0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bekarken istediğim yere gider istediğim şekilde paramı harcardim evliyken değişti işler tabi sozinde öyle oldu mu nasıl hissediyorsunuz

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok hiç değişmedi aynı devam aynı şeyleri giyiyorum aynı yerlere gdiiyorum  aynı para harcıyorum tek farkı çok sevdiğim.bir eşim oldu bunu.onunla birlikte yapmak en büyük.zevkim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Istedigim gibi gezip para harcayamazdım ama dert yok tasa yoktu hiçbirsey umurumda degildi  hersey toz pembeydi  şimdi koca derdi çocuk derdi kocanın ailesi derdi ev yemek iş hersey bizden soruluyor çok özlüyorum o günleri
0 oy
tarafından
Ben bekarken evde kapalıydım baba Annem beni dışarı çıkarmıyor du benim sosyal hayatım hiç olmamıştı evlendikten sonra ben çok rahata kavuştum istediğim her yere gidebiliyorum istediğim şekilde para harca Ya biliyorum hayatı bir nevi evlendikten sonra keşfettim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evlenince daha iyi olduydu benim 
0 oy
(13,048 puan) tarafından
Bekarken rahattım eşim hayatıma girene kadar sevgililik döneminde kıskançlıkları bunaltıyordu :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bekarken de rahattım şuanda da rahatım cok şükür 
0 oy
(478 puan) tarafından
Bekarken sehirde yasiyordum istedigim yere gidip istedigimi yiyip istedigimi giyiyordum simdi memuriyet geregi koyde yasiyorum ilceye yakiniz ama ilcede bi tane a101 saglik ocagi bide kucuk bi market var gerisini sen dusun kesinlikle bekarken daha mutluydum 3 senedir evliyim 3 senedir canim ramazanda gullac istedi burada yok yiyemiyorum bile 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
O zaman da ayrı b.oktu şimdi de ayrı bk
0 oy
tarafından
Evet valla daha rahattim her yerr gidiyodum gerci simdide bekar olucam artik ama kizim var ona dikkat ederek tabiki
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Su an daha rahatım:)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bekarlık sultanlık dememişler boşuna 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bazen iniş çıkışlar yaşasam da evlenmeden önce ki hayatımı düşünmek bile istemiyorm iyi ki evlendim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evliyken daha rahatım istediğim yere sevdiğimle gidip istrdiğimi alıyorum şükürler olsun 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Esimin kiskançliklarindan dolayi bazen diyorm bide hep ozluyorum unversite hayatimi:((
0 oy
(447 puan) tarafından
Eşimden dolayı drgıl ama kayıncalidrm den dolayı diyorum 
0 oy
tarafından
Gezme tozma dışarda yeme içme evlenince daha, rahat oldu ama kafa rahatlığı evlenince kalmadı maalesef :) 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ben daha rahatim  ailem beni hiç haketmedi...
0 oy
(971 puan) tarafından
Kim ne derse desin bekarlık sultanlık valla evliyken yemek çocuk temizlik bilmem ne cart curt 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Valla ben evlenince daha rahat erdim eşimden Allah razı olsun bir dediğimi iki etmez 
0 oy
tarafından
Bekarken bebek gibi yaşıyodum babam diger ablalarma karışırdı fakat bana asla çalışıyodum işimdede ayrı bi havam vardı kısacası bebek gibiydim :)yani düşün evlendigimde bulaşık yıkamayı bile bilmiyodum tel sürekli elimi parçalıyodu şuan 1 yıl geçti aradan herşeyi 4 4 lük ögrendim 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 634 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlem.23 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 251 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 371 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 485 göst.