0 oy
987 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bebek olduğundan beri cinsel hayatımız bitti diyebilirim ancak ayda bir 3 hafta bir o da bebek uyandı bebek uyumadı apar topar anlayacağınız :( bizim gibi bebek olunca cinsel hayatı durma noktasına gelen var mı 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
İllaki vardır. Çocuk bakmak zor
tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Bebek yeniyken genelde öyle oluyor kadında isteksizlik oluyor zaten his kaybı nerdeyse ama zamanla geçiyor 
tarafından
İnşallah canım ama istek problemi yok ta isteyip fırsat bulamama problemi var
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İlk 8 ay gaz dönemiydi, gece gündüz helak olmuştum.. Biz de öyleydi ayda 1 . Taki gaz bitti sonra herşey yoluna girdi
tarafından
Darısı başımıza canım
0 oy
(2,589 puan) tarafından

Sende mi brütüssss hahahahah :woot::woot:

tarafından
Maalesef canım :(
(2,589 puan) tarafından
Anlayanlar anlamayanlara antaksın rbrhrh
0 oy
tarafından
Oğlum 1 yaşında hala ayda toplasam 2 3 defa  gene şükür ediyoruz :) 
0 oy
tarafından

Tam hanımlara göre soru    ☺️☺️☺️    

0 oy
tarafından
Kızım 4 yaşında biz hala çoğu zaman apar topara geliyor diye bilirim neden mi kızım benle yatmaya alışkın beşiğe flan koyunca direk açıyor gözlerini vallaah 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Kendinize zaman  yaratın böyle olmazz  
0 oy
tarafından
Hamileyken erkekler bebektwn dolayı cekiniyorlar biraz uzaklaşma oluyor ve bunun etkisi doğumdan sonrada devam edebiliyor  bunu sizin kendinizi zorlayıp esinizi teşvik ederek atlatacağınızı düşünüyorum   
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Malesef bizde öyle canım ilk evlendimizde ilk 3 ayı çok duzenliydi bende isterdim sonra ailesiyle problemleriniz oldu eşimle boşanma aşamasına geldik doğuma kadar toplasan 8 kere anca oldu diyebilirim sonra çocuk doğduktan sonra tekrar boşanmaya karar verdim çocuk 4 5 aylık oldu yine kaldı sonrası aydan aya şimdide her köyden gwldimizde bir ay kucuyorruz yine kalıyor biz alıştık gari isbgormeyeye
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hiç bı zmn olmadı ne kadr sık olursa o ladr istenir. Çocuklar 3,4yasina gelene kadr hergun 3,4kere olurdu sonra 2,1derken şuan gün aşırı normale girdi çok şükür herşeyin azı karar  çoğu zarar  sinucta

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,653 göst.
0 oy
40 cevap 1,409 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Deren Ezgi (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 3,852 göst.
0 oy
3 cevap 317 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esoss2344 (60 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...