0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından

İlk önce bebemiii uyuturum :D Haydi bismillah ev işine der kendimi zorlarim bir yanım kalk diyor bir yanım amaaan bırak sabah yaparsın Lina diyor. :D üşengeçlik başa bela ahahhaha

1. Evi toplarım

2. Toz alirim +haftada bir defa her zaman dolaplara girisirim. Onlarda hep toz olur çünkü

3.Tezgahta bulaşık varsa illaki olacak olmazsa bulaşığın hatri kalır :D tezgâhı parlatirim

4. Makinaya çamaşır varsa atarım yoksa banane kshdkshsksk

5.tuvalet banyo hiyjen açısından mutlaka hergun yıkanır

6.2 balkon var her gün yikanilmali tozdan gıcık alıyorumm her yer toz oluyor çünkü

7. En son viledami hazırlar boooolll çamaşır suyu birde yersil döktün mu ohhhhhh değmeyin keyfime evi süpürüp yerleri miiiisss gibi silerim.

8. Bu işlerim tam 3 saatte bitiyor. Sonra bir güzel duş alırım saçlarımı kuruturum kahvemi alırım, ya da Nescafe , ya da çay, klimanın yanına geçip elime telefonumu alıp keyif yaparım.  benim her gece ki rutinim bu :D

15 Cevaplar

+1 oy
(14,036 puan) tarafından
6.maddeye bahçeyi süpürmek olarak değiştirdik mı tamamdır diğer maddeler aynı benimde :D tek fark akşam yapiyorum ben gece değil 
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Balkonu her gün yıkamam haftada bir anca :D 
(1,301 puan) tarafından
Viii bizimle digilsin :D
(937 puan) tarafından
Aman zaten iki karış balkonum var kapalı oda kız pis olduğumdan değil yani ama evide hergun süpürüp silmem bı kaç güne yaparım her gün batıyor mu da :)
(1,301 puan) tarafından
Doğru aşkım ben aşırı titizim
(937 puan) tarafından
Eline sağlık yapsan iyi olur tabide bende o enerji yok :)))
0 oy
tarafından
Ee ne zaman uyuyorsun çünkü benim uyumama gerekiyor mesela uyumama valıt olmuyor toplasan 4.5 saat uyuyorum o vakiti harcıyamam yani şuan senin işin bittimi yenimi başlıcaksın
(1,301 puan) tarafından
Başladım genelde oğlum saat gece 12 gibi uyuyor gece 3 te evin işi bitiyor bazen daha erkende bitebiliyor uykusuzluk dersen oğlan gündüz uyumadıgi için gece yapmak zorunda kalıyorum
tarafından
Hiçmi uyumuyor gunduz ay en güzeli gecese nasıl süpürüyorsunuz
(34 puan) tarafından
Kız komşular saç baş girişmiyo mu bu saatte temizlik mi olur diye
(1,301 puan) tarafından
Süpürge makinam sessiz zaten canım bizim apartta hep asker eşleri onlarda beni anlıyor 4 aylık bir oğlum var gündüzleri aşırı huysuz saygı duyuyorlar
0 oy
(74 puan) tarafından
Arka balkonum kapalı halı var süpürür silerim. Ön balkonu kullanmadığım için o kadar sık yıkamam benim duvar takıntım var duvarlar leke oluyor
(1,301 puan) tarafından
Ben ayrı eve çıkalı 4 ay oldu canım duvarlarda şuan bişi yok
(74 puan) tarafından
İşte benim takıntım var birisi elini dokunsa bile orası dehşet pislenmiş hissediyorum :D her toz almada duvarlara da bir el atarım mutlaka
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Peki komşuların eşin akşam akşam noluyor ses yapma demiyormu.

Benim eşim hayatta izin vermez akşam temizlik yapmaya gündüzler torbayami girdi yorgunum dinlenicem der
(1,301 puan) tarafından
Benim oturduğum apartta hep asker eşleri oturuyor bir nevi lojman da olur ya öyle ama lojman değil. Süpürge makinam sessiz zaten çok dikkat ederim tabiki komşularım bana saygı duyar çünkü onlar da küçük bir bebeğimin olduğunun farkındalar eşimi asla rahatsız etmem yatak odası en arkada olduğu için fazla da ses gitmez ☺️ eşimde 2 gün evde 2 gün görevde
0 oy
tarafından

Ben gece dezgahta bulaşık bırakmam yıkarım dağınık bi yer varsa toplarım düzenlerim bi yere bişey dökülse gırgırlarım gece gece süpürge çalıştırmam silme işinide sabah yaparım sabah yapınca miss gibi kokar ev akşama kadar.

Toz alma ev süpürme filan hep sabah yaparım.
Dip bucak temizliğide kafama ne zaman eserse o zaman yaparım☺️ 
Geceleri çamaşır dolabını düzenleme buz dolabının içini silme gibi işler güzel oluyo ben arada gece temizliği olarak yapıyorum bu işleri
(1,301 puan) tarafından
Oğlum küçük olduğu için inan müsaade etmiyor canım bende isterim sabah uyanıp evi temizlemeyi ama gerçekten huysuz gündüzleri 10 dakika uyuyup uyanan biri
tarafından
Haklısın canım küçük olunca öyle oluyo Allah kolaylık versin canım
0 oy
(34 puan) tarafından
Temizlik deme bana 4 gündür bayram temizliğindeyim dibinde dibine girdim en az 1 yıl daha temizlik yapmak galiba haha 
(1,301 puan) tarafından
Agsgdjfkh çok iyi:d
tarafından
Ay ne güZel Tertemizdir evin
(34 puan) tarafından
Offf sorma yürümeye kıyamıyorum çocuklari zapt etmekten bi hal oldum bayrama kadar temiz dursa yeter
0 oy
(775 puan) tarafından
Okurken yoruldum benim işler yarına kalsın 
(1,301 puan) tarafından
Yaa :d
0 oy
(534 puan) tarafından

Sen bunları yaparken uyanmayan çocuğun alnından öperim ben de canım valla benim kız hole cikmamla uyanır mesela onu uyuttum baktım baya uyudumu evin içinde gezinirim hemen uyanır :D

0 oy
(465 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim gece yapıyorum temizliği eşime kıyamadıgım icin supurge acmiyorum girgirla halletiyorum kızımı gece 12 de uyutuyorum sabah 6 ya kadar işim suruyor bazen :((( üf morelim bozuldu ev leş gibi ama ben da iştah yok 
(1,301 puan) tarafından
Kiyamammm yardıma gelim
(465 puan) tarafından
Olur valla:D
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben gündüz  yapabildiğim  kadar  yaparım  aksam eşim  gelincede  beraber  yaparız  esim gece  iş  yapmama karşı  gündüz  zaten  yoruluyorsun  gece  dinlen der  
0 oy
tarafından

İki çocuğum var gece temizliği bize hiç yaramıyor ... Ben sabah kahvaltimi yaparım oğlum büyük o dört yaşında o akıllıdır .. kızım da bir buçuk yaşında :D sonra uyuturum başlarım temizliğe hergunn ev suourulur ve silerim tuvaleti yıkarım banyoya gelince saten her gece duş aloyorum duş sırasında yıkıyorum onun dışında hafta da bir on günde bir termeltemiz.yikarim ... Balkonda bizim bahçede tulumba suyu var açarım dinamoyu mis gibi pencereye balkona  yıkarım bahçeyi de bı güzel yıkarım toz almaya gelince bakarım toz var mı diye varsa hergun silerim yoksa iki güne bir ... Dolaplarda tezgahı temziledigim zaman kapaklari toz.olmussa öyle bı el atar silerim hemencecik gerçi dolap yok zaten iki kapak bişey ufacık .   :D

(1,301 puan) tarafından
Oda güzel bebeğim
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Temizlik değilde ismin çok güzel kız bende kizceme koycaktim Lina domuz babası istemedi 
(1,301 puan) tarafından
Yaa sağol aşkım benim adımı babam koymuş
0 oy
tarafından
Valla ben kaynanamla oturuyorum süpürgeyi getiriyorum kadın başlıyor konuşmaya yok süpürme git görür ben götürmesem o götürüyor tabi ben kafayı yiyorum yeri pislik götürüyor yapma diye tartışıyor bende indiriyorum 
0 oy
(6,364 puan) tarafından

Kız 3 saatte bebegin uyanmıyo mu :D oraya takıldım ben dolaplar dışında bende aynym kahvaltı bulaşık toz süoğrge açsrım silerim tuvalet banyo balkon yıkarım finish

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 846 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,278 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 471 göst.
15 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...