0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Sürekli her ağrıyı en kötü ye yoruyorum size yazacam yazmaya bile korkuyorum o hastalık isimlerini. Şimdi de boğazım tek taraflı ağrıyor elimi çenemin altına bastiriyirun sürekli ağrıyor bastırınca tek taraflı internette araştırıyorum sonra okuduklarım kötü hastalıklar çıkıyor hep kan beynime sıcriyir o hastalığı yaşıyor gibi oluyorum. Yaşayan varmı bu durumu 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aaa kaynanam ve annem  :D

Şaka bi yana çok zor bi durum 

-Reklam-
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kaynanm var hastalik hastasi surekli hasta benim basim agrisin bir saat sonra onunda agrir biri duser kolu kirilir bir saat sonra onunda kolu agrimaya baslar ben hamile olur hastaneye usgye giderim oda usgeye girmek ister tamm hastalik hastasi
(59 puan) tarafından
Zor bi durum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
O da bi psikolojik rahatsızlık 
(59 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Bir arkadasim vardi illallah gelmişti. Eli ağrısa hemen kemik kanseriyim falan diyordu. Her yerine bir kulp takip hastayim diyordu. Cok yoruyor hem kendini hemde etrafindakileri. Yapma sende kendine zarar verirsin. Vücudundan gelen her sesi duyma herseye tepki verme canim 
(59 puan) tarafından
İnşallah ama neden elde olmuyor bilmiyorum
0 oy
(601 puan) tarafından
Canım o çok kötü bi durum okudugun herşeyi yaşarsın vücudunda kendini hiçbir zaman ne iyi hissedersin ne de mutlu bi arkadaşım var di aldığı her ilacın içini okurdu tüm yan etkilerini yaşardı 1 günde 3 doktora gittiğini bilirim şimdi ilaç alınca kağıtlarını çöpe atıp eve öyle gidiyor okumadan kullanıyor yardımcı olacağım konu varsa özelden de yazabilirsin 
(59 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Yok anacim.ben tam tersiyim. Ölmeden son aşamaya gelmeden gitmem, acı eşigim de yuksektir, hep son raddede giderim.

Ne benimki normal ne seninki normal ben sana diyeyim.
(59 puan) tarafından
Maşallahh güzel bence
tarafından
Yok wallahi degil herseyi en sonda yakaliyosun. Zamaninda kucucuk biseyle duzelecek seyler buyuyor da buyuyor.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim dışım ağrıdığı zaman tek taraflı boğazım agriyo kötüye yorma canım ya belki dışın falan apse yapmıstir 
(59 puan) tarafından
Boğaz ağrısı dışarıdan elle bastırınca ağrır değilmi çene altında bastryorum ağrıyor çok fena
(1,621 puan) tarafından
Lenf sısmiştır kuzum bak benim 1 haftadır 20 lik çıkıyor sol  alt başta boğaz ağrısı ve lenfler şişti sonra çeneye vurmaya başladı ağrısı sağ taraf normal sol taraf ağrıyor cene  boğaz
(59 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
O nasıl bişey nerde olur ben bilmiyorum ben tam çenemin altında bademcige bastırınca ağrı oluyor
0 oy
tarafından
bizim bi tanıdık vardi millet ölüyordu ama hastayım demiyordu o varken. bi başladı mi inim inim inlerdi bide. ama varya tas gibi de hatundu
0 oy
(601 puan) tarafından
Peki böyle kötü düşününce vücudunuz nasıl tepki veriyor midenize bagirsaklariniza vuruyor mu
(59 puan) tarafından
Mideme vuruyor tabi
(601 puan) tarafından
Ağrı mi yapıyor bulantı mi yapıyor canım bana bulantı yapar iştahtan kesilirim
(59 puan) tarafından
Ağrı yapar
(59 puan) tarafından
Kramp gibi kasılır gaz dolar
(601 puan) tarafından
Evet çok gaz Olu yor bende yaşıyorum aynısını nasıl atlatacağız bilmiyorum valla
0 oy
tarafından
Ah bacım annem öyle yanında öksürsem gırtlak kanseri belirtileri diyor inan abartmıyorum
(59 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Maalesef kocamm:(
(59 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
tarafından
Aminn canım
0 oy
tarafından
Bence bunu kendinize yapmayın. 

Destek alin psikolojik olarak. Geçmiş olsun 
(59 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(601 puan) tarafından
Ilaç kullaniyormusunuz herhangi bi destek aliyormusunuz birde hamilemisiniz 
(601 puan) tarafından
Evet 22 gün oldu çok zor geciyor
(59 puan) tarafından
Ahhh canım benim sen Lohusa depresyonunda sin hic kafanı bulandırma o geçici bişey sakın internetten araştırma da yapma ne hakkında olursa olsun kaçıncı bebek
(601 puan) tarafından
2 oğlum var di biri 16 biri 12 yaşında bu üçüncü
(59 puan) tarafından
Anladım Lohusa depresyonunda sin youtu.be da pskolg izzet güllü video ları izle Allahın izniyle bişeyin kalmaz
(601 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(601 puan) tarafından

Güzel bi açıklama 

image

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 741 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...