0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 3 senelik evliyim ama sanki 25 sene gibi ..

Eşimle uzun zamandır yoktan yere tartismalarimiz var aşırı takıntılı birisi ben onu tanıyana kadar kendimi takıntılı sanardim..

Her zaman beni kötü gördü ben dedim yapma böyle kredi ödüyoruz üzerime birşey almadım 2 senedir özel ihtiyaçlarimi bile almadım doğru düzgün kızım doğdu bir parça elbise almadım hep fedakarlık yaptım onun için evimi temizledim hiçbir zaman evim dağınık olmadı bu o eve geldiğinde 

Gelin görün ki bugün geldiğimiz nokta evde sen ne yapıyorsun akşama kadar yatıyorsun herkes kendi görevlerini bilecek diyor bana  her zaman kendi ailesini üstte tuttu onlar bir laf söylese onlara birşey demedi ses çıkarmadı bende bana birşey yapmıyorsun dediği için napiyorm sokaktaki geziyorum çocuğumu evde bırakıp orspulukmu yaptım deyince bana vurmaya kalktı bende kız kardeşime geldim daha öncede kolumu sıkmıştı morarmisti kolumu şimdi çıktım kız kardeşime geldim 5 saat oluyor  okadar çaresiz hissediyorum ki kendimi hep ailesi yüzünden bu duruma geldik herzaman herşeye yorum yaparlardı hadleri olmadan hala daha yapıyorlar ve kendimde takıntılı biri 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Bence ailesi yüzünden değil eşin yüzünden bu durumdasınız, ailesi dünyanın en kötü insanları bile olsa eşin mantikli biri olsa neyin ne olduğunu anlayıp ona göre davranırdı. Ayrıca sen herşeye karşı bu kadar alttan aldığın için, herşeyi düşünüp ona göre hareket ettigin için böyle rahat davranış sergiliyor sana karşı. Burda hep yazarlardı erkeğin parasına acımicaksin diye ben başta anlamiyodum ama farkında olmadan ben öyle yapıyomuşum. Bide bi abla bana demişti ki sevgilin eşin kim olursa sana pahalı hediyeler aldirmasini sağla, parasını kendin için harcat ki değerli ol demişti o zamanlar bana çok saçma gelmişti ama burda okuduğum postalara bakarsak eşleri zor durumda olan kadınlar para harcatmadigi zaman daha değersiz oluyo 
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Biraz kal kardesinde gitme aklı başına gelsin fedakar olmaktanda vazgeç harca herşeye ev işi yapma görsün gününü 
tarafından
Vallahi bende sasirdim
0 oy
tarafından
1.Yanlış konuşmuşsun  2.neden tartıştıģınızı yazmamışsın kayınvalidenler ama sen ne dedinde adam o duruma geldi 
tarafından
Neden tartistigimiz şu akrabalarım gelcekti 15 20 dk ya assagida kileri döktü dökme dedim misafir gelecek ayıp olur felan kızdım biraz herzaman yapiyor benim tarafımdan biri geleceği zaman iş bulur kendine veya bir bahane her neyse bana sonra dedi sen hiç iş yapmıyorsun felan halbuki evi düzenli olarak silerim hergun çektirin kimlerden çıkardığı şeylerde poşetlerde kızımın giymediği elbiseler gitti onları bazanin altına koydu ordada alt kat olduğu için kapalı yerde küf alıyor daha öncede oradan çıkarıp dışarı koymuştu herneyse o akşam öyle bbana köpürdü buyuzden akşam misafirler gittikten sonra gösterilen sana ben dedi sonra geldiler gittiler ablasını aradı bu ablası ne dedi bilmiyorum dedi küçük şeylere takılma kadın sürekli bebeği hastaneye götürüyor getiriyor dedi oyuzden gelemedi köye gidecekti ablası görmeye gitmemistim neyse sonra ki gün oldu hiçbir elbisem olmuyor elbise almaya git dedi buseferde gitme bayramdan sonra alırsın dedi millet görüyor diyor bu elbise küçük niye giydin alamıyorum diyemiyorum dedim elbisem yok sabret diyor bana herneyse sonra dedi bana ben dedim ablan yine ne dedi felan niye gelmemiş dedi bebeği görmedim felan diye sonra ne oldu anlamadım yine bana herkes görevini bilecek diye yükseldi bende onu söyledim surekli zaten diyor bir iş yapmiyorsun diye diyor geldi yumruk atacaktı suratıma sktir git dedi
tarafından
Ev konusunda eşimde çok titizdir özellik o gelmeden hertarafı düzenler   bırakırım  sizde yapiyomuşsunuz zaten  onun başka birseye canı sıkılmıştır bence ablasına takılmıştır belkide erkekler gel gitli çozemiyorsun bazen
tarafından
Ama bunları haketmiyorum ben herzaman onun ailesine iyi davrandım hep beni kötü gördü herşeyden önce ben insanım essen önce herkesin birbirine saygılı olması lazım her zaman ailesinde kendiside herkesten üstün görüyorlar kendilerini küçük goruyolar insanları ben ne yaptım sanki ona yavrum kucağımda emziriyorum nerdeyse vurucakti bana benimle ilgileiyo çocuğuyla ilgilenmiyor yemekte telefonu bile çalsa açıyor ben insan degilmiyim
tarafından
Yemekte tlf çalıyor açıyor derken
0 oy
tarafından
Durma adamla arkanda ailen destekse o adamın ağız kokusunu bile çekmek zorunda değilsin senin gibi kadınlar yaranamiyor adamı adam etmeyenler yaraniyor 
tarafından
düzenlendi
.........
0 oy
(937 puan) tarafından
Öyle demesen iyiymiş 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ablanda bir süre durunca dersin ki eşin kötüsü kendi iyimden iyidir. Demedi deme. Ya direk ayrı bir hayat kuracaksın yada akraba evine babaevi de olsa gitmeyeceksin.. 
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Bence bunun tek suçlusu eşin ailesine durması gereken yeri göstermediği için

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 346 göst.
+1 oy
7 cevap 300 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 895 göst.
0 oy