+2 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
Açıkçası ben şort gibi şeyler giydirmşyorm en kısa diz altında oluyo bunu yobazlık olarak bilinsin istemiyorum ama maalesef kötü göz degsin istemiyorum bu arada erkek olunca da aynısı düşündüm hep cinsiyet olarak bakmıyorum kızım oldu için soruyum 

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla sadece zibinla duruyor bu sicakta kotu gozle bakan varsa Allah gelsin hakkindan bu sicaktada cocugu yakmayin ya
(447 puan) tarafından
Ya bende temelli kapatamıyorum canım ole düşünmeyin
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bn dikkat ediyorum artik bu srne sort ve askili giydirmiyorum. Ama bnmkiler buyudu 7 ve 9 yaslarindalar
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Benim bebeğim erkek canım ama şort yerine kapri tercih ederim genelde ve zııbınla vs. çıkarmam dışarı yada başkasının yanında öyle durdurmam.herşeyden ziyade çocuk diyip geçmemek lazım onun da bi mahremiyeti var ve bu mahremiyet algısı çocukluktan başlar. Kim ne derse desin bu böyledir. 
(458 puan) tarafından
Keşke herkes bunu anlayabilse
(1,524 puan) tarafından
Keşke canım.
0 oy
(10,575 puan) tarafından
Sort giyiyor.ama.elbise altına ve dizine kadar geliyor 2 buçuk yaşında hiç askılı giydirmedim cnn erkek kız fark etmez bende ikisi de giymedi ve kız çocuklarını daha çok korumamız lazım asla ayrım yapmam ama giydirmem yani 
0 oy
tarafından
Şort giydiririm askılı giydiririm ben nasıl giyiniyorsam kızım da öyle giyiniyor ben yanında olduğum sürece bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
Valla çocuk nasil alisirda öyle giyer kizim yok ama olsaydida küçükten başlardım dikkat etmeye muslan ulkeisnde yaşıyoruz sonuçta çıplak dışarda gezmesini istemezdim 
0 oy
(10,476 puan) tarafından
Her şeyi giyıyor 
0 oy
tarafından
evin icinde sadece askılı zibinla duruyor dışarda da kısa kol yada sıfır kol şort yada sadee elbise zıbın ince giydiriyorum
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Ya bende kızıma da oğluma da sort giydormiyorum ve kötü göz kötü ise çarşaf da giyse niyeti değişmez...Sende haklısın ama bazen çok kısa değil mi diye karışanlara gicik oluyorum tamam küçükten alışır ama daha çocuk şimdi den böyle baskı kursam ilerde kendi açılmak ister çocukken bunu rahatca yapınca büyüyünce bi hevesi kalmaz
0 oy
tarafından
Vallaha evdeyken şort atletle geziyor kızım bir yere giderken de gene şortlu takım yada mevsimlik pantolonlu takım yada elbise giydiriyorum bu sicakta çocuğu isillik edemem zaten bı gittim annemler var başkada bı yere gitmiyorum hem hamileyim hemde virüs vardiye 
0 oy
(775 puan) tarafından
Kızım şu an 1 yaşında şort giydiriyor ama bi daha ki sene diz altı yada diz hizası giydirmek istiyorum tabı uygun kıyafet bulabilirsem 
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ben yanındaysam şort askılı bezle hic fark etmiyor bir yere gidince dikkat ediyorum acıkcası korkuyorum cok berbat bir cağda yaşıyoruz
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Evde sadece sıfır kol zibinla ve şortla dışarda elbise tişört şort etek vs giydiriyorum 
0 oy
tarafından
sort giydiririm lakin altina sort kilot giydiriyorum yani ayagini kaldirsada altinda sort kilot oldugu icin bir sorun olmuyor bu hava da kapri cok sicak yapar kisa seylerin ona uygun camasir bulursan sorun kalmaz
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Cocugunun ayaklarini kolunu nazar değmesin diye kapatsan bile  allahdan olacaği varsa  olur   küçük coxuk zaten senin yaninda istedigi kadar acik giyse bile olur 
(7,213 puan) tarafından
Nazar ne alaka
(1,370 puan) tarafından
Sanan ne
(7,213 puan) tarafından
Saman ye
(1,370 puan) tarafından
Terbiyesizlik yapma  her seyede karisma
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Canım benim cocugum 2 yaşına girecek sort askili giydiriyorum 4-5 yasindan sonra dikkat ederim senin gibi sanırım.
0 oy
(55 puan) tarafından
Benimde. 2 kızım  bir oğlum var kızlarım 9 ile 7 yaşında bnde asla kısa ve askılı giydirmem  sende iyisini yapion canimm kimseyi takma boş ver  etrafta oruspuuuu çocuğu.   Çok  bu yaşlarına kadar gidirmedim dar tayt bile giydirmedim. Kizlarimda giymek istemio ki asla dışarıda çıkmıyoruz  
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Canim ben elbise giydirdim uzun dizalti altta pantollu corap ustunde de panco bile vardi adam oyle donup donup bakti ki  2 yasindaki cocuga ödüm koptu sanki alip gorurucek cocuga bakiyom bir sey yok adama bir bagirdim hayirdir diye cekti gitti yani sortta olsa bakar uzunda olsa Rabbim o tur insanlardan korusun evlatlarimizi acik ve kapali olmak artik farketmiyo bu insanlara 
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Kızım 4 buçuk  yaşında  basindan beri cok kisa giydirmedim. Hep diz altı en kısa. Elbise de giydirsem altına diz altı tayt. Ip askılı hic giydirmedim en fazla sifir kol. Iste böyle.  Ben hoşlanmıyorum kısacık ya da coook acık giydirilmesinden. 
0 oy
tarafından
En iyisini yapıyorsun benim kızım yok oglarim Var onlara bile uzun tişört giydiriyorum kalçayı kapatsın zaman kötü zaman maalesef canim

İlgili sorular

+11 oy
20 cevap 473 göst.
0 oy
4 cevap 188 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BirAnne23 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 279 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.

381,760 soru