0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Benim gibi kurban bayramında aç kalan kimler :D kaynanamda olunca zorla yedirmeye çalışıyorlar asla yemiyorum annemde olunca kendime başka yemek yapıyorum kızlar asla et yiyemem nedense bilmiyorum kurban geliyor ben aç kalıyor

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde senin gbiyim canm pilav ve salata yiyorm bizde pilav mutlaka oluyo :)
tarafından
Bizde hep kebab, kavurma o yüzden pilav yapmazlar ama ben kendime yemek yaparım :D
tarafından
Heheheh ayniyiz :)
-Reklam-
0 oy
(1,691 puan) tarafından
et yiyebiliyirum ama kurbanda kokusu bile migdemi bulandirir asla agzima alamam acikmam bile baska seyi bile zorla yerim
tarafından
Aynen bide o kanı falan görünce
(1,691 puan) tarafından
oo hic bakamam bile kesilirken anca tamamen parcalara ayrilinca inerim et dogramaya o kadar
0 oy
(971 puan) tarafından
Ayyy ben çok seviyorum yaa
tarafından
Kız nasıl yiyon
(971 puan) tarafından
Asil sen NASIL yiyemiyorsun ben piştiği zaman gidip tencerenin onunde bekliyorum resmen ekmeği alip
(1,501 puan) tarafından
Hahahaha ben de
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Çorba filan ye :) et yemeyen lerii de anlamiyom ya çok lezzetli oluyor :) bı tadına bari bakk
0 oy
(115 puan) tarafından

Normalde eti severim ama bende kurban etini yiyemiyorum özellikle ilk gün sanki canlı canlı ağzımdaymış gibi hissediyorum :D

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Kardeşim de öyle, et yemiyo, kurban etini asla yemiyooo, çok üzülüyorum öyle insanlara :) 
tarafından
Zaten bekarken bana ablamda evimizin prensesi diyordu :D ne kurbana yardım eder nede yer diye hep adım çıkmıştı
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Niye kız yemeni tavsiye ederim  :)
tarafından
Bir kere görümcem ağzıma katti abooo bayılacaktm
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Yok Valla yiyirum da yiyirummm. 
0 oy
(14 puan) tarafından
Bende oyleyim eve et bile sokmam.
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Eti severim ama asla koyun kuzu etini yiyemiyom bana ağır kokuyo sakatat hiç yemiyorum azıcık olursa dana eti işte yerim kader birde beni etcilerin arasına düşurdu kayinbabam kurbanci koyun satiyo :D

0 oy
tarafından
Nie  veganmisin kız!???
0 oy
(1,521 puan) tarafından
AYnen bende oyle yim hicbise yemem bisküvi dahi olsa o gün yiyemem , etini bile aradan 1 ay geçecek de öyle yemeye baslicam
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bende öyleydim ama şimdi etobur oldum ehehdh ama sadece dana eti yiyorum kuzu koyun falan aslaa onların girdiği yemeği bile yiyemem 
tarafından
Bende dana asla asla, keçi eti olursa azıcık
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Et ,işkembe ,kelle paça bayilirim:D 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 236 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu