0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşler neden kadına karışır kendi ayakları üzerinde duruyorsa becerikliyse kendini ona muhtaç hissettirmeden her işini görüp her davete yetisiyorsa neden köstek olmak ister birde kendi istediği yere eşini götürüp eşinin istediği yere kendi gitmek istemiyorsa ama onuda yollamayip daha üstüne inatsin diyorsa bu eşe karşı nasıl davranılmalı

6 Cevaplar

0 oy
(971 puan) tarafından
Hak ettiği şekilde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim gördüğüm tamamen erkek annelerinin oğullarına tapmasi yüzünden. Doğu'da butun kadınlar böyledir. Aksini iddia eden batilidir:D işte erkek otoritesi aşırı oturuyor kendi kendine yetebilen kadını da sevmiyorlar. Halbuki kavanozu açamadım kocacım bile desen gururu oksanir. Allah'a bin şükür un torbasini da kendim taşırım tüpü de kendim değiştiririm. Kocamı seviyorum ama o dahil hiçbir erkeğe muhtaç değilim. Senin ki fiziksel değil duygusal şeyler ondan. Güçlü olduğun için bence 
tarafından
İşte duymak istediğim şey bu. Zaten yeni nesile bu yüzden güveniyorum  biz bunu gördük ama yastamayacagimizi biliyoruz  eski kadınlara bak hepsi oğlu düşen burnunu yerden kaldırsın istemiyor. İnşallah bu zihniyet herşeyi çözer. Yeni nesil erkek annelerine ben çok güveniyorum.
(313 puan) tarafından
Aynen Doğu batı kalmadı artık çoğu öyle birde evlenip karısına yardım falan ediyorsa her şeye izin veriyorsa falan deliriyorlar neyin kıskançlığı anlamıyorum bir hayatımız olduğunu istediğimizi yapabileceğimizi düşünmüyorlar sadece eşe odaklı olunsun  istiyorlar
tarafından
Sadece eşe ve çocuğa. Kendini sevmek kendin için birşey yapmak herkesi rahatsız ediyor . Ama bu bir hastalikmis biliyor musun. Eşe veya çocuğa aşırı odaklanıp kendini tamamen unutmak. Halbuki bizde insanız  kendimizi sevmemiz onemsememiz gerekiyor. Bazen hayatı kendi sevdiğimiz şekilde yaşamamız gerekiyor. İnsanların beklediği ise tam tersi
tarafından
Benim kaynanamda eşimi suya sabuna dokundurmaz daha karpuz ekmek kestirmemis şımartmis iyicce inşallah benim çocuğuma öyle yapmaz benim ailemde traktörden arabaya herşeyi öğretti işi gücü eşim benimle evlenince öğrendi arabayı git ehliyet al derim sınavı geçemez çalışmadığından .. ama bana karışır bende girmeyeyim bundan sonra onunla annenle git diyeyim isterse bosasin beni bencil adam zor
tarafından
Sen kendi çocuğunu yetiştir. Karışmak isterse de doğru olan bu de  yan gelip yatarak hayata karışamaz de. İşte dediğin gibi karpuz kesmemis adamı bı de evlendireceksin be kadın ona göre büyüt bunu da düşün milletin gül gibi kızının başını yakma ne hakkın var . Gel de anlat eskilere amaan
0 oy
(115 puan) tarafından
Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır misali ben tatlı dilimle her dediğimi yaptırıyorum tabi onun istediğini de yapıyorum:)
tarafından
Ben onun isteğini yapıyorum o yapmıyor ne kadar tatlı dilli olursan ol bencil oldu mu bir insan dünyanın en süslü kelimeleri diken gelir adama :-D
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Eziklik psikolojisi bu tüm erkeklerde dogustan program gibi yüklenip geliyor. Birde annesi de babasına karsı ezik bir haltı beceremeyen Kocam dovsede satsada kocamdır tipiyse iyice öyle oluyorlar. 
tarafından
Beni ailem erkek gibi yetiştirdi yeri geldi traktör kullandım araç kullandım çalıştım .. eşimi annesi kız gibi büyütmüş annesine gittiğimizde karpuz bile kestirmez oğluna abisine acimamislar bu 13 yıl sonra doğdu diye suya sabuna dokundurmamislar birşey olsa benide götürür benim tarafımdan birşey olsa gebesin gidemezsin gezmeyi çok seviyorsun inatsin hep bu bahaneler kendi kahveden12 den aşağı gelmez kız ile erkek aynımiymis başta böyle değildi sonradan simardi adam
(10,972 puan) tarafından
Daha basında gidemezsin dedigin de cingarı cıkartıcqktın ben oyle yaptım.
tarafından
Cingarda çıkarıyorum ama dönüp uyudu gamsız benim adam fikirsiz ,  tamam deyip bildiğimi okuyayım en iyisi o cagirdigindada gebeyim deyip gitmeyeyim anneni alda git diyeyim bosarsada bosasin
(10,972 puan) tarafından
Boşayamaz merak etme
0 oy
(11,076 puan) tarafından

Bunu bi izle derim bulursam bi tane daha aticam. Erkekler güçlü kadın sevmiyorlar yani geneli, hepsi değil tabi ki. 
tarafından
Bakayım canm tesekkurler
(11,076 puan) tarafından
Diğer videoyu bulamadım. Ama emin ol izlersen diğer videolarında sorularının cevaplarını bulursun. Bir de Tülay Kök videolarına bak onlar daha da güzel :)
Nasıl yetiştiriliyorlar sorun için de bu attığım videonun 1.si var onun 6. Dksından sonra yapıyor açıklamayı. Yanılsamalı kahramanlık algısı. Analar kahraman gibi yetiştiriyor oğullarını :)
0 oy
tarafından
Ben eşimi kurmuyorum kararımız genelde ortak oluyor tartışmaz kavga etmeyiz hiç çok şükür Rabbim e yemeğe bulaşığı hepsine yardım eder gezdirmek için bazen tartışır :DD gezmeyi sevmiyorum ama pikniğe e razıyım ahahau
tarafından
Sizde tam tersi insanlar seni sayiyorsa bence sende saymalisin ama benim kocam kendi tarafını saydirir benim arkadaşımdan birşey oldu mu ya anneni al git der ya yollamaz hele bir gelmesin kendim giderim bin kavgayı koparsin ozaman bende birşey olduğunda anneni al git diyeyim zıt karakterler denk geliyor nedense
tarafından
Cins bi şey bana yalnız gitme der eşim merak ediyor sürekli arıyor ama tuhaf eşin biraz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 516 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 310 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 298 göst.