan işte iki aylık dedigim gibi gazi var nazi var cazı var ağlar ha ağlar ")) 

Sen nasılsın dersen de yakında fisi çekecem sanırım yorgunluktan beynim bulandı 
0 oy
(940 puan) tarafından
Benimki karnimdan ama simdiden inatci oldugunu gosterdi bize sipa:) sezeryan olacagim aslan yada basak olacak ama bence onun kararinida o verir:D ki bence aslan olacak
0 oy
tarafından

Büyük oğlum aslan burcu şu an 15 yaşında tam bir aslan her yerde kral takılıyor kendisi:D 

0 oy
(594 puan) tarafından
5 aylık balık burcu bir kız bebe anasiyim :)) burdan mendil için sponsor olmak isteyen arkadaşların tekliflerini bekliyorum 2 aylık ta hamileyim oda balık burcuna denk geliyor :) aşırı hareketli kızım ne kucakta durur ne yatakta sürekli kıpır kıpır ayaklansa bittim Heralde diyorum şimdiden :)) ve çok geveze sürekli ağzı çalışıyo evin içinde çığlık sesleri felan maşallah :))) 
0 oy
tarafından
Benim ki 10 aylik oldu yeni cok hareketli emeklemiyo ama daha donuyo drli gibi elinden bisi alamiyoz vermez aglar hemen agliyosa arkasina hemen guler :D
0 oy
tarafından
Benimki 18 aylık kova burcu çok inatçı sinirli istediğim olacak diyen bir çocuk ama her istediğini yapmıyorum:)))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 301 göst.
22 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 318 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...