0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Dün spora gitmiş video çekib paykaşmış iş arkadaşı 40lı yaçlarında kadında falz kaldırma bir yerlrin şiçer yazmış ... Ben eşime sabah sordum o kadanlı ne bu samimiyyet ki bu lafı diyor ... Kavga büyüdü boğazımı sıkdı guya kalbine boğazına bıçak sapladı çocuğumum ödü kopdu resmen yavrum ... Ama bense vurdum bağırdım vurma artık bana dedim tekme atdım çıkdı gitdi şerefsuz bana ihanet mi ediyorsun dedim ne ihaneti ne ihaneti dedi dedim peki bu şerefsizlik ne delirdi sonra guya kızımı öpüyor seviyor çok yoruldum çoj çaresizim ((

19 Cevaplar

+12 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Boyle lakayit kadinlara yuz veren karisinada hayvannlik yapan erkekleri bu evli erkeklere boyle cilveli yazan karilarin  imigini sıkıp atacan arkadas bunların boyle kurur kökleri 
(933 puan) tarafından
Keşke +++ olsa da artılasam
tarafından
Olsun bebisim ama cok sinir oluyom ben bu duruma
(270 puan) tarafından
Kadının niye umugunu  sıkıyorsun.  Sıkılacak biri varsa kocası .  Hadi kadın arsız adam o kadar yüzsüz ki demek ki kadının  yorumunu orda tutuyor.  Önce kocalara kızın sonra diğer kadına.  Adam nasıl yüz verdiyse demek ki kadın da yazıyor. Kadın da arsız in teki demek ki evli adama yazıyor.  Ikisini de evire çevire dövmeli
tarafından
Yok ben ikisinede kizmayi tercih ediyom kuyrugu sallayanda ona o izni verende sucludur gozumde
tarafından
Hahaha cumleyi kadina niye kiziyon diye baslayip ikisinide evire cevire dovmeli diye bitirmek peki jfjlkcfkhch
-Reklam-
+3 oy
(1,019 puan) tarafından
Disardaki kadınların b.kunu yerler,evdeki namuslu şerefli sadakatli karısı bi soru sorunca hemen girişirler..  sonrada bunlara erkek deniyormuş..  

böylelerine erkek diyenin adam diyenin suratına tükürürüm...
(1,661 puan) tarafından
BunlR sadece şerefsuz
0 oy
tarafından
Git şikayetçi ol sessiz kalma yerini haddini bilsin mall kim oluyor 
(1,661 puan) tarafından
Canım burdaki polislee bile şeref yoksunu
0 oy
tarafından
Eşine ayrı sinir pisliğe ayrı yorum Atacan yorumunun altına çok şişen şey gördün heralde sen ben karısı yazacan anlasin
(1,661 puan) tarafından
Yazmak isdedim sonra yzmadım haklısın keşke yazsaydım
tarafından
Yazacan rezil edecen onu
0 oy
(607 puan) tarafından
Yaptığının üstünü kapatmaya çalışıyor beyin.siz i t herif . Canım bir kere yapan hep yapar. 
(1,661 puan) tarafından
Umrumda değilmi canım o gerçekden bana yapılan saygısızlığa kızdım ben yoksa çok isderim boşanalım gitsin ne bo.k yerse yesin
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Suçlu adam herzamn haklı insana zarar verir ki suçu bastirsin sussun diye esin suclu6bu işin altında Bi iş var ben olsam o karıyı yolarım eşimi de sağ çıkarmazdm 
0 oy
tarafından
Böyle bi kocayı hala kiskaniyormusun  ...
(1,661 puan) tarafından
Kıskanmak değil bu canım kendime olan saygısıxıığı kabul etmemem
tarafından
Tabi  oda doğru
0 oy
(144 puan) tarafından
Yüz verme sorusuna soguk cevap ile yanit ver, bide bogazini sikmak nedir ya, o biraz haddini bilsin hadsiz. Benim esimde bir ara yazildi ben demeden kendi zaten sadece erkek klubü aradi sadece bir tane öyle ablasi var sevdigi cani cigerim dedigi ama o kadinda beni sever sayar konusur öyle hayatta yaziyim rahatsiz ediyim yapmaz. Kocandanda kaynaklaniyor cok yüz verince karsiliginida aliyor. Üzülen sen oluyorsun. Bende yazilmistim ama maalesef Kadin Erkek karisik kadinlar assagida erkekler yukardaydi oda almanyada oldugum icin, dönüp hayatimda bakmam herkesin esi var colugu var cocugu var. 
(1,661 puan) tarafından
Bide arkadan sıkdı gülüyorum ya o kadar komik ki arkadan boğazımı sıkması düşman bilr arkadan yanaşmaz
0 oy
(470 puan) tarafından
Genelde ihanet eden arkadaşlarımın eslerinden böyle dinliyorum onlarda hesap sorduklarında şiddet uyguluyolarmis eşleri kendi suçunu ört pas etme gibi bı psikoloji heralde gene de günahını alamam 
(1,661 puan) tarafından
Bu yaptığı da bir ihanet şerefsizlik olan kızıma oldu hatırlar mı acaba olanları 16 aylık
(470 puan) tarafından
Yok cnm nerden hatırlasın daha küçük
(1,661 puan) tarafından
Yinede çok kötü oldum kızımın yaşadıkların (
(470 puan) tarafından
Haklısın cnm anlıyorum seni üzülme
0 oy
tarafından
Senin kocan adam değil adam olsa karısına şiddet uygulamaz o kalkan elleri kırılsın inşallah kocan o kadına yüz vermiş ki kadında rahat bir şekilde konuşabiliyor ailen yokmu senin al çocuğunu çık git ailenin kapısına 
(1,661 puan) tarafından
Yok canım ailemin maddi durumu yok ben neysede kızım sefil olur
tarafından
Annen baksa sen çalışsan olmaz mı
(1,661 puan) tarafından
Canım vermezler çocumun velayetini bana (( Maddi durumuç yok benim dava açacak param bile yok ... Korkuyorum açıcası (
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bu işin peşini  bırakma iş yerine git gerekirse, kim oluyor oda boğazını sıkıyor böyle boklarada adam deniyor  adamligina tüküreyim 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canımmm çok kötü bir durum. Eşin şiddete meğilli biri mi? Ben şahsen yaşasam bak o iş yerine gelip o kadının ağzına nasıl sıçıyorum. Diye tehtit ederdim. Eşimi korkuturdum. Annesine banasına da anlatırdım ki gözümün nasıl kara olduğunu anlasın diye. Birde darp raporuda çıkartır gider şikayet ederdim. Sem kimsin diye. 
(1,661 puan) tarafından
Evet meğilli ama böykesi ilk defa oldu ama şaşırmadım
(2,545 puan) tarafından
Allahımmm sabbırlar versin sana ona da hidayet versiiinnn. İnşallah bir daha olmaz canım benim olursa bebeği başka odaya al. Ezdirme kendini deli deliyi görünce sopasını saklarmıs
(1,661 puan) tarafından
Bebek 16 aylık canım bensix durmuyor yoksa ben onda daha beter dalardım guya bıçak çekiyor kendim için değilde kızım için korkdum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Konuya bak sana yaptigina bak.. insan mahcup olur aciklama bisey yapar seninki de daha beterini yapmis diyecek bişey bulamıyorum.
(1,661 puan) tarafından
Söyledim biliyorsun haksızsın dedim yağ gibi üste çıkıyor ya nasıl yüzsüzlük anlamıyorum
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Kadınlara bu samimiyeti veren evli erkeklerden nefrettttt ediyorummmmm
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Eşinden önce bı kadının ağzına s.csaydin vp den ayarlı bı sesli atsaydin veya mesaj veya arasaydin 
(1,661 puan) tarafından
Ya onu düşündüm de yapmadım keşke yapsaydm
(1,897 puan) tarafından
Yani ben şahsen yerinde olsaydım kadına layigini vermeden durmazdim eş içinde birşey yapmazdım çıkar giderdim burnu sürsün
0 oy
(310 puan) tarafından
Kadına ihanet eden yine kadındır Allah öyle kadınları aramızdan kaldırsın
0 oy
tarafından
Şişen yeri gel indir yaz sende eşin adına vallakız
0 oy
(9 puan) tarafından
Biz kadınlar biraz sert tepki veriyoruz farkında olmadan sonra erkek te ne yapacağını şaşırıp alttan almak yerine şiddete başvuruyor. Bence sakinlığını koru bir süre mesafeli ol eşinle. O seninle konuşmak isteyince de güzel bir dille hislerini yaşadıklarını anlat. Sosyal medyada sende ekli olmasını hoş bulmadığını söyle. Seni affetmem için o kadını silmeni istiyorum hesabından de. Güzellikle konuşunca o da seni anlayacaktır. Erkeğin üzerine fazla gitme eğer hala silmiyorsa da yine mesafeli ol taki istediğini yapana kadar. Tekrar tekrar anlatma bir sefer söyle. Sonra ne yapman gerektiğini biliyorsun de. Yuva yıkmak kolay ama bizler yapıcı olmaya çalışalım. Yorum olarak ta aşkım çok yakışıklı görünüyorsun formda olmak sana yakışıyor yaz altına. O zaman kadın da onun sahipli olduğunu görür. Ağzının payını almış olur.
(1,661 puan) tarafından
Canım doğru anlamadın qaliba eşim vpda kendini paylaşmış qadında şunu demek isdemiş fazla zorlanma şeyin şişer demiş eşim yüz vermese bunu diyemezdi bence
(9 puan) tarafından
WhatsApptan mi yazmış ben sosyal medyadan yorum yaptı sandım eşine kadınlarla bu kadar yüz göz olmaması gerektiğini söyle. Bıçak çekmeye kadar gittiğine göre dikkatli ol gerçekten Allah kolaylık versin yasadiklarin zor şeyler. Katlanmak zorundaysan sinirliyken üzerine çok gitme sakince konuş Allah hidayet versin ona ne diyim
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Çok üzüldüm birde senin gebelik şüphen vardı böyle birine ikinci çocuk fazla gelir canım
(1,661 puan) tarafından
Aynen hala da bekliyorum adeti

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 569 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde Le.leyli123 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 817 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 386 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu