0 oy
924 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar nolur okuyan her kes yazsın görümcem her şeye burnunu sokan insanın kalbini bilerek kıran insandır. Bana hep burnunun estetigini kötü yapmışlar neden çeneni annenlerdeyken duzeltmedin benim babam para verdi pahalı yerde duzeltdim falan diyor. Eşim ne yese evde kavga eder ondan her şeyi gizlerdi. Bu gün də eşimden yiyecekleri gizledi sustum bana laf soktu sustum sonunda bana ben herr şeyi çok iyi biliyorum falan dedi yani iş yapmayı falan. Sonra o gülleri siz getiriyorsunuz biz bakıyoruz dedi sonra herr kese inat dugunumu ennn güzel salonda yapacağım dedi iki defa ikimizdik bana dediğini bildim. Ben de dedim ki buraya gel kime inat yapacaksın dedim sen kimsin kendini ne sanıyorsun sustukca kafama mi çıkacaksin dedim üstüne yürüdüm bana bağırdı falaan ona karşı ömür boyu bir kalp kırıci söz küfür yapmadım bu gün dayanamayip hərşeyi söylədim agzma gələni ama pişman oldum ona kıskanç olduğunu beni kiskandigini kendini her kəsdən üstün gördugunuu jcimdeki hər şeyi söylədim acaba yanlie mi yaptım bir yıldır evliyim çocuğum olmadığı için sakayla aptalsıniz beceriksizsiniz diyordu ben de sen de malsin bu zamana kadar bir koca bulmadin dedim git aynaya bak falan 

35 Cevaplar

+10 oy
(14,036 puan) tarafından
Niye pişman oluyorsun dinsizin hakkından imansız gelir kimse kusura bakmasın 
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Neye pişman oluyorsun ki o herşeyi derken iyi mi yani iyi yapmışsın sabır da bir yere kadar
0 oy
tarafından
Pisman mı oldun daha çok  kafana sıçarlar  bu kafayla ne pişmanlığı  deli misin tükür  ağızlarına 
(2 puan) tarafından
Siz olsaydınız napardiniz
tarafından
Hakkindan gelirdim  tabiki hangi  sifatla bana laf söyleyebilir  ailem.beni o.öyle.yapsin diye büyütmüyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sana burdan bir carparim varyaaa neyin pişmanlığı bu acaba ?? O ben yengeme böyle dedim bunu yaptım diyip pişman olmuyorsa sende olmayacaksın...NET
(2 puan) tarafından
Carp kiz
(1,850 puan) tarafından
Çarptım hahaha :)))
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ağzına sağlık bacım bugün yarın sustun ne zamana kadar susacaksın zaten iyi yapmışsın boşver bundan sonra da yüz vermee 
0 oy
tarafından
Geç kalmışsın kız 
0 oy
tarafından
hak etmiş boşver iyi yapmışsın 
0 oy
(173 puan) tarafından
Ah ah ben en son kavga ettiğimde kaynanam milletin yanında ağladı ewimiz birdi ewimizi ayırdı sabahında beni ewine cagirdu
(2 puan) tarafından
Hahaha nasıl yaptın nolur öyrət nolur
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Canım dediğin gibiyse bile beni yanlış anladı üstüme yürüdü kovdu diyecek keske kendi evinde değil de onun evinde üstü kapalı başa baş deseydin haklısın ama üzgünüm seni kötüye çıkaracak 
(1,020 puan) tarafından
Görümce ile aynı evde yaşamak nasıl oluyor kaynanan la da mı birsin yani?
(1,020 puan) tarafından
Niye buna razı olup evleniyorsunuz ki baştan ayırmanız lazım
(173 puan) tarafından
Kız ben bir gün onlara geldim temizlik yapıyorlardı bende 3 aylık hamileydim neyse bende yardım ettim yoruldum çay yaptım çay içtik bulasiklarini tezgaha indirdim misafir geldi sonra 3 görümcem bana dedidiki mutfakta gelip mutfağı temizlesen ölürmusun dedi bende kızdım eşime kalk ewe gidek dedim kaynandam beni kovdu sabahında beni cagirdi
(173 puan) tarafından
Ah ah bacım hepsi anam dedi iyiler iyi olurlar
(173 puan) tarafından
İğrenç bir duygu
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Azerisiz??????
(2 puan) tarafından
He can
(6,681 puan) tarafından
Ə herflerinnen bildim :))
Baldizinla yaxin qalirsiz?
(2 puan) tarafından
Pffff eyni evde
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Sende ben gibisin ya hemen pişman oluyorsun bende öyleyim ama bazı yerlerde gerçekten yapmak gerekiyor 
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Yok simdiye kadar susdugun kabahat
0 oy
tarafından
Niye pişman oluyorsun bacım şimdiye kadar susman hata tepene çıkmış 
0 oy
tarafından
Nie pisman oluyosnki görümcen senin yatak odana bile karismiş hadsiz
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Az demişsin utanmaz rezil kendi yapsın çocukta görsün 
0 oy
tarafından
Bence çok iyi yapmışsın ama aile ilişkilerinizi bilmediğim için inşallah zor durumda kalmazsın 
0 oy
(788 puan) tarafından
Oohh ağzına sağlık içinde kalıp sana dert olacağına dışarı çıksın ona dert olsun çokta iyi yapmışsın
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Keşke yoluverseydin. 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Sustukça tepeme çıkar boş ver iyi etmişsin 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Iyi yapmışsın net. Bi de saçını başını yolaydın azcık keşke.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 829 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 389 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 743 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 410 göst.