0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (4,061 puan) tarafından

Allah im sinir krizine giricem çocukları bırakıp gitmiş ben yan odaya gidemiyorum kadın antalyada bebeleri bırakıp İstanbula gitmiş neymiş efendim babası hastalanmış biri 5 aylık biri 1 yaşında diğeri 3 bir diğerinde 5 yaşında çocukları evde bırakıp gitmiş gibi Allah im deliricem ne biçim inanlar var allahtan elinden almışlar çocukları çok şükür ya çocuklar evde baygın halde bulunmuş 5 yaşındaki çocuk yerde yatıyor mustu açlıktan ay cildiricam 

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babada engelli gibi saf biseydi izledim haberde ah o cocuklar kurban olurum ben onlara :(
(4,061 puan) tarafından
Ağlaya ağlaya Bi hal oldum kızımı Bn bırakıp yan odaya gidemiyorum ya şaka gibi
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Kadının yuzunden bile belli aklımda bir problem oldugu. 
(4,061 puan) tarafından
Alla alla demk heryerde aynı değil canım
tarafından
Bizim burda da planlama yapılır müdahale edilir. Düzenli şekilde korunma iğnesi hapı yapılır. Bize de hatta aklımız başında mi diye bir suru kağıt okuytup form doldurdular
(10,972 puan) tarafından
Planlama var ama giden sorana
tarafından
Orayı bilemem burada bizzat çağırırlar. Gitmezsen eve gelirler
(4,061 puan) tarafından
Aynen Bi dede böyle ama işte büyük yerde işlemiyor herlde bunlar
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Nasıl.anne demek yerine onun da piskolojik sorunu vardır illaki normal birinin yapamayacağı bsy yapmış allah affetsin 
(4,061 puan) tarafından
Normal değil sanırım annede babada ya benm kafam kızıyor normal olmayan insanlar da evlat sahibi olsun lafım yok ama bukadr çok değil birilerinin gözetim altında olmalı bence
(1,238 puan) tarafından
Seni anliyorum ama yapacak bsy yok elden bsy gelmiyo
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Az once biri daha post açmıştı gördüm 
(4,061 puan) tarafından
Ben görmedim ondn yazdım ya canm şaka gibi gercktn
(5,559 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Böyleler anne olmasin ya lütfen:(((
(4,061 puan) tarafından
Aynen gercktn öyle
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Anne olamaz bu ya  ...:angry:

(4,061 puan) tarafından
Bende aynı şeyi dedim ama normal bir degil buyuzden bisi de diyemiyorum pek tek kızdığım akil sağlığı sorunu var ise neden bukadr doğuruyor bunlar bunun yasak olması lazım bu dur diyen olmali böyle olana
(2,523 puan) tarafından
Bilmiyorum canım izlemedim bi önceki postta gördüm. Yani rahatsız madem ne diye o kadar çocuk yapmış. Çocuklara yazık. Allah yardımcıları olsun
(4,061 puan) tarafından
Aldılar elinden zatn birdaha vermezler inş bari güzel hır gelecekleri olsun
(2,523 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(826 puan) tarafından
Siktirsin gitsin yaa pişmanmış lan ne diye acı çektiriyosun o çoçuklara. Ben tuvalete gidemiyorum bee 
(4,061 puan) tarafından
İç sesim teşekkür ederim vallahi ben yazmak istemedim ban hallettin valla
0 oy
(418 puan) tarafından
Önce çok saydırdım pişman oldum

Aklı başında insanın yapacağı iş değil

Belli psikolojik problemleri var

Allah kınatmasın

İyi yavrulara bişey olmadan alınmış
tarafından
4 çocuk yapana kadar psikolojisi bozukmuymus. İlk çocuğu yaptın baktın yemek bile veremiyorsun diğerlerini ne diye yapıyorsun.
(418 puan) tarafından
Onu diyorum aklı başında olan insanın yapacağı iş değil.
Psikolojisi bozuk olmaktan öte sağlık sorunları var bence
0 oy
tarafından
Ay ağlamaktan ne hâle gelmişlerdir ya böyle orrspular ağzımı zorla bozuyorlar madem bilmiyorsun bakmasını ne diye çocuk yapıyorsun 4 tane hem de ya . 5 aylık bebek nasıl evde tek kalır ya . Hele 5 yaşındaki çocuk nasıl mama yer . .

Ben duş akmaya gidince bile aklım bebeğimde aman ağlamasın aman bişey olmasın diye . Nasıl annelik bu!❗
(4,061 puan) tarafından
Bende ilk gördüm an bu soruları sordum ve çıldırdım gercktn böyle annelik olmaz olsun
tarafından
Çok üzüldüm çocuklarına
(4,061 puan) tarafından
Bende aynı çok ağladım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Evet gördüm cok üzüldüm ya
(4,061 puan) tarafından
Sorma canım ya
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yok artık ya yok artık şok şok şok oldum içimde ki üzüntüyü anlatamam yavrularm ya hepsi minnacık içim parçalandı çok kötü oldum
(4,061 puan) tarafından
Evet ya ben kızımı bırakıp yan odaya gidemez Ken kadının yaptığına bk deli oldum resmen
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Ben bugün çok hastaydım az önce geldim acilden  canım gitti iki saat kızımı bıraktım diye oda iyice emzirdim uyuttum sutumude sagdim uyanırsa acıkır diye serum verdiler serumu çok hızlı açtım hemen bitsin de bebeğimin yanına gıdım diye bunlar nasıl insanlar nasıl bırakabiliyor çocuklarını ben hiç anlamıyorum acaba sevgi şefkat annelik duygularımı yok anlamiyorum 
(4,061 puan) tarafından
Biraz zihinsel sorun varmış galiba hm annede hem babada ama madem sorun var neden okadr çocuk kafam almıyor biri neden dur demiyor
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Aslında çocuk doğurmak içinde belge istenmesi lazım 1 ay eğitim verilmesi lazım bu çocuk doğurup bakabilir diye belge olması gerekiyor nelere kaldık yaa hem anne hem baba için geçerli bu 
(4,061 puan) tarafından
Aynen senin gibi düşünüyorum Bn
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yazık o çocuklara. :( 
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 935 göst.
7 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy