0 oy
1,258 göst.
Aile kategorisinde (3,594 puan) tarafından
Bugüne kadar burayı hergun takip ettim ama böyle bir konu ile geleceğimi düşünmezdim.

Benim iki oğlum var 7-2 yaşlarında 32 haftalık hamileyim 

10 gün önce esimin beni aldattığını öğrendim ağladı zirladi bende çok ağladım yemeden kesildim dünyam karardı bu süreçte idrarda protein kacagi çıktı enfeksiyon oluştu yani bir yandan hastaneye gittim geldim.

Eşime bosanalim anlaşmalı diyorum yok diyo ben ayrı eve giderim diyo her gün bana eminmisin gideyimmi işte üzülürsün dayanamazsın ben senin bu kadar tepki vereceğini düşünmezdim falan diyor.simdi bir evimiz bir arabamız var 400 civarı toplamda 

Kimseye anlatmadım yanlış yonlendirilmemek için.

Kızlar şimdi sizden akıl istiyorum ne yapmalıyım doğuma yaklaşık 1.5 ay var sabredip davayı o zamanmi açayım bana bı akıl verin

42 Cevaplar

+1 oy
(331 puan) tarafından
Canım benim ya Allahım yardımcın olsun. Bu durumda en sağlıklı kararı sen sakin kalarak Allah’ın her daim mazlumun yanında olduğunu bilerek yüreğinin ferahlaması İçin Rabbimize sığınarak sen verirsin. Yalnızca biz sana belki aklına gelmeyen ayrıntıları hatırlatırız. Başka da elimizden bişey gelemez yerinde olsayfım şöyle şöyle yapardım desem aynı karakterde değiliz aynı güçte değiliz hele de hamilesin nasıl bi yol izlemen gerektiğini asla söyleyemeyiz. Ama benim aklıma şuanda elinde kanıtların varken dava açman geliyor. Seni böyle bi zamanda aldatan duygusal olarak üzen mahveden seni ilgisiz bırakan birisi için mahkeme ağır bi ceza verir bence. Yani içinde bulunduğun durum çok önemli. Dava açmasan da bi kaç avukata danışabilirsiniz derim. 
(3,594 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım belkide en doğrusu uzatmadan acmak
(4,584 puan) tarafından
Katılıyorum. Çok geçmiş olsun canım ya Allah yardımcın olsun bu süreçte.
(3,594 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Reelde mi aldatnis yoksa  tlf da  konusmus mu
(3,594 puan) tarafından
Evet bende kendime yediremiyorum düşünüyorum yok kendimde bir eksik yok yani
(347 puan) tarafından
inan canım bilmiyorum yanı kabullenmek kolay değil Rabbim yaşatmasın basıma gelse asla kabul edemem diye düşünüyorum yani şuan oturduğunz evde çocukların ile kal o evi sana versin tabi verirse kendi de defolup gitsin   arada gelir çocuklarını görmek isterse görür düzenini bozma
(3,594 puan) tarafından
Bu ev bana dar geliyo boğuluyorum hava sıcak hamileyim küçük çocukla dışarı hava almaya bile çıkamıyorum
(1,108 puan) tarafından
Çok zor bir durum canım anlayabiliyorum seni o evde yaşanmışlıkları var hangi kadın durmak ister ama sabret bak hamileymissin gidecek yerinde yokmuş :(
(3,594 puan) tarafından
Sabrediyorum sakin kalmaya çalışıyorum başka çarem yokki zaten
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bosan demek haddime deil yerinde delim imkan aile sartlari sorumluluklar sana ne gibi bi yuk yukledi bilemem herkesin yuku kendine agir 

Kendi adima konusuyum Allah gostermesin gitmesini beklmem alirim cocugumu ardima bile bkmam migdem kabul etmz

ALLAH YARDIMCIN OLSUN HAKKINDA HAYIRLISINI WERSIN
(6,053 puan) tarafından
Soyle deyim kimsesizlik kotu zor heleki 3 cocukla kendi ayaginin ustunde durursun devlet su yardimi weriyor palavrasina destek wermiyorum hele bide elinde yeni dogan bebekle cok cok zor o zamn ona diecksin canim cik git die ewinin icinde yawrularinla duracksin alacksin aylik gierlerini  catir catir yiyeceksin eslik yapmayacaksin ama 3 tane yavrun icin o ewe ana olacaksn
(3,594 puan) tarafından
Evet çocukları bırakmam zaten ama yenidoğan diğeri okula gidecek öbürü daha konuşamıyor ve kimsemde yok yani gelip aklı başında destek olacak
(6,053 puan) tarafından
O zaman bacim yiyip yutmayacan ona es olmayacan ama cocuklarina ana olacan o evi cekip cevirecen yiyecen icecen cocuklarina kadar yemek cocuklarina kadar temizlik yapacan mesela o defolsun gitsin yoksa cagren kendi duzeninide cocuklarinin duzeninide bozma derim
(3,594 puan) tarafından
Ama bu bile ona lutufmus gibi hissediyorum böyle ölsün gebersin istiyorum
(6,053 puan) tarafından
Keske geberse bacim hakediyorda ne yapacan iste imkanlar bide cocuklarin icin
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Doğumuna kadar bekle bence canm
(3,594 puan) tarafından
Kafam çok karışık gerçekten
0 oy
tarafından
Ne farkediyor ki eğer boşanmayı kafana koydu isen hemen aç 
(3,594 puan) tarafından
Yani en azından vücudumda extra bir kişiyi daha dusunmeyecegim birde bağlatma durumum var onu etkilerini bilmiyorum
0 oy
(447 puan) tarafından
Canım yuva yıkmak kolay aldatmak Bi kadın için en agır yük Bi şans daha ver derim gercekten pişman olduysa ama gözü iyice korksun hatta annelere git gidiyor giibi yap yada
(447 puan) tarafından
Yok yok ben bu kadar mide bulandırıcı Bi olay oldunu düşünmedim canım kusura bakma dediklerimi unut boynundaki iz falan diyorsun nasıl unutacaksın
(447 puan) tarafından
Aynen hakkında ne hayırlı ise rabbim yolunu açsın
(3,594 puan) tarafından
Amin kızlar dua edin çok ihtiyacım var mantıklı düşünmem lazim
(447 puan) tarafından
Valla hep aklıma olacaksın Allahu teala yardımcın olsun. Sey istihareye yatmayı denedın mi gerci of ben sustum
(3,594 puan) tarafından
Denemedim canım sağol Allah razı olsun inşaallah boşandım kurtuldum postuda açmak nasip olur
0 oy
(252 puan) tarafından
Eşin büyük bir pişmanlık duymuş sanırım anladığım kadarıyla belki bu bebek size umut olur biraz daha gözlemlersin eşini de o seni kaybetmek istemiyo sanirim büyük bir aptallık yaptığının farkında kimse aldatılmak istemez elbette
(3,594 puan) tarafından
Öyle yapicam
(930 puan) tarafından
Istediğin şeyi yap ona söylemeden mesela dışarı cika bilirsen çik süslen onu görünce yokmuş gibi davran
(3,594 puan) tarafından
Kendimi dışarı atmak istiyorum sürekli ama hava çok sıcak küçük oğlum çok eziyet ediyor
(930 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(3,594 puan) tarafından
Amin gülüm sağolasın Rabbim dusmanima yaşatmasın çok ağır
0 oy
tarafından
Kadınla otele mi gidip kalmış cnm
(3,594 puan) tarafından
Evet canm
tarafından
Çocuk olunca insanın elini kolunu bağlıyor.anlasmali boşanma davası ac cnm.mahkeme kararını imzalayincaya kadar zaten tam boşanma olmaz.o da iki ayı falan bulur.esin seni kararlı görsün.bu süreçte yanında mi durur yoksa başka kadınlara mi gider belli olur.sen de ona göre ya tamam ya devam dersin.mal işte kocandan ama .ortada kalma cnm.bu devirde güven olmaz kimseye.
tarafından
Evi senin üstüne versin
(3,594 puan) tarafından
Ya kendi rahatına çok düşkün hala beni yönlendirmeye çalışıyor evi üzerime yapmaz
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Hic bekleme onu s.ktret evden.gtsin otelde kalsin.ama kararli oldgnu gordukce cirkeflesecektir.kendini.hazirla
(3,101 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun.allahim duy sesimi hamileyim kabul et boylelerinin kalkmasin biyerleride kalsin biyerleri ellerinde.
(3,101 puan) tarafından
Kafaya koyduysan eger olay sicakken koy teokini ve sonuclandir.bebeginle yeni hayata uyan.
(3,594 puan) tarafından
Ama kaldiramazsam bebek erken gelirse
(3,101 puan) tarafından
Sana birsey diyimmi canm bu belirsizlikten erken gelir.dusun dusun dusun yedigin ictigin zehir olur.
(3,594 puan) tarafından
Evet öyle zaten yedigimden birşey anlamıyorum bayilmamak için yiyorum
0 oy
tarafından
Aldatmış canım bence bekleme beklersen daha çok yipranirsin aç davayı tabi istiyorsan
tarafından
Doğum dan sonra daha zor canım lohusalık yeni küçük bir bebek emin ol şimdi daha kolay çok zor birşey yaşadığın şey cok
(185 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun öncelikle.. boşanmada kararliysan karşı tarafta anlaşmalı boşanmaya tamam diyorsa hemen aç çünkü 20 temmuzda adlî  tatil başlıyor en azından işlemlerin hazırlanır duruşma günü verilir tatil sonrasına yani 2 bilemedin 3 aya biter tatil girmeseydi araya hemen sonuçlanırdı..
Ama aldattığı halde yine seni suçlayan biri anlaşmalı boşanmaya yanaşmayacak çocukların velayeti için çekişmeli boşanma davası yaşarsınız emin ol çok uzun bir süre seni bekliyor.. öyle dedinya ev taşıması eşyası felan onlara çok zamanın olucak mahkeme belkide en son mal paylaşımına gider öncelik velayet konusu olur senin boşanma gerekçelerin olur kardeşimden biliyorum 2 sene oldu hala boşanamadılar..
Sen eminsen hiç durma aç davanı ve bu süreçte kendine çok dikkat et her türlü suçlamayla karşı karşıya kalırsın sırf çocukları alabilmek için cirkeflesebilirler..
Iyi bir avukat bul kendine
Eminsen aç çünkü senin hergün bekleyişin karşı taraf için bu bi halt yiyemez der muhtaç der bastırır seni..
Şu an ezik durumdayken alma evine allah yardımcın olsun
(3,594 puan) tarafından
Anlaşmalıya yanaşmıyor istemiyor boşanmak ama çekişmeli açarsam belki kararlılığımi görüp anlaşmalıya döner
(185 puan) tarafından
Inşallah canım.. rabbim yar ve yardımcın olsun.. ilk zamanlar çok zor nasıl olur ne yaparım bundan sonra diye bu düşünceler çok kafanı kemirir ama bi başla zaman geçtikçe her şey yerli yerine oturucak cekismelide de olsa hemen boşanamasanda içine ferahlık gelicek kendine daha çok güveneceksin.. ama o evden sen çıkma ve sana şu uyarıda bulunayım bu dönemde kesinlikle ve kesinlikle cocuklarini  babasına babaannesine sen yanlarında değilken tek gönderme aman allah bir daha geri alamazsın polislere gitsen hiç ise yaramıyor polis boşanma yok velayet yok ben bir şey yapamam deyip geri gidiyor.. ahh ahh kardeşim 9 ay çocuklarına hasret kaldı bu yuzden.. aman diyeyim yaşanmış bir örnek verdim aynı hataya sen düşme canım
(3,594 puan) tarafından
Bırakmam kimseye canım teşekkür ederim
0 oy
(27,353 puan) tarafından
Öyle insanı evden gönderirim.

Boşanırim sonrada kabullenebilir bir durum değil
(3,594 puan) tarafından
Bende sabırla ev bulup gitmesini bekliyorum bulmuş zaten gidecek ama hala soruyo istiyosan gitmiyeyim diye
(1,787 puan) tarafından
Sakın kabul etme serefsize bak yaa ulann verseler elime varya ciğerini parçalarım
(3,594 puan) tarafından
İnanki içimden neler geçiyor ama garip bir şekilde dışarıya çok sakinim ben birşey yaparım diye kapısını kilitleyip uyuyor
0 oy
(1,950 puan) tarafından

1 yapan 2. Yi yapacak bu böyledir. Ac hemen davayı canim. Bundan 5 yil sonra da keske kalbimi dinlemeseydim diyeceksin. Bu sefer bağımlılık olacak ve bundan sonra çocuklarım var deyip yüzünü bile görmek istemediğin insanla aynı evde ona hizmet ediyor olarak bulacaksın kendini ne icin çocuklarım babasiz kalmasın diye.

Ama sen kıymetli değil misin?
Sen kimsin?
Bu dünya da senden başka bi tane daha var mi?
Senin temiz kalbini kandıracak kadar ap.tal bi insan için dunyani karartmaya değer mi?
Yapan bir daha yapiyor canim.. 
Bekleme. Derin nefes al ve kendi kiymetini dusun lütfen..
Pismanlik blöf içindir.

(594 puan) tarafından
Kesinlikle haklı. Evide alırsın o arabayı da öyle aldatıp hiçbir şey vermeden çekilemez köşeye
(1,950 puan) tarafından
Duam seninle.
Kendin iyi ol ki çocuklarına da iyi bakasin.
Kendini düşün sonra çocuklarını..
Allah yardimcin olsun canım benim...
(3,594 puan) tarafından
Zaten bence ev elinden gitmesin diye bosanmiyor eskiden de öyleydi 20 lira verirdi harca diye peşine hemen birşey aldirirdi bana para vermek zoruna giderdi
(1,950 puan) tarafından
Bu islerden de hiç anlamam ya kendine nasil gecirmen gerekiyor ki evi nasil oluyor git bi yerle konuş bakalım noterle sanirim konuşacaksin.
(3,594 puan) tarafından
Evet ilk firsatra arastiricam
0 oy
(48,636 puan) tarafından
esininde özrü kabahatinden beter
(3,594 puan) tarafından
Hergun hem yüzüne hem arkasından beddua ediyorum bin beter olsun
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Oncelikle git o ev ve arabaya satilamaz diye tapuda ve noterden kagit al sessizce senden habersiz devresemesin bosan demek kolay ama iyi düşün ve doğumu bekle yuz verme catir catir ye parasını muhattap olma sonra dogumdan sonra ki psikolejin ile karar ver  
(3,594 puan) tarafından
Bunun için onun imzası vs gerekiyormu haber gidiyormu
(12,777 puan) tarafından
Kayninin ustune ise yapamazsin ev onun üstüne ise yaparsın haberide olmaz ta ki satarken olur
(3,594 puan) tarafından
Herhangi bir notere gidebilirim yani tapu falanmu goturucem
(12,777 puan) tarafından
Tam bilmiyorum ama tapuyu götür git danis mutlaka tapu dairesinde oluyo noterde de oluyo gidip bi danış esinin ustunde ne varsa el koydur ki bosanma olursa devreder ispat edemezseniz hiç bi sey alamazsin
(3,594 puan) tarafından
Tamam bunu yapicam mutlaka çok sagol
0 oy
tarafından
Eşinin boşanmaya hiç. Niyeti yok sen bensiz yapamazsın bilmem ne diyo bence hiç taviz verme gönder evden aç davayı 
(3,594 puan) tarafından
Evet taviz vermiyorum hiç her sorusunda sabırla git diyorum sürekli ama
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Baska bir kadının tenine dokundu ise peygamber soyundan olsa affetme.... O insanla aynı yatağı paylaşırken bile birlikte okurken bile acaba içinde beni mi düşünüyor yoksa bana dokunuyor ama onu mu hayal ediyor düşüncesi bitmez... Ve bir kere yapan hep yapar. O şüphe insanı hergün 1 yıl ywşlandırır.. Sen onu aldatsaydın o seni affedermiydi... Kesinlikle taviz verme derim ben. Aldatılmak insan onuruna yapılmış 3n çirkin iştir. 
(3,594 puan) tarafından
Evet kızla konuştum bide onu affedeyim diye kızın numarasını gönderdi aradım ben onun evli olduğunu bilmiyodum öğrenince kestim aramayı falan dedi ama inanmıyorum tabikide
(3,551 puan) tarafından
Önemli olan kıızn ne düşündüğü ne bildiği değil. Eşinin ne düşündüğü ne bildiği. Kız bilmiyor olabilir evli oldugunu ama eşin biliyor. Eşin herşeyi bilerek yaptı. İsteyerek yaptı. Sonucuna katlanmak da yine ona düşer
(3,594 puan) tarafından
Evet bana mantıklı düşün diyor çocuklar için diyor verdiğim para yetmez diyor birsuru şey söylüyor
(3,551 puan) tarafından
Kreşi var bakım evi var. Elin tutuyor ayagın tutuyor. Seni öyle korkutup sindirmeye çalışıyor ama kusura bakmasın... Herşeyin bir çözümü var ki o bebeler de hep öyle kalmayacak yani. Büyüyecek ler hemde çok kısa sürede.. Olan ona olacak sana değil.
(3,594 puan) tarafından
Evet benim surda zorluk çekeceğim iki yıl dimi sonrası kolay
0 oy
(8,966 puan) tarafından
Nasıl öğrendin ya kendimi koyup yerine cevap bile vermiyorum bi şans daha desem ona dokunamazsın aklına geldikçe olmaz yani gerçekten zor rabbim sabır versin kolay anlatacağın süreç olur inş rabbim zorunu kolay eylesin...şimdilik onu evden at sen düzenini bozma 
(3,594 puan) tarafından
Çantasını karıştırdım boynundaki sömürü izide yetti zaten onlar etmedi
(8,966 puan) tarafından
O derece bi de özellikle görmeni falan mı istedi acaba eve gelince bilmiomu göreceğini ne büyük yıkım ya bunların hepsini........
(3,594 puan) tarafından
Beni ***** sandı heralde bilmiyorumki
(8,966 puan) tarafından
Kadın kimmiş  uzun zamandir var mı  tek gecelik mıymis
(3,594 puan) tarafından
Didim'de sahilde tanismislar kızın dedigine göre sonra yetmemiş birde burda yapmışlar ama defalarca yani 3 hafta oluyor toplamda
0 oy
(238 puan) tarafından
Allah kimsenin başına böyle birşey vermesin. Çocuklarınız çok küçük birde hamilesiniz. Geçiminizi nasıl sağlıcaksınız bunları etraflıca düşünün. çok zor bir karar. birde vücut olarak yeni doğmuş bir bebeğe ve 2 küçük çocuğa bakabilecekmisiniz. size aileniz yardım edebilecek mi.

birkere yapan nekadar pişmanım dese de birkere affedildimi yine yapar derler. sizi düşünmüyo diyelim çocuklarını da mı düşünmedi hiç. sizin için üzüldüm gerçekten ve dua edicem inşallah hakkınızda hayırlısı olur. Allahım size güç, sabır, sağlık versin ki o masum çocukları hayırlısıyla büyütübilin.
(3,594 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun kendini düşünen bencilin teki o kadar zorki anneme babama kimseye anlatamadım içim içimi yiyor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yoeumlark okudum yorum yapasim gelmedi caresizlk varya o kotu iste ama o admla asla ayni yataga girme ayni evde duruyoan sanrm yatagada girne ayni odafada durma yuzunede bakma tazminat davasi az nafaka ac mal mulk zaten yari yariya doye bilyom 
(3,594 puan) tarafından
Evet tek şansım evin arabanın olması ben çocuklarla yatıyorum artık
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence önce bi avukata danış. O daha sağlıklı olur.
(3,594 puan) tarafından
Bunun için maddi imkanım yok canim
(418 puan) tarafından
Baroya git canım anlat durumunu
Bazen ücretsiz avukat verilebiliyor diye biliyorum
(3,594 puan) tarafından
Tamam canım bunuda yapicam çok sagol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 453 göst.
0 oy
1 cevap 158 göst.