0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
aslında aranızdan biriyim bu konu hakkında konuşmaya utandigim için başka bi hesap açtım kızlar k.bakmayin 1 bebeğim var 1bucuk yaşında ve kendimde hamileyim öncelikle belirtmek istedim....

asıl mesele... eşim birlikteliği cok istiyor ben istemiyorum birliktelik olduğu zaman da aman aman istekli olmuyorum sırf esim için yapip çekiliyorum o sekilde  evlendigimiz ilk zamanlar istek vardi sonra sonra kayboldu  bu durumda ne yapmam gerekiyor  istediği olmayınca surat yapıyor  kızıyor kendi arasında ama benim içimden hic gelmiyor gelmediği için de çoğu zaman acı hissediyorum  doktora mi gitsem doğumu mu beklesem istek artması için ne yapabilirim bilmiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(10,549 puan) tarafından
Hamilelikte oluyor cnm eşin az anlayışlı olsun 
(1 puan) tarafından
sabredemiyor ki esim anlayışlı değil bu konuda 2 gün olmasa 3.gun mutlaka istiyor lafını ediyor
(12 puan) tarafından
Ayni durum bende de var anlayış sifir
(1 puan) tarafından
artık dua ediyorum su isteği biraz körelsin diye
(10,549 puan) tarafından
Ah canım bazı arkadaşlar da eşinin jsteksizliginden rahatsız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm bence hamilesin diye gayet norml cok uzun olmamak kaydiyla ama esini de düşün bi tarafta oda haklı 
(1 puan) tarafından
evet ona da hak veriyorum ama içimden gelmeyince elimden de gelmiyo
tarafından
Eşin için yapmaya çalış sonra yanlış bisey yaparsa
(1 puan) tarafından
ondan korkuyorumm bende
0 oy
(561 puan) tarafından
Hamilelikten dolayi zorlaniyorsundur canim gecici birsey bence eşini de üzme kendinde skintiya girmiceksen yap malesef erkekler bizler gibi degil hemen baska care ariyorlar duramiyorlar
(1 puan) tarafından
evet keşke  düşkün olmasalardı
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Hamillkle ilgili olabilir cnm hormanlardan kaynakli
(1 puan) tarafından
teşekkür ederm
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Hamileyken  hicbisey yapamazsin cinsellik  artmasi  için

Eşinden sogumus  olabilirmisin
(1 puan) tarafından
anladım

olabilirim ailesi yüzünden huzurumuz yok baya sorunlar yaşadık
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Senın isteksizlik hamıleliktendır cnm 
(1 puan) tarafından
inşallah doğumdan sonra düzelir
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Valla hamileyken benim de hiç isteğim olmuyor. Ama eşim istiyorsa dişimi sıkıyorum. Yani bu hormonlarla alakalı olabilir. Hamileyken mi oldu bu durum yoksa hamilelikten önce de var mıydı
(1 puan) tarafından
çoğunlukla öyle yapiyorm

yani ilk doğumdan sonra isteğim yine oluyordu şimdi hic yok
(2,443 puan) tarafından
Dediğim gibi hormonlardan olabilir ama kızgın küs yatmasın eşin bi şekilde gönlünü yap
(1 puan) tarafından
tamm teşekkür ederim bunu uyguluycam
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Gebelikte oluyor ya normal doğumdan sonra 40 çıkınca düzelir diye tahmin ediyorum 
(1 puan) tarafından
inşallah düzelir
0 oy
tarafından
Hamilelikte istek arta da bilir ciddi seviyede düşe de bilir. Üstelik 1,5 yaşında bebiş var zaten daha yeni o doğumun etkisinden kurtulup isteğin artardı üstüne gebelik durumu gelince istememen çok normal. Bence doktorluk bı sorun değil bu. Esin surat yapmasın bence sana. Elinden geleni de yapiyrosun fazlasını beklemek biraz bencillik
(1 puan) tarafından
bu konularda cok bencil  evet kimi zaman yorgun düşüyorum sabah uyanamıyorum onda bile surat yapiyo oysaki kendisi alarmı duyuyor ama o da kalkmıyor sırf o çalışıyor ben aksama kadar evdeyim diye  yoruluyorum diyince sanki napıyon diyo
tarafından
En sevmediğim şey. Sanki evde olunca yorulmuyoruz ben gün içinde en az 8 bin adım atmış oluyorum ordan oraya. Eşinle konusup bu sorunları cozmelisiniz başta
(1 puan) tarafından
anlatıyorum çocuğumuzun aşırı haraketli olduğunu da biliyor farkinda ama yine bildigini yapıyor
0 oy
tarafından
Adamın çocuğunu taşı adam surat assin şampuanı elinden alan mi var ay cinselliği ne büyütüyor erkeklerin bazıları ben evlendigim evleneli isteksizim hiç sevemedim hamileyim 2 ayı geçti belki adamı itiyorum adam surat dahi yapmıyor ... Adama karşı vurdumduymaz ol boşver yokmuş gibi yaşa sende herşeyin cinsellik olmadığını anlasin
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çoğu kadında oluyor bu durum zaman zaman bende de oldu bi ara cinsel terapiste gittim. O bölgeye prp uygulaması önerdi birde ev ödevi verdi günde beş dakika cinsellik düşüneceksin dedi. Düşünmenin faydası oldu az biraz.,prp yaptırmadım. Ha şunu da söyleyeyim içinizden biriyim özel soru için farklı adla giriyorum falan yazıyorsunuz ya sanki diğer isimle sizi şahsen tanıyan var mı ben de bunu anlamıyorum kim kimi tanıyorki burda yazın gitsin kasmayım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Hamilelikte öyle oluyo canım 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Hamileyken bazı bayanlarda isteksizlik olabiliyo
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence kayganlaştırıcı dene 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 968 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 691 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 588 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 385 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...