0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar daha yeni eşimin amcasının eşi geldi geliniyle evim hiç müsait değildi hastaneden geldik öğlen kızım uyudu bende gece nöbet tuttuğum için kızımın ateşi var diye 2 saatlik uykuyla duruyordum uyudum ev kalk gidelim diyordu anliycaginiz kızım aralığa cips falan dökmüş daha yeni içeri desen herşey ortada uyudugumuz için temizlik yapamadım daha yeni yapacaktım bende keşke haber verseydiniz evim hiç müsait değil dedim inanmiyosaniz aralıktaki cipslere bakın Eslem dökmüş dedim gösterdim uykudan yeni uyandı daha topluyamadim dedim zaten eşimle falan araları bozuk kaynanamgillede eve almadım alsaydim dağınıklığı görüp adımı cikarcaklardi hep öyleymiş gibi sizce kötümü yapmışım şimdide eve almadı diycekler millete ama napim insan 15 20 dk öncesinden olsun haber verirdi kızımda hasta zaten onunla ilgileniyorum dünden beri sürekli ise guce zor elimi sürüyorum sizce kötümü yapmışım ?

22 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Tabi çok hoş bir şey değil ama zaten yorgunsun iyi yapmışsın gerçekten bende hiç sevmiyorum böyle yapılmasını yapmam da hiç işin olmasa bile belki canımız sıkkın ben canım sıkkınken rol yapamam sonra yanlış anlıyorlar surat yapmış gibi bana da ya duşta ya da üstüm düzgün değilken geliyorlar hiç açmıyorum ararlarsa diyorum kayınbabam hep aynı yapıyor ua bi kere de sabah erkenden tatile gidecektik geçen yaz akşam geç saat pat geldi yemek falan da yok gidicez diye evde de bir şey yoktu suratım düştü yani sabah erkenden gidecektik öğleden sonra gittik boşa gitti günümüz verdiğimiz para da 
(3,099 puan) tarafından
Kimsenin evine çay kapı gidilmezki canım yanlış yani
(313 puan) tarafından
Haklısın canım ne derlerse desinler boş ver dedikoducu insan yapmasan da söyler düşünme bile sen kendini biliyorsun yeter
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hicte kötı yapmamissin habersiz gelmeseymis 
(3,099 puan) tarafından
15 20 dk öncesinden haber verseydi gene iyiydi  Cat kapı gelmesi olmadı işte insanlık hali her an herşey olabilir

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 827 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Biskivili14 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 240 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 254 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 796 göst.