0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bel ağrım var ama klimanın altında kaldım o mu çarptı yalancı sancı mi bilmiyorum böyle belimin tam ortasından iki tarafa bı ağrı yayılıyor duruyor sabah bı Saat kadar böyleydi sonra geçti tamamen şimdi yine ara ara oluyor 36+2 haftam

3 Cevaplar

+2 oy
(3,099 puan) tarafından
Gerçek sancı çok rahatsız eder hemde düzenli olur yatınca falan geçmez ilk başta yarım saate bir girer örnek veriyorum daha sonra süresi kisalarak düşer 1 2 dkda bir sancın gelmeye başlar
tarafından
Canım peki yalancı sancı doğumun yaklaştığini mi gösterir sabah bu bel ağrısı bir saat kadar sürdü şimdi de yirmi dk oldu hala ağrıyor belim adetim yaklasmis gibi
(3,099 puan) tarafından
Aslında 24 25 haftadan sonra yalancı sancılar girmeye başlar rahim kendini doğuma hazırlar bide canım karnin toplanır taş gibi olur ona dikkat et o günde 4 5 defadan fazla olursa doktoruna danış bende 27 haftalığım 2. Gebeligim şu bı kaç haftadır dediğim kasilmalarim oluyor gün içinde sayıyorum onları ama dediğin sey baktinki sıklaştı hiç bir şekilde geçmiyor o zaman doktora gözük
tarafından
Canım gündüz bu bel ağrım bir saat kadar sürüp bıçak gibi aniden kesildi şimdi yine adet ağrısı gibi belim ağrıyor karnım da taş gibi sertti şimdi biraz yumuşamış
(3,099 puan) tarafından
Bence ihmal etme nolur nolmaz canım bebeğin hareketlerinide takip et bir doktorada gozuk enazindan normal birseyse için rahatlar
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Gerçek sancı düzenli olur 3 dkda bir gelir diye biliyorum yine de yanlış bilgi vermek istemem yalancı sancı da düzensiz aralıklarla olur
tarafından
Yalancı sancı doğumun yaklaştığini mi gösterir peki canım
(1,455 puan) tarafından
Yok canım bazılarının 30. Hafta bile başlıyor
0 oy
(2,237 puan) tarafından
Doğum yaptım ama ben de bilmiyorum hala:D Belli aralıklarla olması önemli. Bi de sancısı olup da hissetmeyenler var.
tarafından
Belim ağrıyor ama sancı mi normal bir ağrı mi bilmiyorum ama adet ağrısı gibi
(2,237 puan) tarafından
Hıı bak yalancı mı yoksa asıl sancı mı bilmem ama sancılar adet ağrısına benziyo biraz doğru.
Allah kolay doğum nasip etsin.
tarafından
Allah razı olsun amin inşallah canım hala devam ediyor ağrım

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 152 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,802 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,802 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...