0 oy
1,825 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kızlar defalarca konu açtım. Kaynanam zırt pırt çagırırdı. Sonunda dayanamadım konuştum. Anlayışlı davrandı. O günden sonra birbirimizi pek aramıyoruz. Mesafe girdi. O böyle iç içe olmamızı falan istiyordu. Ama ben arada mesafeden yanayım. Sizce iyi mi yaptım? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden öyle  birşey yaptın ki seninle  vakit gecirmesi birarada olmak istemesi neden bukadar rahatsız verici anlamadım  
(169 puan) tarafından
Sürekli kaynana evınde olmak guzel bırsey mı. O zaman neden evlendım. Benım yasıtım mı ne konuscam onla
(1,272 puan) tarafından
Bu kadar katı olmanında Bi anlamı yok gibi geldi bana. Bi bahane bulur gitmezdin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın tabi benim aramda samimiyet olmamasına rağmen evler karşılıklı misafiri geliyor beni çağırıyor tanımam etmem ve hamileyim işim var diyorum bırak gel diyor ağrım var diyorim yine gel diyor en son tamam gelirim diyorum gitmedim 1-2 budefa da kendisi köyde hiç tanımadığım biri beni arıyor koylusuyms bugün Cat kapı geldiler sinir oldum ben ne yapayım şimdi hi
(169 puan) tarafından
Benim misafirde falan çagırmaz Gıtmem zaten banane. Hayır de gec. Hayır demek o kadar guzel bırsey ki
tarafından
Anlamıyor bacım ya vallahi
0 oy
tarafından
Mesafe her zaman iyidir. Ara ara görüşüp tatlı olmak varken sürekli mic mic gerçekten hiç gerek yok 
(2,136 puan) tarafından
Kessinlikle katılıyorum size, arada bir görmek hatta birbirini özlemek en güzeli, zırt birt yan yana olmakda bişekilde tartışma kıskançlık bişey çıkıyor yani gerek yok bence de mesafeli ve saygılı olmak en güzeli
tarafından
Bir de insanlar biraz samimi olunca ağzından çıkanı da duymamaya başlıyor. Biz eşimin ailesiyle aynı yerde yaşıyoruz , biraz sık gorusunce illa ki şaka adı altında hoşuma gitmeyecek biseyler söyleniyor. Aynı şey arkadaş için de geçerli aslında.
(2,136 puan) tarafından
Kessinlikle öyle ya aynı şeyi düşünüyorz valla:) kim olursa. Olsun aslında çok samimi olmak iyi değil bir tartışma bir çekememezlik çıkıyor illaki yada sohbet ederken bir anlaşmazlık oluyor sürekli yan yana olmanin zararları valla
tarafından
Kesinlikle:)
(169 puan) tarafından
Öyle tabıkı. Sürekli gıdınce yok evinize koltuk götürün, kedını eve alma. Ya sanane. Benım evladım o.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Senin actigin posta yorum yapmistim cnm iyi yapmissin mesafe iyidir herkesin bi özeli olmali bence 
(169 puan) tarafından
Tabıkı canım. Yarın eşim getırcek anasıgil püff
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da sık görüşmeyi seviyordu ama eltim olacak o cadı aramıza girdi şimdi daha mesafeliyiz böyle iyi boşver sende
0 oy
tarafından
En iyisini yapmışsın canım hiç şüphen olmasın. Başkalarına evet demek, kendine hayır demektir bunu unutma. Benim kaynana da 4 yıl oldu hâlâ çağırır ben de mesafe koymakta buldum çareyi. Ama benimki baya yüzsüzdür mesafeden filan anlamaz zırt pırt arar. 
(169 puan) tarafından
Ben ama yapı olarak direk söylüyorum herseyı. Tutamıyorum ne bıleyım. Söyledım valaha. Çagırmadıgından beri kavga etmiyoruz
0 oy
(124 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın içinde rahatlamıştır darısı benim başıma
(169 puan) tarafından
Rahatladım valaha. İnşallah daha da iyi olur hersey
(124 puan) tarafından
İnşallah bacım
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Anlaşamıyorsanız en doğrusu bu tatlım 

İlgili sorular

0 oy