0 oy
392 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (137 puan) tarafından

Kizlar bugun bebişmin tüm esyalarini tamamladm hiç eksik kalmadi kendisi hariç  tabi :) ay o bezi naslda minak öyle o totişi yiyesi gelir insanın yaa sizlerde tamamladinz mi hersey alınınca daha bi çabuk  gelsin istiyorsunuz

3 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Ben daha hic baslamadm ekimin ayının başında esim gelecek onunla birlikte almak icin bekliyorum :) ama internette bakiyorum bazen icim icimi yiyo cok guzel seyler var hem daha erken benim icin 19+4 haftalgz siz kac haftaliksiniz

(137 puan) tarafından
Sizin henüz erknmis biz 35+3 olduk
(6,360 puan) tarafından
Masallah sizinkine de az kalms insallah saglikla kucaginiza alirsiniz
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından

Bizimde bezi , ıslak mendili , ağız mendili , bana iç çamaşır ve kıyafetlerini yikayacak detarjani kaldi gerisinde herşey tamamdir ;) çok şükür onlarida hallednce rahatlycm

(38 puan) tarafından
Aynen öyle ben mesela hiç hastane çıkışı almadim ona gore kendim takım yaptım tekrar o hastane çıkışı kac kez giyebilir çünkü,  geçmiş olsun canim neden platin takıldı,  Valla bizede normal doğum diyolar ama daha hiç cati muaneyesi felan olmadim.bakalim.ne olcak :) 33 haftalikta gidicem.kntole ozaman bakilir.heralde
(137 puan) tarafından
Aslnda hastane çıkışı alsan olurdu cunku yeni dogdugunda cok minik oluyor ya hasta cikisida minick oluyir diger kiyaftler biraz buyuk gelr bnde hastane ciksi aldm dogru duzgn kiyaft almadm ablasnda cok fazla almsm hepside yeni onlarla buyusn misafrler gormeye gelnce giydirmelik aldm bi kac parça birde minik beşik aldm.. canm bnm onceden bel kaymam varms ama bn ilk hamilelgmde bisyler oldugunu farkettim hamileligm cok zor gecti sol bacagm hic tutmuyordu belim cok agriyordu hamileym die doktora gtmedim sonrasnda normal dogum yaptm aslnda yapmamak gerekmis daha dogrusu yapamadm belmden agrilar girdi cok sancm oldu yasimda 19 du ıkınmadım gucum yetmedi belim cok acidi bebek haznede sıkıştı sonra vakumla aldi doktor bn dogum sonu bi beyin cerrahina gorundm doktor acilen amelyt olmalisn durumn cok kotu bu seklde kalrsan 30 olmadn felc kalrsn ddi bn bi hışım ameliyat oldm işte bu hamileligi korkarak kaldm belm yine agrir mi die ama Allaha cok sukur ne agrm ne sancm var cok rahat geçirdim her yönden
(38 puan) tarafından
Anladım canım ozaman ben her ihtimale.karşı 1 tane aliyim :) tesekkir ederm bilgin icin anladim canm cok gecmis olsun , bende cok yoruldugum zaman sol bacagima ve belime.çok agri giriyor yurumekte  çok zorlanıyorum,  genelde şükür iyi olmaya çalışıyorum.ama benim sadece tansiyon dusuklugum oluyor yorgunsam ağrılarım.oluyor yoksa şükür iyiyim :)
(137 puan) tarafından
Saolasn.. illaki bi zorluk olacak ya naplm sabretcz allah yardmcmz olsn insaallah
(38 puan) tarafından
Aynen canim amin InşAllah :)
0 oy
tarafından

bisde bugun tamamladik herseyini belki tek tük eksikler cikabilir. ben bide bebek gormeye gittim bugun insanin hemen dogurasi geliyor :)

(137 puan) tarafından
Demi yaa bnm ikinci ama bebek sevmeyi özlemişiz resmen hele bezi falan o kadar minik geldi ki gözüme unutmuşum resmen buyuk kızımn küçüklük hallerini
tarafından
dün kiyafetlerini utuledim tek tek seve seve icinde hayal ede ede Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(137 puan) tarafından
Amin insaallah
(195 puan) tarafından
Amin bol bol uyuyun  bence :)
tarafından
uyuyamiyorum ki cok sicak gunduzleride yarim saat anca :) keyif yapiyorum onda sıkıntı yokta :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 392 göst.
0 oy
14 cevap 1,072 göst.
5 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 568 göst.
28 Mart 2019 Diğer kategorisinde ✔DelininBiri ✔ (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 708 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,526 puan) tarafından soruldu