0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızlar bunlara benzer post paylaşıyorum ama.sizden destek almak bazen doktorlardan daha iyi geliyor tek kızım bana abla kardeş olup dertleşmek iyi geliyor gurbetteyim 2 ay oluyor doğum yaptım ama herşeye korkar oldum bebeğime birşey olacak yada sürekli bana birşey olacak korkusu ölüm korkusu en ufak bir şikayette ödüm patlıyor sıkıntı basıyor titriyorum çarpıntım oluyor çok korkar oldum hep dua ediyor sure okuyorum uçak korkum vardı uçağa binip Ankara'ya geldim doğuramam asla dayanamam dedim basardim şimdi bebeğime bakıp güç almaya çalışıyorum ama benim gibi olan bilir korku sardımı sanki o an hayattan kopuyorum gibi 

Uzun oldu hakkınızı helal edin Allah herkese şifa versin inşallah...

2 Cevaplar

0 oy
(136 puan) tarafından
bende oyleydim tek olunca oyke oluyor malesef 
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Bende oyleyim bebegime bsey olacak korkusu bi yandan dikislerime bisey olacak korkusu anne olmak cok guzelmis ama cok zormus ona bsey olacak diye kendi acini unutuyorsun 
(220 puan) tarafından
Fiziksel belirtiler yasadiniz mi
(968 puan) tarafından
Goguslerim catlakti emzirirken kanli geliyordu canm yana yana snra vajinasindan kan geldigini gordum nasil gittim hastaneye bilmiyorim kan uyusmazligimz var ondan oluyormus

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 197 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrk4238 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 727 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,130 soru

11,379,729 cevap

34,868 kullanıcı

...