0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Bu aralar iki evi idare ediyorum çok yoruluyorum kaynimla eltim kusler de kaynım çalışmadan geldi yani iki sene içinde ilk defa geldi büyük kaynım fln da geldi kaynanamlarda rahatsız yaşlılar sabah gidiyorum kahvalyi bulaşık temizlik silme onu geçiyorum akşam yemeği bulaşık kendi evime gelince üç bebeyle evimde uyuyorum sadece napayım yoruluyorum evimi b.ok götürüyor onu geç bayramda herkes benim evimde toplanacak evim b.ok içinde gün içinde gideyim diyorum kaynanam kızım ben ayağa kalkamıyorum diyor e ben napayım

6 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim için öncelik kendi evim ve çocuğum birde bayramda sende toplanılacaksa kendi işlerini bitir canım ona kalsa 7 24hizmet ettirecekler kendilerine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan emekli.ise sana biraz para versin evini temizler temizlikci tut bir kişinin üstüne bu kadar yuklenilmez
0 oy
(1,885 puan) tarafından
İki günde bir gidip yemeklerini temizliklerini yapsan çok bile bence. Kayinlarin da madem evde kahvaltı hazırlayıp yemek ısıtıp yiyebilirler. İki ev aynı anda idare edilmez ki bir de 3 cocukla
0 oy
tarafından
Kaynannin nesi var cnm?bir insan kulu da yardım etmez mi ?bebeklerin başına hadi bir iş gelse,Allah korusun
0 oy
(238 puan) tarafından
3 çocukla kendi evine bile zor bakarsın ki başka eve nasıl bakabiliyosun Allah güç kuvvet versin size.
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Çok zor ya iki yere aynı anda yetişmek sen üstüne düşeni yapıyorsun ama haftada bir de evine falan bak 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,591 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 779 göst.
28 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 600 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 480 göst.