0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar kendimi a.ptal mal hiç bir işe yaramayan her kəsdən eksik görüyorum. Dört haftalık hamileyim sevinmiyorum her kes beni eziyor yüzüme sen zaten akilsis aptalsın diyor. Kimseye lafımı söyleyemiyorum bebeğime de apta.lin bebeği diyecekler gibime geliyor. amcamın karisi babannem  bile yüzüme her gün apta.lsin ya safsin ya çok cirkinsin falan derdi onlara bile bişey söylemezdim oturub ağlardım. Babannem bana ya seni kimse beğenirmi acaba evlenirmi falan derdi hep içime ata ata ölüyorum. Bebeğim için bile sevinmiyorum Onun olduğuna sevinmiyorum bile çok ezigim onu kucagima alıp gezemem gözəl giyinip bir yere gidemem ap.talim

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Güzel giyinmekle zekilik olmaz. Sana sürekli zulmedercesine apt...al diyen ve bebeğe de apt..al diyecek potansiyelde olan insanın aklına şaşarım. Kimse kimseye zeki dediği için Zeki olmaz kimse kimseye geri.zekali dediği için geri.zekali olmaz. İnsanların gözünde zelil durumda olalım Allah CC seni seviyorsa kimin umrunda. Kendini yiyip bitirme. Allah'a yaklaş sen. Allah azze ve cellenin katında takvanla üstünlük elde edersin. İnsanlar arasında da takvalı olan önder olur. Zekilik meselesi öyle Allem gullem işlerle belirlenmez.
(2 puan) tarafından
Of Allah razı olsun
tarafından
Amin. İnsanların ağzına bakarsan sürekli canın sıkılır.  Rabb'im seni hayırlı insanlarla karşılaştırsın sana fayda verecek dostlar nasip etsin
-Reklam-
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayyyyyy o zaman sen de kendini ezdirme.Zor bir sey degil.Milleti neden bu kadar umursuyorsunuz lagini sok geç
(2 puan) tarafından
Yapamiyorum Napiyim.offf olmuyor olmuyor
(6,203 puan) tarafından
Valla yapacaksin.Kendini ezdirirsen boyle devam eder
+1 oy
(2,126 puan) tarafından
Böyle dusunduren insanlar canm sen kendini bil evin içinde bile güzel rahat giyin cocugunla yasicagn güzel günleri düşün insanlarin dediklerine bakacak olursak oo
0 oy
(12,923 puan) tarafından
Kim apt al diyorsa çarp ağzına bı tane bak bidaha diyebiliyor mü sen çok güzel bir anne olacaksın buna eminim o diyenlerin de ağzını doğunca kapatacağını düşünüyorum 
0 oy
(712 puan) tarafından
Sen bunları buraya yazabiliyorsan ***** değilsin bence. Asıl ***** olanlar onlar. 
0 oy
tarafından

Ozaman susma valla heryerde susarsan tepene binerler heryerde küçük görülürsün birisi bana aptall diyecek bende susacam onun ağzının ortasına ederim ben 

0 oy
tarafından
Sen kendine aptall dersen herkes der yani senin kendine değer vermen lazım
0 oy
(418 puan) tarafından

Bence insanlar sana sen ***** olduğun için böyle söylemiyor.

Bunları söylemelerine izin verdiğin için söyleyip deşarj oluyor.
Birkaç kez kalp kır gerekirse ama kalbin kırılmasın.
Babanene genlerimi senden aldım ondandır de mesela.
Sen artık anne olacaksın canım 
Kendini koruyabilki ,çocuğunu koruma iç güdün artsın
Herkes haddini bilecek 
Bilmiyorsa bildireceksin bunun zeka ile hiç ilgisi yok 
Bu işin yolu bu
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Ezdirmendeki sebep ne sana AP...Tal diyenlerede bidha benimle muhattap olma demek zor değil ya da onlar seni kiriyorsa sende onları kiricaksin bu kadar basit.
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Harbiden *****.missin a okuduktan sonra hak verdim ailene bu kadar da olmaz az bir şey aklın başında olsa zaten ***** benim sulalemdir dersin bir şeyi 40 defa dersen çıkar derler tövbe tövbe 
(2 puan) tarafından
Sizin gibi insafsızlar diyor benim gibi kimseyi kırmak istemeyen de susuyor. Bi ölüp gitseniz de rahat yaşasak dünya temizlense
(1,856 puan) tarafından
Maasallah kötü düşünmeye gelince Hitler gibisin :)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 456 göst.
21 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 365 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 397 göst.
24 Ağustos 2018 Aile kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 223 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı