0 oy
302 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (51 puan) tarafından
Merhaba. Diğer sorularımda diyetisyen misiniz diye soranlar olmustu diye açıklama yapmak istedim. Evet diyetisyenim. Aklınıza takılan soruları mesaj kısmından ya da buradan yazabilirsiniz ♡

10 Cevaplar

+1 oy
(6,750 puan) tarafından
Diyetteyken adet gecikmesi yasanir mi
(6,750 puan) tarafından
Bekle vee oku neymis ne degmis ogreniriz
(1,765 puan) tarafından
Aynen hadi bakalım
(51 puan) tarafından
Diyetiniz günlük enerji,vitamin,mineral,protein ihtiyacınıza uygun olacak şekilde hazırlanırsa böyle bir durum yaşanmaz. Ama internet üzerinde  paylaşılan çok düşük kalorili diyetleri uygularsanız hormonal dengeyi olumsuz etkilediği için regl  gecikmesi yaşanabilir.
(6,750 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
(51 puan) tarafından
Rica ederim ♡
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerde diyetisyensiniz acaba kilinik yada bi hastaneyle anlaşmanız var mı
(51 puan) tarafından
İstanbul'dayım. Şehir olarak uzak olan danışanlarımda sorun olmuyor. Online diyette aklına takılan soruları haftalık görüsme gününü beklemeden whatsapptan o an sorabildikleri için onlarda motivasyon biraz daha fazla oluyor klinikteki danısanlarıma göre
tarafından
Aaaa bende istanbuldayim fiyat bilgisi alabilir miyim.istanbulun tam.olarak neresi gittigim diyetisyen var ama sizinlede tanismak isterim
(51 puan) tarafından
Fiyat bilgisini mesaj üzerinden paylaşayım
tarafından
Olur tabi
(9,908 puan) tarafından
Bir instagram hesabınız var mı online danışmanlarınız için bir platform
0 oy
(64 puan) tarafından
Aşagıdaki yorumda online diyet de yaptıgınızı okudum. Fiyat bilgisi öğrenebilir miyim 6 kg fazlam var bir türlü veremedim ?
tarafından
bende merak ettm nerden nasıl ulaşabiliriz
(51 puan) tarafından
Online diyet programıyla ilgili detaylı bilgiyi mesaj kısmında atayım size
tarafından
tammdir bekliyorum
0 oy
tarafından

Merhaba canim ben cumartesi günü diyete başladım 55.5 kilo ile dün tartıldım 52.5 bugün adet oldum biraz karinim şiş tekrar bakayım dedim 53.5 gösterdi adet döneminde normal olduğunu bende biliyorum sorum su adet döneminde sıkı diyet yapılırsa ve adet bitikden sonra tartı da iki kat fazla eksikliyor mu misal normal de 1 kilo verecene 2 yada 3 kilo veriyor

Birde ikinci sorum protein ve karbonhidrat aradaki varki ney hangisi çabuk kilo verdir 
0 oy
(337 puan) tarafından
Ayyy canım ya bana da yardım edermisin? Yeni doğum yaptim sezeryan 76 kiloyla hamile kaldım. 87 kiloyla doğum yaptim şuan 82 kiloyum. Zayıflamak istiyorum ne onerirsin
(51 puan) tarafından
Beslenmenizde sebze-meyve tüketimini arttırın. Ekmek olarak tam bugday ekmeği tüketin. Günlük en az 1,5-2 Litre su için. Emzirme döneminde anne sütü için de enerji harcandıgı için kilo kaybı normal zamanlara göre daha hızlı olmaktadır. Doğum üzerinde 4 ay geçince egzersizlere de başlayabilirsiniz.

Online diyet danışmanlık hizmeti de vermekteyim.detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz
(337 puan) tarafından
Çok tsk ederim canım allah razı olsun
(51 puan) tarafından
Amin cümlemizden ♡
0 oy
tarafından
Yaaa emzirirken kilo aldım doğumdan çıktığımda daha zayıftım 15 kilo fazlam var bence 76 kilo tüm nasıl emzirirken yememek olurmu denesem mii bebeğim bes buçuk aylık oldu 
(51 puan) tarafından
Emzirme sürecinde anneler sütünün artması için besin tüketimini yanlış şekilde arttırmaktadır.bu sebeple doğum sonrası kilo artışı olabiliyor.

Beslenmenizde sebze-meyve tüketimini arttırın. Ekmek olarak tam bugday ekmeği tüketin. Günlük en az 1,5-2 Litre su için. Emzirme döneminde anne sütü için de enerji harcandıgı için kilo kaybı normal zamanlara göre daha hızlı olmaktadır.Doğum sonrası 5,5 ay geçtiği için egzersizlere de başlayabilirsiniz

Online diyet danışmanlık hizmeti de vermekteyim.detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz
tarafından
Teşekürler ederim canimm
0 oy
tarafından
eşim için sorayim. şöyle ki eşim hiç kilo almıyor hatta zayıflıyor bile. gün içinde yemeğini yer her akşam illaki 2  3 çeşit yemek olir ve hepsi dr kilo vitamin yapan yemek yani nasıl desem çok uğraşıyorum yediriyorum. yemesonra da illa bişeyler yer ama kilo almıyor bundan çok şikayetçi

ne yapabilirim hangi besinleri tuketmeli. 

şunu da ekliyeyim eşim gece ağzını şapurdatıyor sabaha kadar yapar bunu gece bin defa yapma derim. aceba yediğini yakmasının sebebi o olabilir mi diyorum?
0 oy
(3,091 puan) tarafından

Peki benim de 13 aylık oğlum var diyet yapmak istiyorum emziriyorum da önerebilecegin detoks var mı bana 10 kilo fazlam var :(

0 oy
tarafından
İki gündür diyetteyim.bir diyetisyen ile başladım

İki gündür 200 gram vermişim.normal mi
(51 puan) tarafından
Normal
0 oy
tarafından
Kilo almak istiyorum ne yapmalıyım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 353 göst.