0 oy
773 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar bebeğim var iki buçuk aylık. Tatile gitmek çok istiyorum ama eşim ben ve bebeğim gitsek tatilden bir şey anlamıcaz. Bebeğe bakacak biri gerekiyor. Eşim de annem gelsin bizle dedi. Kaynanam iyi uyumludur bebeğe de bakar ama ne bileyim pek içimden gelmiyor onunla gitmek her hareketi batacak çünkü bana. Siz olsanız gider miydiniz?

33 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ben olsam kendi kaynanamla aslaa gitmem ama seninki uyumluysa kafa yapınız uyusuyosa çocugu ona bırakır gidersin yemege gezmeye ama ben olsam içim rahat etmez öyle yaa tatile başbaşa çıkım bence sksjjs yine de sen bilirsin
(1,271 puan) tarafından
Uyumlu ama kafa yapımız uymuyor hareketleri batıyor bana o yüzden zaten. Bebeğim mızmız tek gitsek hiçbir şey anlamayız :((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Giderdim çocuğa bakvak sonucta kocamla keyif yapardım:)
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Gitmezdim yaa... 
0 oy
(788 puan) tarafından
Ben olsam benim kayınvalidemle gitmem çünkü lohusalıkla birlikte hepten taktım ona ne yalan söyleyeyim elimde değil her hareketi batıyor. Ama sen iyidir demişsin iyiyse gidilir bence 
(1,271 puan) tarafından
İyi uyumlu da lohusalıkta ben de taktım her hareketi batıyor ondan diyorum :(
(788 puan) tarafından
Boşver o zaman stresli geçeceğine eşinle git sırayla yüzersiniz gittiğiniz yerlere bebeğide alırsınız biz öyle yapmayı düşünüyoruz ama bi yandan da çok korkuyorum baş edebilir miyiz diye
(1,271 puan) tarafından
Ben de canım baş edemeyeceğimiz de biliyorum riske atmak istemiyorum muhtemelen kaynana ile gidicez ama hayırlısı
0 oy
(762 puan) tarafından
Biz Allah nasıp ederse gidecez kayınvalıdem ile ben davet ettim gidecez anne sende cocuklar da gelin gidelim diye ınsallah gideriz 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Stres olacaksam niye götüreyim ki 
(1,271 puan) tarafından
Muhtemelen stres olcam ya da hiç tatile gidemicem :D
(1,120 puan) tarafından
Git canım niye gitmeyesin babası bakar sen denize girersin uyku saatlerinde babası girer iyi olur sizin için kararlı ol
0 oy
tarafından
bunun sonunda kaynanayla iyi şekilde dönmek var birde düşman gibi pişman dönmek var ben olsam gitmem daha 2bucuk aylikmis bebegin her ihtimalde sana ihtiyacı var o ihtiyaçları kaynanan gideremez ben olsam gitmem kaynanayla onunda cani isteyecek gezmeyi tozmayi bebege bakacağını pek düşünemiyorum:-D 
0 oy
(128 puan) tarafından
canim cocuklar tatilde evdeki kadar zotlamiyor genelde ben olsam esim ve bebegimle gderdm yardimlasarak halledersiniz bence uyumlu da olsa yaninda baskasi olnca konusmana bile dikkat ediceksn 
0 oy
tarafından
Kaynanamla markete bile gitmem o derece :)  kaynanan çok pimpirikli degilse sizinle gelebilir
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ben kayinvalidemle aşağı sokağı bile beraber gitmem:D ama seninki iyi ise ise huzursuzluk cikarmicaksa sorun olmaz bence

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kaynanayla tatilmi olur kiz:) asla gitmem
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Şimdi senin kaynanani bilemem nasıl olur beraber giderseniz ama ben gitmezdim çünkü benim kaynana oglunu kiskaniyo bana gönderdiği parayı bile
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kaynanayla tatile gitmek nedir yaa hiç gitmem daha iyi
(1,271 puan) tarafından
Ya hiç gitmicem ya onunla gidicez:(((  ayyy nasıl özeniyorum şuan tatile gidenlere ondan çok kafam karışık
(5,220 puan) tarafından
ay sende başbaşa gitmek istiyorum falan de işte belki adam tamam der :D
0 oy
tarafından
Kendi kaynanamı düşününce asla gitmem çünkü bırak bebeğe bakmayı kendine bakamaz bana yük olur ama senin ki uyumluymuş git bence
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Giderdim canım tabi kaynananla ilişkine de bağlı
0 oy
tarafından
Ben kendi kaynanamla gitmem gerekirse tatili de iptal ederim ama yine de gitmem
0 oy
(313 puan) tarafından
Yani gerçekten çocuğa bakıp size yalnızlık rahatlık vereceğine inanıyorsan olabilir ama bilmiyorum benimkiyle gitmem ben bi kere pişman etti hep kendi isteği olsun ister
(1,271 puan) tarafından
Çocuğa bakar kuzum ama bilmiyorum huzur verir mi emin değilim hiç
(313 puan) tarafından
Ya canım kafanı rahatlatman lazım o zaman önce şimdi seni rahatsız ediyor batıyorsa demişsin ya yorulmak daha iyi ya
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Uyumluysa giderim benim koca can atiyor birisi bizimle gelse de karı koca vakit geçirsek diye ☺️☺️☺️☺️
(1,271 puan) tarafından
Valla uyumlu canım ama hareketleri batıyor bana lohusalıktan taktım. Bir de üçüncü kişi olması sikinti ama mecburuz sanırım
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Gittim çok da güzel oldu valla. Çocuğumu hiç düşünmedim hep o ilgilendi sagolsun.
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kaynanam ölse canazesine gitmem bilmem anlatabildim mi 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,072 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 569 göst.
30 Ocak 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 828 göst.
14 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Fairytalee (2,418 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 729 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...