0 oy
933 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar nolur okuyan her kes yazsın görümcem her şeye burnunu sokan insanın kalbini bilerek kıran insandır. Bana hep burnunun estetigini kötü yapmışlar neden çeneni annenlerdeyken duzeltmedin benim babam para verdi pahalı yerde duzeltdim falan diyor. Eşim ne yese evde kavga eder ondan her şeyi gizlerdi. Bu gün də eşimden yiyecekleri gizledi sustum bana laf soktu sustum sonunda bana ben herr şeyi çok iyi biliyorum falan dedi yani iş yapmayı falan. Sonra o gülleri siz getiriyorsunuz biz bakıyoruz dedi sonra herr kese inat dugunumu ennn güzel salonda yapacağım dedi iki defa ikimizdik bana dediğini bildim. Ben de dedim ki buraya gel kime inat yapacaksın dedim sen kimsin kendini ne sanıyorsun sustukca kafama mi çıkacaksin dedim üstüne yürüdüm bana bağırdı falaan ona karşı ömür boyu bir kalp kırıci söz küfür yapmadım bu gün dayanamayip hərşeyi söylədim agzma gələni ama pişman oldum ona kıskanç olduğunu beni kiskandigini kendini her kəsdən üstün gördugunuu jcimdeki hər şeyi söylədim acaba yanlie mi yaptım bir yıldır evliyim çocuğum olmadığı için sakayla aptalsıniz beceriksizsiniz diyordu ben de sen de malsin bu zamana kadar bir koca bulmadin dedim git aynaya bak falan 

35 Cevaplar

0 oy
(119,810 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin korkma
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Pisman olma sakinn hak etmiisss geri adim atmaa kasinmasaydin. Diyeceksin .
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Sen o aileye girtikte n sonra gorumce halt etmiş o gidisi isine baksin o evi yuva yapacak bacasini tutturecek sensin. Senin hayatin devami o kapida olacak o yuzden saygi hak edilir. Gorumcen saygiyi hak etmiyor.  Yerini ogretememisler ona simarmiş 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Cevap sorunun içinde valla.. Sen susmaya devam ettikçe tepene çıkacaktı, iyi olmuş.. Haddini bilir belki bundan sonra 
0 oy
tarafından
Kiz sem yürek  yemissin
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Az bile demişsin ergen mi ya edepsiz 
0 oy
(564 puan) tarafından
Bu bekar görümceler genelde neden böyle bir yerlerinin yangını başlarına vuruyo herhalde tövbe estağfurullah 
0 oy
tarafından
Sen haklisin bırak ne olursa olsun seni ezmeye haki yok 
0 oy
(278 puan) tarafından
Himm bı uerden iyi yapmışsın artık ağzını açmaz sana bı yerden de üzüntülü bı durum ne bilim biz geline kalbi kırılacak kusecek diye ağzımızı açmak oda zaten öyle ters biri değildir görümcem de yok eltim de yok kaynım da yok vala benim :-)
0 oy
(310 puan) tarafından
Üstlerine sıç sıva Bi güzel eline sağlık benimki evli cehennemin dibinden toplanır gelir laf sokar o dilleri kopsun inşlh huzurumuzu kaçıran dilleri
0 oy
tarafından
En iyisini yaptın kardesim ,bak bizimde aynisi bu gün cok kötü kavga ettik oh olsun içimi boşalttım 2 yıldır susuyorum sustukça tepeme çıktı, hadi bu günü gorumceye isyan günü ilan edelim:))
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Oh iyi yapmissinnn hak edene heerzaman hakkini vercnnn 
0 oy
(133 puan) tarafından
Öylesine herşey müstahak
0 oy
tarafından
Benim görümce de öyle ama onu yapmak bana bişey kazandırmayacağı için bir kulaklık aldım üğğff sesi hiç içeri geçirmiyor bangır bangır şarkı
0 oy
(594 puan) tarafından
Çokta güzel yapmışsın az bile yapmışsın hiç pişman olma iyi olmuş 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 829 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 391 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 746 göst.