0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

Siz neler hazırladınız kızlar en çok olmazsa olmaz dediğiniz valizde olması gereken ne sizce :)

image

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güneş kremi bebeğin varsa nivea bebek güneş kremi.

Mayo kilot bebek için.

Bebeğe 10 tane zıbin al.

Bir kaç takım kıyafet al yazlık bebeğe.

Bezini ıslak mendilini mayosunu şapkasını al bebeğin.

Kendin için.

Mayo güneş kremi deodorant parfüm gece çıkarsanız düzleştirici yada maşa açıksan eğer.

1 tane topuklu Ayakabi yazlık hafif topuklu. Gece giymeye bir kaç özel kıyafet. Havlu 2 3 tane al.

İç çamaşırı al. Yazlık sapkan varsa al. Plaj çantası al. Alda al işte doldur doluştur git sjwkskwkak
(252 puan) tarafından
Bacım çok teşekkür ederim önerilerin için adama yer kalmadı valla ☺️☺️☺️ ona da az bı yer bıraktım dedi zaten senin şimdi valizin hepsini kendi kiyafetimle doldurursun diye ☺️☺️☺️
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Kâh oturması odası kah yatak odası kah mutfak falan öyle gezecem bakalım inşallah çok yorulmam 
(252 puan) tarafından
En azından günü birlik bı yer bile insanın stresini alır eşine desen bacım açık hava iyidir hep evde oturmaktan ise alın mangalı açık havada aksama kadar ne iyi olur yada sahil kenarinda bı değişiklik istiyo insan
tarafından
Eşimin bir işi yok şuan o da günlük bir iş buldu sabah 7 buçuk akşam 11 e kadar çalışıyor 85 lira alıyor gittiği yerde de bayram da açık ve çalışması lazım maalesef 1 gün bilr gitmese parasını alamıyor bizim öyle bir imkanımız yok maalesef
(252 puan) tarafından
Rabb'im hayırlı kazançlar versin inşaallah bacım olsun Rabb'im mutluluğunuzu daim kılsın önemli olan huzur sağlık mutluluk
tarafından
Aminn inşallah aynen önemli olan sağlık ve mutluluktur belki perşembe günü tatil izni verirler o zaman da bi çarşı turu yaparız belki bakalım nasip
(252 puan) tarafından
İnşaallah bacım
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Hiç biyere evdeyiz.        
(252 puan) tarafından
Bizde evde kalırdık ama bayramda şehir dışında erkek kardeşimin düğünü var nereye gideceğimiz belli bile değil düğünden sonra
(44,696 puan) tarafından
Benim kayinbabam kurbanci küçük baş satiyo bayramda eşim hep orda babasına yardım etcek her yıl olduğu gibi bende evdeyim
(252 puan) tarafından
Rabb'im hayırlı işler bereketli kazançlar versin inşaallah kuzum bayram sonrası biyere gidersiniz belki
(44,696 puan) tarafından
Evet sonrası eşim iki gün daha evde biraz çocukları gezdircez
0 oy
tarafından
Valla iç çamaşırı canm :))
(252 puan) tarafından
Evet iç çamaşırı ve roll-on benimde ☺️☺️
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Seneye tatil.Yeni dogum yaptim cnm.
(252 puan) tarafından
Oyy maşallah Rabb'im analı babalı büyüsün inşaallah hep beraber ailecek seneye gidersiniz bacım ☺️
(3,895 puan) tarafından
İnşallah cnm :)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Size iyi tattiler bu sene evdeyiz .. bebisi bekliyoruz :))
(252 puan) tarafından
Ayyy Rabb'im o günleri bizlere de göstersin inşaallah sağlıkla inşaallah kucağına almayı nasip etsin bacım benim Allah razı olsun ☺️
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Banane gııı :D cevap vermiyeceğğiimm :D

Biz evde sonsuz tatil yapıyoruz hıh :D

İyi tatiller canım :angel:

(252 puan) tarafından
O daha güzelll valla bak en ideali ama bizim bu bayramın 3. Günü erkek kardeşimin düğünü var düğünden hemen sonra dolaşarak gezeriz 1 hafta 1 hafta da evde geçeririz dedik bakalım nasip kısmet Allah razı olsun canomm
(2,523 puan) tarafından
❤️❤️.

Hayırlı olsun canım
(252 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım inşaallah ❤️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Her sene olduğu gibi yine yeniden evdeyiz
(252 puan) tarafından
Bende valla inan gitme taraftarı değilim çünkü çok pahalı olmuş nereye gideceğimiz bile belli değil gezicez nerede kalırız Allah kerim olmadı en kötü arabada kalırız ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Donum vallaha :))
tarafından
Yok don bildigin camasir donu :) kinot diyemediydim ahahhaha
(252 puan) tarafından
☺️☺️ Allah seni kizz yaa benim de roll-on 3 tane aldım bogulana kadar sıkarım malum çok sıcak hava
tarafından
Aynen parfumu gelirken aldim bitmek uzere bayrami cikarsaydi bizim oralarda bulamamda herifte istanbuldan gelirken unutmus daha goremedimde beyimi o bacisinda ben teyzesinde ozledim la evimin diregini not: bu konuya nerden geldim annlamadim ahahhaha
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️ bende anlamadım ama tez vakitte enişteyle  görüşür hasret giderirsiniz bazen ayrı kalındığında daha çok kıymet biliniyo cidden
tarafından
He aynen oyle :) insallah
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ohooo bizim ikinci tatildi bu gittik simdi de donuyoruz :D ama yine Bartin-Karabuk yapariz
(252 puan) tarafından
Oohh gezin valla bacım ne güzel bu pandemi zaten mahvetti hepimizi bizimde belli değil kısmet bakalım ilk rotamız Edirne o kesin ☺️☺️
(6,203 puan) tarafından
Aynen oyle bir sene evde pinekledik
(92 puan) tarafından
Bartinli misiniz
(6,203 puan) tarafından
Yok hayir esimin isinden dolayi,benim de okulumdan dolayi Zonguldak'tayiz
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Yatak odamdan oturma odasına..oturma odasından mutfağa gidip geliyoruz
(252 puan) tarafından
☺️☺️ ya bizde gitmicektik erkek kardeşimin düğünü var plansız programsız cikicaz düğünden sonra bulamazsak bı yer en kötü arabada kalcaz bizde ☺️☺️
(1,034 puan) tarafından
İyi eğlenceler cnm
(252 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım
0 oy
tarafından
Alanya Allah kısmet isterse haşema kıyafet güneş kremi duş losyonu havlu 
(252 puan) tarafından
En güzel yer valla şimdikten hayırlı yolculuklar bacım benim de onları koydum inşaallah bişey unutmamışimdir ☺️☺️
tarafından
Sagolun sizede hayırlı yolculuklar unutsanizda orda alırsınız çokta sıkıntı yapmayın bence
(252 puan) tarafından
İnşaallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Oooo hazırlık başlamış bende ağustos da gidiyorum kısmetse 

(252 puan) tarafından
Valla başladı bacım dünden koydum şimdikten hayırlı yolculuklar kuzum sağ salim gider döneriz ☺️
tarafından
Amin canım inşallah ❤️
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Olmazsa olmaz dediğim ilk şey deodorant :)  gidelim çok istiyorum tatile evleneli 4 yıl bitecek  hicbir yere gidemedik tatili geçtim başbaşa bi şey yapamıyoruz pek.. Ama pek gönlü yok kendi tek gitmek istiyor  onu da göndermem :) hamileyim kızım da var zor olur diye niyeti yok da yakin bir yere gidelim illa 10 12 saatlik yerde degil ki istersek her yer tatil illa deniz mi olcak sanki :ermm:

iç sesimi  dışına  çıkardın  şu an:)

(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️ belli olmaz bacım belki de bı sürpriz yapar enişte bacım Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah bebişi de benim de olmazsa olmaz roll-on 3 tane koydum bile görmemiş gibi ☺️☺️☺️ benimki de evlenmeden önce sürekli çalışırmiş tatile gittiği olmazmış evlendikten sonra bu sene hiç plan yapmadan yola çıkıyoruz bakalım ilk rotamız Edirne olacak nasipse erkek kardeşimin düğünü var ordan geze geze 1 hafta tatil yapar döneriz ayyy çamaşırlar çıkar yemek derdi ooff off tatil den dönüşte sinir oluyo insan ☺️☺️
(3,695 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.  Rabbim kardeşine huzurlu mutlu bi evlilik nasip etsin inşallah.  Valla ben tatile gideyim de çamaşır falan hepsi kolay :)))
(252 puan) tarafından
Aminn bacım inşaallah ☺️☺️ ya birikince gözümde büyüyo hele bide çalışıyorsan çalışıyorsan zor oluyo☺️
(3,695 puan) tarafından
He ben evdeyim ondan olabilir:) hem çalışıp hem ev idare etmek  zor canım
0 oy
tarafından

Çok isterdim fakat maddi yönden sıkıntıdayız :) gidecek olan herkese iyi eğlenceleeeeeer :kissing::kissing:

(252 puan) tarafından
Valla bacım inan bende öyle şuan düşünüyorum da gideceğimiz yerler çok aşırı pahalı olmasa bari çok artmış otel fiyatları en kötü arabada kalırız Allah razı olsun bacım ☺️
tarafından
Eşim de çok istiyor aslında tatile gitmeyi ki Mersin de Antalya da çok yakın ama maddi yönden rahatlasak benimde kafam rahat giderim şuan öyle bir imkanda olmayınca gitmiyoruz :)
tarafından

Kiz o bavul öylemi hazırlanır ben onları oraya oyle koymazdim ayri poşeti olmalı hepsinin :ermm: Ben utu bile aliyorum yanıma:) utusuz giyemem

(252 puan) tarafından
Aaa neden ki bacım ben gömlek ütü olacak kıyafetleri aşkı ile götürüyorum bide erkek kardeşimin düğünü var abiye takım elbise kırışık bende giyemem tabii 1 hafta olacağı için sıkıntı olmaz zaten ilk ailemin yazlığa gidicez düğünden sonra çıkarız kısmetse ayakkabıları bı poşete koydum sadece terliklerle gidecek ☺️☺️
0 oy
(5,498 puan) tarafından
Evde bebiş beklicem ha geldi gelecek diye :D size iyi tatiller
(252 puan) tarafından
Oyy maşallah kuzum Rabb'im şimdikten analı babalı büyütsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin amin bacım
(5,498 puan) tarafından
Amin inşallah canım saol ♡
0 oy
tarafından

Adama beni tatile götür dedim

Biz 7/24 tatildeyiz zaten dedi  (bodrumluyuzda) :D

(252 puan) tarafından
Gerçekten en güzel yer bacım tatile gerek yok bence de ama insan hep aynı yerlerde kalınca da sikiliyo tabii ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Buket bn hiç Bodrum'da tatil yapmadım ama hep kaçtık Fethiye Marmaris Kuşadası falan.
tarafından
Ayla sezon sonu datçaya gidicez bizde kısmetse.  Bizim taksi durağı var adam eve uyumaya geliyo bi yazın
tarafından
Sanalalemi adını bilmiyorum bacım kusura bakma valla çok güzel memleketim evet ama dediğin gibi hep aynı olunca değişiklik istiyor insan
0 oy
tarafından
Benim ailem Elazığ da ben eşimden dolayı samsun da oturuyorum Elazığ a gidecem Elazığ dan Bingöl ve urfaya gitme niyetim var Allah nasip ederse eğer
(252 puan) tarafından
Şimdikten iyi tatiller en güzel yerler bende çok merak ediyorum orayı bol bol gez bacım valla tadını çıkar
tarafından
Sağol Elazığ benim için tatil değil zaten doğma büyüme elazığlıyım Bingöl e de her yıl giderim urfaya tek bir kez gitmiştim bu yıl oraya gitmeyi düşünüyorum ama gezilmeye değer 3 şehir de
(252 puan) tarafından
Gerçekten öyle canım en çok merak ettiğim yerler doğu tarafı inşaallah Rabb'im orayı da görmeyi nasip eder bize de Mardin'e gitmiştim çok güzeldi
tarafından
Amin inşallah bende Mardin e gitmeyi çok istiyorum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kurban kesmeye köye gidecem sabah gidecegim için şalvarimii giycem başka üst alamiycam kızıma birkaç eşya alcam gidecem :))
(252 puan) tarafından
☺️☺️ Rabb'im kabul etsin inşaallah bacım o da güzel böyle bı yere çıkarken ne götürecem ne giycem sasiriyo insan
(3,419 puan) tarafından
Amin canm benim cumlemizinkini valla normalde hiç şalvar giymem ben ama köye ilk defa kurban kesmeye gidecz rahat olayım dedim dayilarim anaannrm felan var rahat olamam bende dedim anne şalvar ver onu giyeyim :)) hem eşyada taşımış olmam
(252 puan) tarafından
Tek bir parça çantada bile koyulur ☺️ 2 kişiyiz bizde bakalım daha ne kadar eşya çıkacak orta valizi hazırladım bende en büyüğü de çok ağır oluyo zaten topu topu 1 hafta inşaallah çıkmaz☹️
(3,419 puan) tarafından
Siz bir hafta kalcakmisiniz kıyafet olmazsa olmaz doldur gitsin ben akşamına doncem:)
(252 puan) tarafından
1 hafta ama önce ailemin yazligina yazlıkta zaten var giyeceğimiz kıyafet bacım yine dolacak yarısını eşime bıraktım diyo sen şimdi kendi kıyafetlerini doldurursun bana kalmaz ☺️☺️
0 oy
tarafından
Bi mutfak salon büyük odaya guzel bi tatil yapicam
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️bı de çadır kur masrafsız en güzeli valla bu sene heryer pahalı valla bacım bizde nerede kalacağımız belli bile değil olmadı arabada yatcaz artık ☺️☺️
tarafından
Valla yaa bakiyorum netten boyle denk geliyor gidicemden değil ama yok 2 gun 2000 tl nemis bu
(252 puan) tarafından
Hiç sorma valla bacım öyle bizde işte hiç biyerde rez yaptırmadık önce erikli daha sonra Çanakkale geze geze bulursk bı pansiyonda bakalım nasip kısmet inşaallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
1 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Pembemsi (22 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 526 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 361 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,881 kullanıcı

...