0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bekarken istediğim yere gider istediğim şekilde paramı harcardim evliyken değişti işler tabi sozinde öyle oldu mu nasıl hissediyorsunuz

40 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Valla ben şuan daha rahatım bekarken bu kadar gezmiyordum ;) 
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Tabiki değişir canım sorumlulukların var kafana göre hareket edemiyosun haliyle. Hayatında değişiklikler oluyor
0 oy
tarafından
İyiki evlenmişim evlilik sultanlık evliylen dha rahatım diyenlerdenim ben:) bunu sadece benim gibi baba evinde her istediğini yapamayan özgür olamayan ve evlenince tüm bunların tam tersine özgür mutlu olanlar bilir anlar :))
tarafından
Tekte diyemezler bişey vermedim o hakkı onlara gençliğimde alamadığım hakkı evlenip aldım :D aman bsver valla haber verme kuzu eşinin haberi olsun yeter bırak onlar sosyal medyadan duysun :)
(313 puan) tarafından
Aynen ya zaten her şeyi söylesem hiç uzaklaşamazdım anne baba da olsa karışma hakkı olmamalı kaynanada nasılsa bazıları kaynanasına bile haber veriyor ben açmam bile telefonu gezmedeyken ona mı açıklıycam diye biz şehir dışı bile gitsek sonradan görürler senin dediğin gibi :D
tarafından
Aynen canım en doğrusu artık senin ailen eşin ve doğacak bebeğin gerisi hep 2. Plan olcak alışsın herkes :)
(313 puan) tarafından
İnşallah hep böyle mutlu kalırız hepimiz canım ❤ nazar değmesin :D
tarafından
Aman maşallah maşallah aminn :) ❤️
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Bekarken bu kadar rahat degildim yaa babam her seye karisiyodu
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ay tabi ki bekarlık cidden sultanlıkmış. Evliliğin de bekarlığın da güzel yanları var ama bazen bekarlığı ozlemiyor değilim. Bu kadar sorumluluk yok her konu da  insan daha rahat oluyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bekarken yapamadığım özendiğim herşeyi evliyken yaptım iyiki evlendim 
0 oy
tarafından
Bekarkende gezip tozan biri değildim baba evinden cok memnundum tabi o ayrı. Esimin yanındada gezmem tozmam pek yoktur ama cok rahatim. Cok şükür. Kısıtlamaz evde benim istedigim olur. 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Tabiki diyorum. Ama ben evlenince yaşayacaklarımı bilerek evlendim. Sadece cocuk yetiştirmenin(karnını doyurup uyutmak değil) bu kadar zor olacağını bilmiyordum. Bin defa düşünürdüm yine de cesaret edemezdim.
0 oy
tarafından
Aynen öyle yapardim şimdi ekonomik yönden sıkıyorum sadece hala istedigim yere gidip gelebiliyorum istediğim şeyi yapabiliyorum sadece maddiyat yönünden değişti 
0 oy
tarafından
Evlenince bir şey değişmedi gene çıkardım gezerdim çocuk olunca sadece eşim dahada pinpirik oldu çıkınca sık sık yazar genede çıkıp geziyorum 
0 oy
(16,489 puan) tarafından

Bekarkende rahattım

Şimdi de Çok Şükür <3

0 oy
(670 puan) tarafından
Çok şükür olmadı eşimi maddi durumu iyi onun için hem bekarken şanslıyimdim gezdim şimdi de geziyorum bugün nereye gitsek derdindeyim
0 oy
(51 puan) tarafından

O kadar çok diyorum ki, ve bu aralar ailemde biraz sorunlar var , iyice kafaya takıyorum geçmişi, keşke demeye başladım :(( çok kötü ve üzücü bir durum benim için :'(

0 oy
tarafından
Şuan daha rahatım bekarken evden işe işten eve hiç çıkamazdm baskı çoktu öz annem babam vefat ettiği için daha bi baskı vardı üzerimde evlendim karışan yok pek çocuğumu alıp istediğim yere gidiyorum şükür canım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Maaşım cebimde kimseye hesap verme beğendin mi hemen al oh mis gibi günler dı şimdi de şükür ama o zaman ki özgürlük çok iyiydi
0 oy
tarafından

:DOf of bekar olaydım diye sürekli kafamı vuruyom dağa taşa pişmanlık ne kelime 

Evlilikten tek pişmanlığım eski özgürlüğümun olmaması . Arkadaşlarımla gezerdik kafelerde çarşı pazar dolasirdik . Babam bizi her hafta pikniğe götürürdü . Babam midesine düşkündür sürekli özel yemekler yapardı. Kebapları ve saç tavası meşhurdur özledim o günleri yaaaa 1 yıl oldu evleneli çocuk öldü elim kplum bağlı hep evde hep evde . Kebap yapacak bı damim yok gezmeye götürecek bı kocam yok 7/24 çalışıyor diye :( napim kaderimiz böyleymiş . 

Esra eroldaki kadının dediği gibi güzelim ama kaderim güzel değil hahaha . Şaka şaka yine de çok şükür 

0 oy
tarafından
Temizlik ve çocuk yükümlülüğüm olmadığı için fiziken rahattım  ama kafa olarak baskı altında kalp olarak yorgundum. Evlilik bana yaradı. Allah herkese kafa rahatlığı gönül ferahlığı versin 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bekarken nasılsam evlenince de öyleydim hayatımda ev ve evde bi adam olması hariç bir şey değişmedi ama çocuk olunca her şey tamamen değişti tabiki artık eskisi gibi rahat ve özgür değilim hep bebeğimi düşünmek önce onun iyiliği rahatlığı için yaşamak zorundayım 
0 oy
tarafından
Evliliğimin başından çocuk olana kadar rahattım.bekarken zaten eşimle gizli gizli geziyorduk.cocuk olunca biraz daha kisitladi beni.
0 oy
tarafından
Malesef aynı düşünce bendede var :( keske bekar olsam 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 624 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlem.23 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 250 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (951 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 369 göst.